Skocz do zawartości
global

Szybsza Neostrada TP za dotychczasową cenę.

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie co jakis czas cos niezle swiruje LOL, probuje to jakos sobie wytlumaczyc, pokazuje zarowno w DU Meterze jak i np w Download Acceleratorze i tak jak widac na wykresie nie jest to absolutnie efekt buforowania zreszta DU tego nie uwzglednia, skacze chwila 65 chwila 110 nawet 120 8O 8O 8O UL dochodzi do 30, no i do tego dzieje sie tak losowo i bez zadnych regul i pochodzi tak pare minut i pozniej juz idzie znowu normalnie i nie drgnie ni cholery nic ponad 65 czyli znowu normalnie... what the???

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co zrobili technicy TPS-y ale przez dobry miesiąc mój modem synchronizował sie na 768/192 ale jedynie DL trochę się zwiększył - miałem ok 70-73 kB/s a UP twardo nie wzrastał :?: . Aż do dzisiaj :D . Doczekałem się w końcu i mam 80/20 kB/s :twisted: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już kilka dni mam przyspieszone i rozkłada się to tak:

Download - 75-77 kB/s

Upload - 20 kB/s

 

Może jeszcze coś zrobią, żeby było te 80.

no mi sie zatrzymalo na 78 :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem test z www.numion.com i wyszło DL=69,43Kb/s a UL=19,22 Kb/s, można w to wierzyć?? Wynika z tego, że upload mi już zwiększyli ale DL jeszcze nie???

No ja bym tym wynikom nie koniecznie wierzył... bo zależy jak obciążone są ich serwery... Ja mam 1mbs dsla i jak ściągam mam po 100kB/s a kiedy wszedłem na tą stronke miałem wynik coś koło 300kbits 8O. Więc nie do końca to prawde pokazuje... Ktoś już na forum napisał, najlepiej jakiś plik + szybki FTP i ściągać lub wysyłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...