Skocz do zawartości
global

Szybsza Neostrada TP za dotychczasową cenę.

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie tak w szwecji jest u prezydenta w sztokcholmie :lol:  :lol:  :lol: nie mow bzdur czlowieku :lol:

Bylo o tym dawno na serwisach informacyjnych, jak przegapiles to trudno.

W chinach dwa razy taniej :>

Za laczy asymetryczne ofcorse

przecierz to lipa byla z tym plotki czlowieku :lol: :lol: :lol:

Na onecie sobie jaja robia? no niech ci bedzie...

 

Ale tego juz nie podwarzysz :>

http://infojama.pl/article.php?sid=1883

takie bzdury jak pisza to mozesz sobie wsadzic pokaz mi strone tego operatora i cennik :wink:

http://www.bostream.com/controller.php?action=scream

Masz!!!

Ciekawy jestem jak dobrze znasz ten język. :lol: :lol: :lol:

O tych bzdurach juz raz mozna bylo poczytac w innym topicu jak ktos pamieta niech zapoda linka. Lacze 26Mbps ale limit miesieczny 10GB czy cos w tym rodzaju.;d.

 

Ktos wspomnial czy na onecie pisza bzdury - nie nie pisza podbnie jak inne papugi n/c (przypomne o podniecie na onecie i innych serwisach apropos obnizeniu vat za internet, niektorzy do dzis nie widza roznicy miedzy 0% vat a zwolnieniem z vat) ;D. Na szczescie za podniete nie wsadzaja do pudla bo w polsce internet by praktycznie umarl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tych bzdurach juz raz mozna bylo poczytac w innym topicu jak ktos pamieta niech zapoda linka. Lacze 26Mbps ale limit miesieczny 10GB czy cos w tym rodzaju.;d.

 

Ktos wspomnial czy na onecie pisza bzdury - nie nie pisza podbnie jak inne papugi n/c (przypomne o podniecie na onecie i innych serwisach apropos obnizeniu vat za internet, niektorzy do dzis nie widza roznicy miedzy 0% vat a zwolnieniem z vat) ;D. Na szczescie za podniete nie wsadzaja do pudla bo w polsce internet by praktycznie umarl :)

Jakos przeczesalem ta stronke i nigdzie nie widze tego limitu moze nam podasz gdzie dokladnie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki podziękowania dla TPSA :lol: :lol:

Sciągałem Hl2 film ponad 7ooMB z prędkością 83kB/s cały sciągnołem w jakieś 2h.

jestem pod olbrzymim wrażeniem.

P.S

Servery FilePlanet oczywiście.

:gitara2: :gitara2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki podziękowania dla TPSA  :lol:  :lol: 

Sciągałem Hl2 film ponad 7ooMB z prędkością 83kB/s cały sciągnołem w jakieś 2h.

jestem pod olbrzymim wrażeniem. 

P.S

Servery FilePlanet oczywiście.

:gitara2:  :gitara2:

Kurcze też tak chce. U mnie nadal jest 64kB/s. A jak z pingami. Polepszyły się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki podziękowania dla TPSA  :lol:  :lol: 

Sciągałem Hl2 film ponad 7ooMB z prędkością 83kB/s cały sciągnołem w jakieś 2h.

jestem pod olbrzymim wrażeniem. 

P.S

Servery FilePlanet oczywiście.

:gitara2:  :gitara2:

Kurcze też tak chce. U mnie nadal jest 64kB/s. A jak z pingami. Polepszyły się?
Z WWW to trudno mi ocenić ale np. w c-s na b2 Counter-Strike pl mam ping 15-25 wcześnie 20-35 więc sądze że tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z pingami. Polepszyły się?

Ojjj tak !!!!!!! :)

 

NIe dosc ze serwry www przyspieszyly to teraz moge spokojnie zalocy serwer Q3 i jak pare osob wpadnie to wszystko cacy chodzi :) a wczesniej to kicha straszna byla :)

 

Ps. narazie tylko upload mam wiekszy ale pingi miodzio hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż przebrnąłem przez cały wątek. widzę że niektórzy nadal są odproni na wiedzę i czytanie ze zrozumienem. czyli średnia krajowa zachowana 60% społeczeństwa nie rozumie tego co czyta.

 

znów bzdury typu, w Szwecji to, w Japonii tamto.

 

Nadal problemy ze zrozumieniem co to jest kilobajt a co to jest kilobit

Nadal problemy ze zrozumieniem że usługa ADSL to jest usługa z prędkością do XXX a nie o prędkości XXX

 

Oczywiście najbardziej krzyczą i rzucają błotem Ci którzy nie widzą różnicy między kB a kb i nie mają pojecia co to Cir, nie potrafią zrozumieć prostego zdania że dla dotychczasowych użytkowników porty bedą przestawiane sukcesywnie na nową prędkość do lipca, ale zato gdzieś się głupot naczytali jak to caly swiat siedzi na łaczach 100 mbitowych tylko biedni Polacy maja 512 kilo i do tego drogo.

 

a topik o który pyta Timm to zapewne

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=554...ighlight=japoni

 

 

O tych bzdurach juz raz mozna bylo poczytac w innym topicu jak ktos pamieta niech zapoda linka. Lacze 26Mbps ale limit miesieczny 10GB czy cos w tym rodzaju.;d.

 

quote]

 

Jakos przeczesalem ta stronke i nigdzie nie widze tego limitu moze nam podasz gdzie dokladnie? :)

 

Timmowi chodziło zapewne o to że usługa realizowana jest na Ethernecie 10Mbps a co za tym idzie pisanie o prędkości 26Mbps jest lekkim nadużyciem pozatym usługa dotyczy tylko 8 miast. a jak nawet mieszkasz w Stockholmie, Göteborgu to jeszcze musisz mieć szczescie i mieszkać w odpowiedniej dzielnicy. Tak samo jak w Polsce jest z ofertą DIALOSTRADY w dialogu (wielu słyszało niewielu ma okazję skorzystać)

A limit 10GB to jest w Teli w usłudze Telia Bredband 2000 (download: 2Mbit/s upload: 400kbit/s). Standardowe usługi największego opa w Szwecji, czyli dostepne dla większości Szwedów to:

Telia Bredband 250 (download:250kbit/s: upload: 64Kbit/s)

Telia Bredband 500 (download: 500kib/s upload:400kbit/s)

Telia Bredband 2000 (download: 2Mbit/s upload: 400kbit/s)

 

8, 10, 26 Mbitów to są ofery niszowe dostepne dla nielicznych do tego trzeba czytać to co jest napisane drobnym druczkiem jak w każdej promocji i umowie, dlatego porównywanie takich niszowych ofert do oferty TP jest bezsensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. narazie tylko upload mam wiekszy ale pingi miodzio hehe

Ja też miałem pingi wtedy lepsze ale jak całkowicie przyspieszyli to wróciły tak jak wcześniej. Mam na ten temat pewną teorię, ale nie jestem jej pewien więc się nie wypowiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. narazie tylko upload mam wiekszy ale pingi miodzio hehe

Ja też miałem pingi wtedy lepsze ale jak całkowicie przyspieszyli to wróciły tak jak wcześniej. Mam na ten temat pewną teorię, ale nie jestem jej pewien więc się nie wypowiadam.

MI jeszcze nie przyspieszylo, ale jak mowisz ze pingi wroca do tego co bylo wczesniej to sie pochlastam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marasek <-- Ciesze sie, ze chcialo ci sie wszystko wyjasnic i sprostowac to co zostalo napisane :) Nie kazdy zna szwedzki :>

ALe i tak wolabym mieszkac w szwecji hehe

widzisz mowilem ci ze mowisz bzdury :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. narazie tylko upload mam wiekszy ale pingi miodzio hehe

Ja też miałem pingi wtedy lepsze ale jak całkowicie przyspieszyli to wróciły tak jak wcześniej. Mam na ten temat pewną teorię, ale nie jestem jej pewien więc się nie wypowiadam.

MI jeszcze nie przyspieszylo, ale jak mowisz ze pingi wroca do tego co bylo wczesniej to sie pochlastam :/

Nie jest źle ale takie mam wrażenie - być może chrzanię teraz głupoty ale zdaje mi się że wtedy pingi podskoczyły dlatego że stosunek DL:UL był mniejszy a jak o tyle samo procent dodano download i jest już 80kB/s i 20kB/s to wróciły bo stosunek jest taki sam jak był, ale mogę się mylić więc jak ktoś się zna to proszę mnie poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ping jest to czas w ktorym komputer ktory jest pingowany odpowie pingujacemu. wiec czym wiekszy jest upload tym lepiej, bo ping bedzie mogl wyjsc szybko a nie bedzie czekal w kolejce razem z danymi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle to ujalem co tam pisalem. Tylko dziwi mnie to ze jak byl DL 64kB/s a UL 20kB/s to ping do onetu mialem 15ms. A jak zwiekszyli potem DL do tych wlasciwych 80kB/s to wrocil do 20ms. Dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ping jest to czas w ktorym komputer ktory jest pingowany odpowie pingujacemu. wiec czym wiekszy jest upload tym lepiej, bo ping bedzie mogl wyjsc szybko a nie bedzie czekal w kolejce razem z danymi :)

Tylko, ze jak postawie serwer np. q3 to wszystko inne co moze powodowac wysylanie/sciaganie innych niepotrzenych danych wylaczam :>

WIec nic oprocz gry nie mam wlaczone :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszytskich za zmylenie z tymi pingami. Pogorszyły mi się dlatego że jak padł mi router to zastępczo dzieliłem neta na "wspaniałym" modemie Thomsona podłączonym do starego laptopa. Dziś dostałem nowego routerka i faktycznie pingi są ciut lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej mam 64/16 . :evil:  mam podpisane na bezterminowo ....chyba zrezygnuje i ponownie wezne neo+ to chyba od razu będzie 80/20

ile jeszcze mam czekac??

Heheh ja tez mam nadal 64/16 i tez bezterminowo, to co? rezygnujemy? :lol: Ale kto wie jak sie zrezygnuje moga znowu byc problemy techniczne z rok dwa, eee lepiej nie :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze Was zdenerwuje troche, ale powinniscie jeszcze bardziej czekac po tym co napisze - kazdy kto uzywa eMule a nie moze miec CFOSa wie ze upload ustawiony powyzej 10-11kB/s okropnie spowalnia lacze. Teraz mam na przyspieszonej ustawiony na 14kB/s i chodzi lepiej niz wczesniej na 10kB/s (mozna szybko przegladac strony). Moim zdaniem najwieksza roznica jest wlasnie w P2P. Bo sciaganie plikow to tylko kilka kB/s wiecej, a na stronach roznicy nie widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wam chodzi eMule??

jakie macie transfery??

ja ostatnio ściagałem z niego po dawnej przerwie trzy gry (10cd)

plik clients.met zajmuje 1mb........

no i transfery to miałem w okolicach 5kB/s .Maks co miałem dla jednej gry do właśnie 10kB/s

u was jest tak samo??

Jak sciagalo te wszystkie gry (rownoczesnie) to było od 1kB/s do 5kB/s

 

jaki jest najlepszy program P2P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blue ja też nie umię tego eMule rozszyfrować u mnie tak samo max co wyciągnie na wszystkich plikach to 15 kB/s i nie wiem jak inni wyciągają 60 kB/s po prostu nie wiem widocznie sie na nim nie znam :( zazdroszcze im bo eMule ma sporą baze softu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...