Skocz do zawartości
Gość ares

Podkrecanie p4s8x-x z poziomu windowsa

Rekomendowane odpowiedzi

Istenieje jakiś program do podnoszenia przynajmniej FSB z poziomu windows dla plyt z chipsetem Sis (asus p4s8x-x) cos takiego jak np. Easy Tune dla Gigabytow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z tym programem, ciagle wyskakuje mi zebym wgral najpierw jakis plik, wgrywam go a bledy sa nadal, moze mi ktos pomuc ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No korzystajac z tego:

Example : Wait=5sec, Mode=(0:default), Set FSB=150MHz, Increment=5MHz  

"C:Program FilessetfsbU15a_p4c800SetFSBu_P4C800.exe" -w05 -s150 -i05

niby cos pomoglo ale wyrzuca mi taki blad podczas zmieniania fsb:

Dołączona grafika

jakies rady? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Witam

 

Posiadam również płytę główną P4S8X-X i mam następujący problem :

 

Nagrałem program ale jak podkręcam procesor powyżej 2.8 ghz to komputer się zwiesza. Czy w biosie jest możliwoś zablokowania magistrali PCI/AGP (bo wraz z podniesieniem częstotliwości procesora zwiększają się AGP i PCI).I czy ma coś do tego że w biosie mam ustawione pamięci na PERFORMANCE (jest jeszcze do wyboru SYNCHRONIC I ASYNCHRONIC) ?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CpuCool i SetFSB wywala mi ciagle bledy ze niemozna czytac z PLL albo cos takiego, za kazdym razem jak prubuje cos zmieniac albo cos, co moze byc tego przyczyna ?? nowy bios ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm PLL jest wskazany dobry bo pisalem maile do twurcuw programuw, mecze sie z windy dlatego ze z biosa niechce mi wejsc na 133 za zadne skarby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...