Skocz do zawartości
global

Szybsza Neostrada TP za dotychczasową cenę.

Rekomendowane odpowiedzi

mi up zwiekszyli 23 maja i do tej pory nie zwiekszyli mi downloadu :evil:

Długo trochę. U mnie od jednego do drugiego minęło tydzień, ale żeby aż 3. Może powinieneś zainterweniować jakoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi up zwiekszyli 23 maja i do tej pory nie zwiekszyli mi downloadu :evil:

Długo trochę. U mnie od jednego do drugiego minęło tydzień, ale żeby aż 3. Może powinieneś zainterweniować jakoś.

I powiedza ze maja czas do konca Lipca :)))))

 

 

Ps. MOj 666 post git :) Liczba Bestii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie  mi jak jest z tym modemem do neo+?

Muszę go oddać po wygaśnięciu umowy, czy mogę go opchnąć?

modem jest Twoj po 45 dniach od zawarcia umowy.

Od tego momętu możesz go nawet zjeść :D

chyba ze za niego im nie zapłaciles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do nich i powiedzieli ze maja jeszcze czas....  :x

Mogles ich sie spytac czy tez będą mieć czas jak sie przeniesiesz do konkurencji (mogles udawac :P) i mogles tez powiedziec ze zrobisz to tak szybko jak to tylko mozliwe a nie przez dwa miechy. Albo mogles sie spytac czy beda mieli wiecej czasu jesli zrezygnujesz i zamowisz ponownie, czy wowczas im tego czasu przybedzie :P Smieszne... Nie mialbym nic przeciwko gdyby mieli czas bo np nie maja mozliwosci tego zrobic, ale wyglada ze przeciagaja bo tak im sie podoba, poprostu nie chca i juz, dla mnie to idiotyczne tymbardziej zwlaszcza w takiej skali, ogolnopolski operator a sie zachowuje jak sfrustrowany sklepikarz na bazarze. Mieli termin do 1 lipca i wg nich to znaczy ze musza go wykorzystac, zabawne to jest chociaz teraz juz coraz mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matilde: hehe :P to zalezy :] jezeli kupiles zestaw samoinstalacyjny to modem Twoj. Jezeli dostales modem zanim byly zestawy to modem jest ich :P

Nie no kupiłem usługę neo+ z modemem parę dni temu. I wzięłem go z myslą o odsprzedaniu bo mam modem+switch+router Planety.

 

Czyli rozumiem, że jestem do przodu jakieś ~70zł ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matilde: hehe :P to zalezy :] jezeli kupiles zestaw samoinstalacyjny to modem Twoj. Jezeli dostales modem zanim byly zestawy to modem jest ich :P

Nie no kupiłem usługę neo+ z modemem parę dni temu. I wzięłem go z myslą o odsprzedaniu bo mam modem+switch+router Planety.

 

Czyli rozumiem, że jestem do przodu jakieś ~70zł ??

no to mozesz sprzedac po 45 dniach od zawacia umoy (od tego momętu jest Twoją własnością :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(..) Mieli termin do 1 lipca i wg nich to znaczy ze musza go wykorzystac, zabawne to jest chociaz teraz juz coraz mniej...

Chyba chciales powiedziec maja termin do 1 lipca, a wogole to nie do 1 tylko do 31 Lipca maja czas.

Masz racje, chcialem napisac 1wszego sierpnia bo nie pamietam ile dni ma ktory miech, a w koncu napisalem 1 lipca :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm szkoda tylko, ze te 640kbit/s czyli 80kB/s u mnie dziala tylko max 78kB/s wyzej nie skacze :> (przy nie zapchanym uploadzie)

Niby tylko 2kB/s wiec sie az tak czepiac nie bede :)

A do cetrali nie mam daleko jakis 1km tylko a moze mniej hmm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez leci 78kB/s i niech ktos nie mowi ze ma 80kB/s bo to nieprawdau mnie tez leci 78kB/s i niech ktos nie mowi ze ma 80kB/s bo to nieprawda

Buahahhahaha.. Nie pocieszaj sie.. Niestety .. Mi z bittorrenta leci 81,2-81,9kB/s max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Wcześniej gwarantowali 64kB/s a miałem spokojnie 66-68. Liczyłem że jak przyspieszą to też będzie zapas - jakieś 85. Ale zrobili na styk. U mnie też 78kB/s ale powodów to narzekania nie widzę. Chodzi super :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...