Skocz do zawartości
Taunus

Mam problem BO ....

Rekomendowane odpowiedzi

CHODZI OTO ŻE CHCIAŁBYM KUPIĆ WYDEHNĄ JEDNOSTKE OPARTĄ NA AMD MARZYŁO BY MI SIE 64 3000+ ALE NIE WIEM CZY MOŻNA ZŁOŻYĆ KOMPA Z TAKIM PROCEM DO 3,5 DO 4 TYŚ PROSZE O PORADE

JAK STWIERDZICIE ŻE SIE NIE DA TO PROSZE O JAKIŚ ZAMIENNIK ALE Z AMD SIE WIE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny z Tweaka:

Microstar K8T Neo-FSR - 541

AMD Athlon 64 3000+ BOX - 1192

RAM Kingston 2xKVR400X64C3/512 - 1218

Razem 2951 - zostaje Ci 1000 na obudowę, dysk, grafikę, CD, monitor, zasilacz. Trochę mało. Chyba, że na razie włożyłbyś 512MB RAM, wtedy zostałoby Ci 1600 zł, ale to i tak nieco mało, jeśli chciałbyś jakąś lepszą grafikę. Zależy oczywiście do czego chcesz ten komputer wykorzystywać. Ja nie gram, więc konf. w podpisie spełnia wszystkie moje wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiara

co powiecie na taki konfig

AMD Athlon 64 3000+ FSB400

FIC K8-800T VIA K8T800 Socket754 DDR Sound RAID 1394 LAN ATX

DDR 512MB/400 PC3200

Dream ATI Radeon 9600 256DDR 128bit TV/DVI

Maxtor 80 GB UDMA/133 7200 rpm

DVD +/- RW Lite-ON LDW-811S

Tracer DaVinci LCD TRO-787 Midi Tower ATX 350W

??? ceny z siriusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co chcesz robic na tym kompie?? poza tym nie ma jeszcze za duzo softu ogolnodostepnego wiec na razie to nie ma za duzo sensu przeplacac!! takie jest moje skromne zdanie!! lepiej barton 2500 pluc dobra plyta i duuuzo ramu!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć linuksa na tym to OK. Mandrake 10 beta1, gentoo, fedora, pewnie Debian (ale jakoś nie znalazłem ISO). Ja mam Mandrake 10. Idzie jak burza. Mam tylko pewne kłopoty z setiathome (właśnie sprawdzam wersję 32-bitową), ale podejrzewam, że klient seti jest optymalizowany pod windę, poza tym ludzie używają jeszcze jakichś przyspieszaczy. Szukam jakiegoś wiarygodnego benchmarku pod linuksa, bo "organoleptycznie" w porównaniu z poprzednim Athlonem 2000+ toto jest rakieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mib: linuksów 64-bitowych jest już sporo. Systemy 32-bitowe też wszystkie działają (to nie itanium, że aplikacje 32-bitowe tylko przez emulację ruszą). Poza tym jest wersja beta XP-64-bit 360-dniowa. Podobno ma mało sterowników, ale spróbować można. Do ściągnięcia gdzieś ma stronach MS.

Co do gier pod linuksem, to kompilowane działają bez problemu. Nie udało mi się jednak uruchomić UT2004 demo pod Mandrake 64 (pod 32-bit działa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...