Skocz do zawartości
global

Szybsza Neostrada TP za dotychczasową cenę.

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie jeszcze nie zdarzyli przestawic :( ale zdarzyli juz ustawic tak centrale :) ze sie rozlacza zawsze o 8:56 (codziennie) :( a transfer caly czas ten sam 65 kilo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rozlączanie zbadalem DOKŁADNIE, rozlacza codziennie i to dokladnie po 24 godzinach. Moj komputer chodzi non stop wiec nie ma mowy o pomylce, czas zlicza cfos, wiec widze wyniki np rozlaczono po 23h:59m:56s, wczesniej byly to 2-3 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozlacza w kazdym wariancie, nawet w Neo 640 ??? Bo sie zastanawiam, czy nie zamowic 640-stki teraz. Tylko gdzies slyszalem, ze Neo ma zmienne IP czy to prawda i czy to przeszkadza w P2P ?

Kiedys bylo tez glosno o tej puli niedziałających adresów IP 83.xx.xx.xxx. Jak jest teraz ? Dla mnie wazne jest zeby dobrze dzialalo P2P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysktuowałbym. Na przykład w eMule po zmianie IP resetują się kolejki ściągania plików czyli tym sposobem jak ściągamy bardzo dużo danych to trochę przeszkadza, ale ogólnie to fajne łącze i mimo tego będzie nieźle śmigać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak to jest mozliwe, ze tak rozlacza co 24h, czy to mozliwe ze gdzies tam na polce jest "przypisane" ze ma tak postapic po 24 godzinach? No bo wczesniej to mi sie wydawalo, (byc moze tego nie sprawdzilem dokladnie), ze bylo to losowo, ale raczej tak 2,3 dni a teraz caly czas 24 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luk@s, piszesz, ze "w eMule po zmianie IP resetują się kolejki ściągania plików czyli tym sposobem jak ściągamy bardzo dużo danych to trochę przeszkadza"...

 

Moje pytanie: jaki konkretnie jest tego efekt, tzn. co sie dzieje, wolniej sie sciaga czy jak ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luk@s, piszesz, ze "w eMule po zmianie IP resetują się kolejki ściągania plików czyli tym sposobem jak ściągamy bardzo dużo danych to trochę przeszkadza"...

 

Moje pytanie: jaki konkretnie jest tego efekt, tzn. co sie dzieje, wolniej sie sciaga czy jak ???

W ogóle zacznijmy od tego że na niektórych centralach się nie rozłacza a IP się i tak zmienia (serwer DHCP). Tak czy siak inne IP mamy co jakieś 2 dni jeśli się nie rozłączamy. Jeśli chodzi o eMule to możnaby dużo pisać, ale po prostu on działa na zasadzie kolejek - najpierw jakaś osoba Ci coś pośle potem następna albo dwie naraz i tak dalej i jak zmieni się IP to ktokolwiek Ci coś śle to się to przerywa i kolejki liczone są od nowa (jak czekaliśmy na przykład na kogoś to to się nie liczy). Jednak nie przejmuj się tym. Neostrada fajnie działa i jak nie masz innego lepszego łącza za tą cenę to bierz to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam tepsa bierze 450 zl za miecha :-D

 

edit

 

jezeli bys ssal na maxa (czyli ze 250 KB/s) to 700 mb masz w w jakies 50 minut hehe

Hmmm kurde rozlacza mi sie neo kilka razy dziennie jeszcze oczywiscie najczesciej jak gram starcrafta , strasznie mnie to w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ia:// ... Warto zglaszac jakies reklamacje dzwonic na 102 102? czy lepiej sobie darowac? Bo jeszcze wiecej zepsuja;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm kurde rozlacza mi sie neo kilka razy dziennie jeszcze oczywiscie najczesciej jak gram starcrafta , strasznie mnie to wmordejeża:// ... Warto zglaszac jakies reklamacje dzwonic na 102 102? czy lepiej sobie darowac? Bo jeszcze wiecej zepsuja;p

Mam to samo. Pewnie masz słabą linię (albo daleko do centrali). Ja się już przyzwyczaiłem. Jeśli jest tak jak mówię to nic nie zrobią bo przecież nie pociągną nowego kabla, ale spróbować możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam tepsa bierze 450 zl za miecha :-D

 

edit

 

jezeli bys ssal na maxa (czyli ze 250 KB/s) to 700 mb masz w w jakies 50 minut hehe

Hmmm kurde rozlacza mi sie neo kilka razy dziennie jeszcze oczywiscie najczesciej jak gram starcrafta , strasznie mnie to wmordejeża:// ... Warto zglaszac jakies reklamacje dzwonic na 102 102? czy lepiej sobie darowac? Bo jeszcze wiecej zepsuja;p

moj kumpel mial podobny problem..............

 

ale zmienil kabel (linia telefoniczna<->modem) i wszystko dziala.... rzadnego rozlanczania... proponuje sprawdzic.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędkość (kbps) Przestrzeń dyskowa Abonament (netto)

 

neostrada tp 1024 / 256 50 MB 189,00

neostrada tp (umowa okresowa) 1024 / 256 50 MB 149,00

neostrada tp 512 / 128 20 MB 139,00

neostrada tp (umowa okresowa) 512 / 128 20 MB 99,00

neostrada tp 128 / 64 5 MB 99,00

neostrada tp 128 / 64 5 MB 59,00

 

Niezleżnie od opcji, promocyjna opłata instalacyjna wynosi tylko 1 zł netto, ponadto spada z 400 do 150 zł brutto cena asysty technicznej przy instalacji, którą Klient może zamówić.

 

Nowe opcje neostrady tp mają limit transferu danych 5 GB, jednak w ramach trwającej do końca roku promocji limit dla opcji 512 zwiększony będzie do 10 GB, a dla opcji 1024 do 15 GB. Z badań ruchu wynika, że limity te nie przeszkodzą internautom w swobodnym korzystaniu z zasobów sieci, zapobiegną natomiast sprzecznemu z regulaminem neostrady tp tworzeniu "lokalnych sieci" (do takich rozwiazań dedykowana jest usługa dostęp do Internetu DSL, oparta na tej samej technologii).

 

Dotychczasowi użytkownicy neostrady tp, którzy nie zdecydują się na skorzystanie z nowych opcji, będą mogli korzystać z usługi na wcześniejszych zasadach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...