Skocz do zawartości
Walker3d

Wielkanocny Podmuch :D

Rekomendowane odpowiedzi

Część z was pewnie jeszcze pamięta mój zimowy

kulig no ale zima sie skończyła , śnieg stopniał i przyszły święta . Przyszedł czas na Wielkanocny Podmuch.

Mój brat z kolesiami postanowił troche poszaleć i postrzecać z karbitu :wink:

:arrow: Wielkanocny Podmuch szkolny server

 

Lub przez link eDonkey'a

:arrow: ed2k://|file|Wielkanocny.podmuch.(osloskop.net)|42838196|34a754d712ab5ab9c32b0d3bb4ffc4

c9|/

P_i_t_t - dzięki za link :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :D Ale ekipa. Przypomniało mi się strzelanie z metalowych koszy na śmieci :P .

 

Prędkość miałem cały czas ~32 kB/s.

Jak chcesz to mogę tez dorzucić to do osiołka (szybciej się rozejdzie) - jeśli będzie to archiwum to hash się nie zmieni. Daj znać jeśli chcesz nazwać to jakoś z Twoim nickiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że chce . Zrób mniej więcej taki tytuł Wielanocny.Podmuch.-.Walker3d.and.Tweak.pl.Team :wink: ( a końcy maryan mój brat też jest zarejestrowany na tweaku )

 

 

Prędkość miałem cały czas ~32 kB/s.

Czyli to by się zgadzało z moją "teorią" :wink: Jak jedna osoba ciągnie z Lycosu to mnie całe neo zapycha . Ale jak ciągnie więcej osób to transfer spada wprost proporcjonalnie to ilości userów . Czyli oni nie dają całego pasma tylko np. 100kB/s na konto :cry: Ale i tak szykbo idzie , tyle tylko ze wywalają konta jak jest zbyt duża aktywność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

phranzee - ale z bańki po mleku lepszy efekt :wink: Jest tam jedna scena jak Mundek skakał po deklu aby go jak najmocniej zamknąć a jak wybuchał to huk piękny , aż ziemia się trzęsła . Od odrzutu bańki połamali 3 kije , całkiem spore ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajknie ze link nie dziala[...]

Widocznie już usunęli mi konto :cry:

Już dodałem do pierwszego postu alternatywny link ze szkolnego servera tylko też nie wiem ile czasu tam będzie , a więc ściągajcie .

UPDATE

Własnie odebrałem poczte i dostałem kolejny liścik miłosny od Lycos'u

Dear Tripod Member,In order to guarantee a high-quality service on Tripod, we had to closeyour website http://members.lycos.co.uk/cośtam/ as it was foundabusive.Both HTTP and FTP access have been closed. Lycos Tripod Team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm niepowaznie zachowal sie kamerzysta w tej scenie gdzie stanol przed ta banka, gdyby nagle z jakeigos powodu odpaliło, to bu mu polamalo nogi ta pokrywa......

Nie ma takiej Możliwości :) Bańka sama się nie detonuje :) A co do Bańki pionowo w ziemi to w przyszłym roku będzie coś takiego bo będzie "Wielkanocny Podmuch " na szerszą skalę :)

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maryan a tylko o mnie zapomnij to ci nogi przetrące ruzgą  :P 

Ps. Wrzucam jeszcze raz na nowe konto Lycosu więć znowu będzie można szybko ściągać  :wink:

Tym razem zapomniałem bo było wszystko na biegu strasznie ale w przyszłym roku bedzie na pewno szersza ekipa i strzelanie pionowo w góre to będzie podstawa :)

Aha no i filmik będzie w lepszej jakości i dłuższy co najwazniejsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maryan a tylko o mnie zapomnij to ci nogi przetrące ruzgą  :P 

Ps. Wrzucam jeszcze raz na nowe konto Lycosu więć znowu będzie można szybko ściągać  :wink:

Tym razem zapomniałem bo było wszystko na biegu strasznie ale w przyszłym roku bedzie na pewno szersza ekipa i strzelanie pionowo w góre to będzie podstawa :)

Aha no i filmik będzie w lepszej jakości i dłuższy co najwazniejsze :)

chyba chciales powiedziec w przyszłym miesiącu ;) bo rok czekac na next filmik to troche dlugo ;)

 

btw 56kilo/s (~448kb/s) ze szkolnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe  :D Ale ekipa. Przypomniało mi się strzelanie z metalowych koszy na śmieci  :P .

 

Prędkość miałem cały czas ~32 kB/s.

Jak chcesz to mogę tez dorzucić to do osiołka (szybciej się rozejdzie) - jeśli będzie to archiwum to hash się nie zmieni. Daj znać jeśli chcesz nazwać to jakoś z Twoim nickiem.

Stary jak możesz zmień tam tą nazwę na taką jaka była i wtedy daj linka na osła jeśli już chcesz a co do linków to macie tutaj link z którego nieźle będzie zapychać i nikt tego nie zablokuje, po prostu będzie zawsze.

 

www.wsz.com.pl/gsm/bania/w_podmuch.zip

 

Pozdrawiam i narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych muzyka w filmie to Henry Rollins - What's The Matter Man

Ale to chyba widać w filmie na końcu przy napisach. Jeśli ktoś zassał zły filmik nieskończony bez napisów zachecam do zassania poprawionego z napisami i wyszczególnieniem muzyki jaka została podłożona.

narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...