Skocz do zawartości
tasaq

.::Mandarynka 10::. problem

Rekomendowane odpowiedzi

Ściagnąłem sobie ver. 10 MDK wypaliłem iso na płytki. Po restarcie płytka nie bootowała sie, więc poleciałem z dyskietki. Wszystko pieknie ładnie zaczyna się kopiować nagle wyskakuje mi coś takiego:

 

error in exec of stage2 :-(

trying to execute '/usr/bin/runinstall2' from the instalation volume, the following fatal error occured.

FATAL ERROR IN STAGE: I/O error

 

Proszę o pomoc.

Z gory dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, ja mialem jazde z Red Hatem, nagralem i przed instalacja cos mnie tknelo, zeby przetestowac plytki (byla tam taka opcja) to wsadzam pierwsza -> OK, druga -> OK, trzeciej nie wsadzilem, bo bylem pewny ze jest okej. Wywalilem winde, chyba z dobra godzine bawilem sie z przenoszeniem plikow itp zeby zrobi mu miejsce na partycje dodatkowe (cale szczescie, uzywam ghost'a) i istalacja linuxa... 1CD OK, 2CD OK, a 3CD wywala blad w pliku i anuluje instalacje cala :( Dzieki Bogu, blad byl w plikach Gnome, wiec po resecie zaznaczylem KDE i sie jakos tam zainstalowal ...

Radze sprwadzac cdeki przed instalka, lepiej poswiecic chwilke wczesniej, niz kombinowac pozniej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się iso walniete. Instalacja idzie dalej i tu znow problem. Mam coś takiego:

 

exited abnormally - received signal 7

sending termination signals ... done

unmonting filesystems...

/ tmp/image

/tmp/stage2

you may safty reboot or halt your system.

 

W kompie mam raida w pci i jeden dysk normalnie na ide. Wyciagniecie raida nie pomaga zmiana napędu (LiteOn 52327s na dvd Samsung) również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec tak:

najpierw pod windowsem wsadz cd, odpali sie menu instalator, wcisnij ikonke: install MDK 10 from fdd, otworzy sie okienko, gdzie mozesz wybrac obraz jaki zostanie nagrany na FDD, wybierasz obraz CDR.img czy jakos tak i wypalasz, startujesz komputer z FDD i potem wszytsko gladko i ladnie, aha jak startujesz z FDD to od razu wloz pierwsza plyte z MDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...