Skocz do zawartości
global

Szybsza Neostrada TP za dotychczasową cenę.

Rekomendowane odpowiedzi

ja rozlączanie zbadalem DOKŁADNIE, rozlacza codziennie i to dokladnie po 24 godzinach. Moj komputer chodzi non stop wiec nie ma mowy o pomylce, czas zlicza cfos, wiec widze wyniki np rozlaczono po 23h:59m:56s, wczesniej byly to 2-3 dni.

na poczatek wielkie: HOWK !!!, bo to moj pierwszy post ;)

z tym rozlanczanie to podobno jest tak, ze to rozlanczanie serwisowe, aby moglo sie zmienic IP :(

a niewie ktos czy mozna temu jakos zaradzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poczatek wielkie: HOWK !!!, bo to moj pierwszy post ;)

z tym rozlanczanie to podobno jest tak, ze to rozlanczanie serwisowe, aby moglo sie zmienic IP :( 

a niewie ktos czy mozna temu jakos zaradzic?

Najlepiej jeśli ustawiasz sobie automatyczne ponawianie połączenia. CFOS utworzy ikonke w Połączeniach sieciowych i tam należy ustawić we właściwościach (a nie w CFOS)

 

Co do Neostrady z limitem, zrobiło mi się słabo! Z dniem wprowadzenia limitu ja dziękuję TPSA. Mógłby to być 1 Gbit/s to mnie nie zadowala przy limicie. Wierzcie mi, nie przesiadłbym się nawet na 1 Gbit/s z limitem! Bo niestety zależy mi bardziej na ilości transmitowanych danych, niż szybkości.

 

 

W każdej opcji neostrady tp po pobraniu przez użytkownika 5 GB  8O danych z Internetu (promocyjnie do końca roku: 15 GB dla opcji 1024 i 10 GB dla opcji 512 ), prędkość transmisji z Sieci do jego komputera spada do 32 kb/s, w kierunku przeciwnym natomiast - nie zmienia się. Po rozpoczęciu nowego okresu rozliczeniowego (w tym przypadku - miesiąca) licznik się zeruje i znowu można korzystać z Internetu z maksymalną prędkością dla tej opcji usługi.

Rozumiem, że "starych" posiadaczy neo będą obowiązywać stare zasady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh = to juz nie jest takie zabawne !

na dzien dzisiejszy dalej mam max download 63-64kB/s

przyspieszyli mi tylko upload do tych 160kbps

 

jak wchodze na tą strone:

http://www.neostrada.pl/sso/np/info_popup.jsp

pisze mi: "Rodzaj i opcja usługi: Neostrada TP w opcji 512 kb/s"

 

a niepowinno mi pisać 640kb/s :?: :?:

 

moglby ktos to sprawdzic - ten komu juz zwiekszyli download do tych 640kbps :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Witam mam neostrade 640kb/s ale jakos nie widze tego zeby powiekszyli mi transfer do 1mb... jak moge to sprawdzic? Oni automatycznie to robia, czy rtzeba zaakcepotowac czy cos, symboliczna "zlotowka" ?

 

poprostu mam 640kb/s i nie wiem jak do cholery miec to 1mbit -.-

 

mam umowe na czas nieokreslony jesli to cos pomoze, heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...