Skocz do zawartości
p!Ck3r

radek 9600 64bit i 1700 3d03??

Rekomendowane odpowiedzi

witam, szukalem ale duzo tego i nie znalalem, wiec...

 

 

koles ma do sprzedania radka 9600 gigabyte, nie ma go "przy sobie" i nie moze mi powiedziec jaki ns maja pamieci, dal mi opis o fotke do radka (sam radiator) a w opisie 64bity 128mb... mowi ze sprawdzal go na 1400mhz, 128mb ram i 1700 w 3dmark2003 : O

 

czy co nie zaduzy wynik na taka grafe? moze jednak to 128bit?

brac go zamiast gf4mx?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, szukalem ale duzo tego i nie znalalem, wiec...

 

 

koles ma do sprzedania radka 9600 gigabyte, nie ma go "przy sobie" i nie moze mi powiedziec jaki ns maja pamieci, dal mi opis o fotke do radka (sam radiator) a w opisie 64bity 128mb... mowi ze sprawdzal go na 1400mhz, 128mb ram i 1700 w 3dmark2003 : O

 

czy co nie zaduzy wynik na taka grafe? moze jednak to 128bit?

brac go zamiast gf4mx?

64bity? stary zapomnij o czymś takim, szkoda na to kasy, lepiej naprawde dozbierać trochu kasy i qpić coś co ma pełne 128bit bo inaczej to bida straszna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie mozliwe zeby mial te 1700 pkt. chyba ze tyle ma w 3dmarku01 to sie zgodze

hehe , ja wiem , ze sa swieta a w sumie juz po i wszyscy sa przejedzeni i zmeczeni :D Ale 1700 w 3dM03 to dokladnie taki wynik jaki powinna miec ta 64bit karta . w 2001 Se to ja mialem na rivie 1500pkt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm no ale sie dziwie ze i tak 64bity ma 1700 na pewnie starym duronie i 128mb ramu i to na benk SDR... wogule dziwna sprawa koles kupil w sklepie co dawali na nia 20mc gwary... jakos dziwnie, moze dali mu 128bitowego? ;D :lol: nie wiem czy go brac w sumie jakos naglego przyplywu gotowki nie czuje, a taka przesiadka z gf4mx co w 03 ma 255pkt :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie mozliwe zeby mial te 1700 pkt. chyba ze tyle ma w 3dmarku01 to sie zgodze

hehe , ja wiem , ze sa swieta a w sumie juz po i wszyscy sa przejedzeni i zmeczeni :D Ale 1700 w 3dM03 to dokladnie taki wynik jaki powinna miec ta 64bit karta . w 2001 Se to ja mialem na rivie 1500pkt :D

OMG ludu chyba was............... ja mam więcej na gf2mx400 sdr 64bit w 3dmarku2k1, niewiem ile powinna zrobić 9600 64bit w 2k3 ale sądze że właśnie cś koło tego, za dopłatą 350pln się nie opłaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...