Skocz do zawartości
global

Szybsza Neostrada TP za dotychczasową cenę.

Rekomendowane odpowiedzi

[..]mnie bo juz fajnie byłoby mieć te 80 kilo :)

Nie da się zabardzo tyle osiągnąć, ja mam szybsze od 3-4dni i z ftp, dc++ to jest 76-77kB/s pod 78podchodzi, ale 80 to tylko przez chwile widziałem i jak szybko się pojawiło tak równie szybko znikło i utrzymywałą się prędkość na poziomie 77kB/s, więcej się nie da, przynajmniej u mnie, być może w innych rejonach ludzie osiągają większe szybkości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mam juz full speed.

download okolo 79kB/s miejmy nadzieje ze mi zmienia na 80kB/s:D

na tescie łacza wychodzi mi 603 kbps troche malo...

na starej neo wylazilo czasami 512 wiec i tu powinno byc 640 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwazam ze ten tesy jest bardzo miarodajny.

Hm... najlepiej jak jush koledzy powiedzieli wykorzystac jakis dobry ftp i sie przekonac jaki jest download/upload.

 

Imo wykorzystanie do testu predkosci protokołu TCP nie jest git pomyslem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się i testowałem te Neo ile się da, niestety jest nierealnym uzykac 80. Dzwoniłem w tej sprawie na 800 102 102 niestety nie potrafili mi wyjaśninc czemu tak jest,

W międzyczasie poczytałem sobie trochę o sieciach ATM i sposobie przesyłu u rzeczywiście większa prędkość połączenia modemu idzie właśnie na nagłówki po strronie ISP, zajmują po 48 bajrów każdy ( celka ) lecz niestety ilość celek na sekundę wraz ze wzrostem prędkości uległa zmianie ( tak mi się wydaje ) a co za tym idzie zarówno przy 512 jak i 640 zapas wynosi 128kbps co przy takim założeniu jest błędne ponieważ liczba celek na sekundę powinna wzrosnąć proporcjonalnie. Stąd podrtrzymuje iż Neo nie gwarantuje 640kbps tak jak jest zawarte w umowie.

 

Prowadziłem tyle testów ile tylko się dało, i maxymalnym transfer jaki uzykałem to 78.5 kB/s (wg Mozilli ) Natomiast na Total Commanderze ( bardzo dobry miernik prędkości ) Uzyskałem max 77.1 kbps. Nadmienie iż ilość błędów występujących podczas połączen wynosiła 0 !! ( sprawdzone na modemie US Robotics )

 

Jakieś bardziej szczegółowe sugestie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galusz: takie drobne sprostowanie....

ludzie tutaj pisza z zaokragleniem te 80kB/s :P

( neo jest do 640kbps a nie gwarantowane 640kbps :P )

No tak, ale część osób pisze, że przy ściąganiu ma cały czas 80kB/s, a to naprawde jest nierealne, przez chwile to i owszem łapie i po 100kB/s, i spada po mału do 76-78kB/s i to jest max co można uzyskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...