Skocz do zawartości
Grzechu

Moje nagrzewnice - pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no Grzechu przez ciebie napaliłem się na tą nagrzewnice jak cholera :D profeszynal robota jak nic :D

 

P.S. Mógłbyś jeszcze żucić fote jak ta nagrzewniczka wygląda z wiatrakiem 120x120mm (podejrzewam że masz takiego :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pare razy w chojnicach (lub chluchowie) udalo mi sie zakrecic jak jechalem do Swidwina wiec takie male to one nie sa ;]

 

poszukaj w praktikerze, obi czy co tam jest u Cibie, choc pewnie duzo taniej bedzie w jakims sklepie z hydraulika lub ogrodniczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieklo heh dzieki. Co do fotki z wiatrakiem 120mm - nie da rady bo poprostu nie mam takiego wiatraka - jeszcze, ale jak dorwe jakiegos to odrazu zarzuce.

Narazie na nagrzewnicy pracuje sunon 80mm :lol: 12V :lol: wyje jak cholera ale powiem, że nagrzewniczka spisuje się bdb.

PS nie mam shrouda jeszcze :lol:

Niemiec no może Chojnice takie małe nie są, ale ciężko tu cokolwiek dostać. Hudrauliki już poprzechodziłem, ale nie zaszkodzi jeszcze raz :wink:

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8O ... ta malutka jest full wypas... kruca... chyba znowu sie przejde na szrot :] moje ostatnie lowy i troche pracy przyniosly mi 100% zysku sprzedazy :D... a teraz mysle nad zrobieniem wc mieszczac sie w 100zl :] ... Ale te 17zl jak na tamte nagrzewnice to grosze...

 

Kruca... znowu mnie lapie na wc. a myslalem ze bede mial mala przerwe :twisted:

 

Co z reszta nagrzewnic? Daj zdjecia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reszta nagrzewnic jaka była taka jest - nie mam czasu, ale niedługo to się zmieni i w wolnych chwilach zrobie łade i tą z plastykowymi zbiorniczkami.

Chętni? :D bo 3 mi nie potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...