Skocz do zawartości
mlody_gniewny

Powiadamianie o odpowiedziach na dany temat przez GG

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam sie czy panowie z smsexpress by nam nie [sorry za chamskie określenie] ;)

Nie mowiac o obciazeniu serwera socketami - przemyslim ;)

sms powiadzasz :] ciekawe jakbys to wysylal skoro kazdy operator ma inna bramke a 1stwarp juz nie wysyla do Idei :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie po malym sledztwie: wstepnie nie bedzie w przewidywalnym czasie.

Wyjasnienie:

 

1) sam mod wprawdzie istnieje ale tylko w formie zintegrowanej z pewna modyfikacja forum

2) jest napisane cholernie bezsensu korzystajac ze znanego skryptu PHP do wysylania via GG ktory wymaga obslugi socketow w PHP i otwiera nowe polaczenie przy kazdej wysylce.

 

Jak ktos zrobi moda ktory bedzie wykorzystywac stale siedzaca sesje ekg to mozemy pogadac. Ja sie tego nie podejmuje - nie mam niestety kilkunastu godzin na zbyciu, jak podejrzewam paranoik tez nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam sie na socket-ach, ale od strony lacza to raczej zdecydowanie na + by mu to wyszlo

 

pozatym klient gg(na socket-ach nadal sie nieznam;p) mniej zasobow powinien potrzebowac niz cala procedura wyslania maila

sie jeszcze podczepie: wie ktos jak zmusic gg zeby otwieral link-i w firefox-ie(mozilli) a nie w ie? bo inaczej to o kant !@#$ mozna rozbic te powiadomienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

sie jeszcze podczepie: wie ktos jak zmusic gg zeby otwieral link-i w firefox-ie(mozilli) a nie w ie? bo inaczej to o kant !@#$ mozna rozbic te powiadomienia...

Są jakieś pluginy do tego, czytałem na Jamie Mastaha, ale nie pamiętam w którym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

sie jeszcze podczepie: wie ktos jak zmusic gg zeby otwieral link-i w firefox-ie(mozilli) a nie w ie? bo inaczej to o kant !@#$ mozna rozbic te powiadomienia...

wywal gg :wink: ..przesiądź się na mirandę :twisted: i po kłopocie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja apele rozumiem i popieram. Tak wiec jak ktos nam napisze powiadomienie GG dzialajace w opraciu o EKG albo cos podobnego co nie otwiera przez php za kazdym razem polaczenia z serwerem sms-express to chetnie wrzucimy.

No prosze sa chetni ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak bedzie z tymi powiadomieniam na gg? ;]

(nie ma to jak odkopac stary topic :P )

wydaje mi sie ze przy tak duzym forum to raczej problematyczna sprawa,dlatego wiec trzeba z tym poczekac jeszcze bardzo dlugo

 

OT

nie ma ot jak zobaczyc swoje stare wcielenie(mlodygniewny)

: P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...