Skocz do zawartości
compot1

Problem nie wiem czy to monitor czy grafa czy moze cos inneg

Rekomendowane odpowiedzi

Moj problem polega na tym ze: na monitorku w windowsie widoczne jest pompowanie obrazu na pulpicie i we wszyskich oknach. W grach i filmach jest ok. Jak przełanczam z ciemnego na jasne to obraz się rozszerza a odwrotnie zweża. Nie wiem co moze byc tego przyczyna. Pamietam ze widzialem kiedys juz na forum podobny post ale nie moge go znalezc teraz. Prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu. Na pewno nie jest to monitor bo mam nowego flatrona f700B i na starym monitorze tez tak mialem. Grafika tez nie bo wlozylem inna i dalej to samo. Ludzie pomozcie!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mianowicie mam ten sam problem

monitor to stary CTX 15'' ma juz 6 lat. Byl juz raz w naprawie, ale przez ostatnie 1,5 roku nie narzekałem, bo spisywał sie dobrze.

Niedawno właśnie coś takiego się stało.

Obraz nie jest sztywno osadzony. Jak na monitorze nastepuje wyraźna zmiana barwy, to wtedy jest to pompowanie bardzo widoczne, rozszerza sie lub zweza i to wyraznie. A jak juz se pochodzi troche dluzej, to co jakis czas tak strzela obraz (rozszerza sie mocno i wraca na swoje miejsce, "niestabilne" dodam)

Jakby ktos wiedzial cos na ten temat, bylbym b. wdzieczny

No bo nie wiem czy to sie jeszcze opłaca naprawiać, jakby naprawa miala kosztowac powyzej 50zl, to juz wole kupic cos nowego, a nie pakowac kasy w tego rupiecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo nie wiem czy to sie jeszcze opłaca naprawiać, jakby naprawa miala kosztowac powyzej 50zl, to juz wole kupic cos nowego, a nie pakowac kasy w tego rupiecia

To raczej nie jest wina monitorka ja na starym monitorze 14 calowym Lg też tak miałem i myślałem że to własnie jego wina ale niestety na nowym to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie jest wina monitorka ja na starym monitorze 14 calowym Lg też tak miałem i myślałem że to własnie jego wina ale niestety na nowym to samo.

Tylko, ze jak zmienilem monitor to wszystko bylo OK. A jak podlaczylem moj monitor pod innego kompa, to wady wyswietlania byly takie same :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...