Skocz do zawartości
global

Szybsza Neostrada TP za dotychczasową cenę.

Rekomendowane odpowiedzi

LOL

Czy naprawde jestescie tak naiwni zeby wierzyc ze dokladnie o 0.00 bedzie szybsze neo? :)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL

Czy naprawde jestescie tak naiwni zeby wierzyc ze dokladnie o 0.00 bedzie szybsze neo? :)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
morz enaiwni nie ale nadziej trzeba mieć choć ja też niewierzyłem że dokładanie o tej porze przyśpieszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to komps zadziala to niech sie pochwali . Ale jakos mi sie wydaje ze to przyspieszenie bedzie dotyczylo tylko starej neo . :cry:

EDIT: Zauwarzyliscie ze zegar na tweaku sie spoznia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to komps zadziala to niech sie pochwali . Ale jakos mi sie wydaje ze to przyspieszenie bedzie dotyczylo tylko starej neo . :cry:

EDIT: Zauwarzyliscie ze zegar na tweaku sie spoznia  :lol:

tpsa gwarantuje wzrost transferu dla starych i nowych klientow wiec przestancie byc takimi pesymistami, jestesmy w koncu w uni :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz napisałem to w temacie o IP 83.xx.xx.xxx - dotychczasowi uzytkownicy neo uzyskaja te 640/160 kbps i 320/64kbps do 31. lipca 2004 r. - wszystko jest napisane w cenniku neostrady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 00.37 - neo 128 nadal jest 128  :evil: . Dzwoniłem pod infolinię -> wszyscy konsultancji zajęci  :twisted:  :twisted:

i wlasnie po to zrobili tą notę, kto wie czy nie napisali jej przed chwilą z powodu 326798467867863876 telefonow czemu jeszcze nie ma neo 640 :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiszka. Wstałem przed chwilą, włączam i jest jak było. Ale już nie takie akcje TePsa miała. Dobrze, że wogóle działa.........  :twisted:

też sprawdziłem rano i bez zmian. Ale racja dobrze że działa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja moze juz nie z winy tpsa ale nie wiem czy tak sie zlozylo bo mam chyba jakiegos wira (moze ktos wie jaki np przy starcie zblokowalem ftp.exe bo sam cos probowal wyslac), najpierw po godzinie drugiej nie przyjmowalo hasla, dalem spokoj, rano o 9tej juz mam internet tylko ze na nim nic nie chodzi, laczy sie natomiast nie zrobi nic poza tym, puste strony, zero, nic, ale chyba to jest wina wira (mam nadzieje)

 

Update

OmG #_#... Mam nadal 640kB/s=64kB/s i wiecej nie idzie... Probowalem z kilku serverow i caly czas 64kB/s.. Pfff

Masz 512kb/s=64kB/s chyba juz byla o tym mowa na co idzie nadwyzka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

morze rano przyśpieszy bo w tedy sie za to wezmą morze jakies opuźnienie sprawdze morze na sciaganiu pliku z jakiegoś serwera

update: pewnie coś spi... i sie wyłagaja że mieli problemy techniczne. i że musimy poczekać

morze? x3, plus zupelny brak sensu zdania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q & frayerreaper -=> znalazlem darmowwa alternatywe DU Metera - nazywa sie NetMeter - i takie tez haslo polecam wpisac w googla

 

program zadziwiajaco przypomina ten screen z postu Q

 

a u mnie neo nie przyspieszylo - za to plikow z filefrontu sciagac nie chce - %$^%^&

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mierzyłem przed chwilą szybkość mojego połączenia i wyszło średnio 1328kbit/s Jak to się ma do neostrady?

Bo stałe mam od niedawna i mogłem wybrać Neostrade ale wybrałem coś innego i chciałbym wiedzieć czy dobrze wybrałem.

 

Ten NetMeter wyswietlił MAX: 1.64 Mb/s  a DU Meter  DL: 167.0 kB/sec

Zmierz sobie srednią w miesiacu nie transferu a ile danych sciagnales, takie lacza to ja i po "4 mbit" widzialem, z tym ze porty poblokowane itd itp, ze chodzą wysmienicie... ale tylko na stronach www tym ze do www 115 kbit starcza, neo jest uniwersalna i na pewno nigdy nikt portu zadnego nie zblokuje a to wlasnie jest najwazniejsze

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestli to jest lacze osiedlowe to na ogol masz wieksze mozliwosci niz na laczu pojedyncznym POD WARUNKIEM ze nie masz w osiedlowce sciagaczy ktorzy zapchaja kazde lacze

 

najlepiej sprawdzic ile idzie tak naprawde sciagajac cos z szybkiego serwera - np. sterowniki do grafy czy cos podobnego - i popatrzec ile pokazuje przegladarka/program do sciagania

 

bo w sieci osiedlowej latwo nabic sobie wyniki sciagajac cos od sasiada albo z osiedlwego proxy

 

neostrada ma ~0.6Mb/s / ~66kB/sec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznice wyszlyby jeszcze wieksze w 24 godziny na dobe albo najlepiej w miesiacu, liczenie pi razy oko, 2 godziny moga sie okazac szczytem lub minimum, to nie ma sensu, dziennie neo pozwala sciagnac blisko 6 GB. Siec szybciej taniej i milej? to tylko pozory. Wszystko zalezy od rozwiazan konkretnej sieci, takie sytuacje ze w nocy jest 2 mbit/s to pewnie rzadkosc a nie norma, wiekszosc sieci ma juz stale ograniczenia, blokowane porty itd, poza tym osiedlowki od momentu zalozenia pierwszej osobie chodzą pieknie, a pozniej nie robia juz nic innego jak tylko leca w dol, ciagle przylaczaja nowych, w koncu nie po to zakladali zeby jozek ciagnal 2 mbity po nocach :lol: bo jesli ciagnie to wniosek tylko jeden ze nie jest jeszcze full uzytkownikow. W ogole suma sumarum rozwiazania tego typu sa nieprawidlowe. Trzeba zrozumiec ze jesli ktos ciagnie 2 mbit w nocy to robi to dlatego ze jest sam w sieci i ze tak naprawde ciagnie tyle bo xxx osob juz za to zaplacilo ot cala filozofia, ale trzeba tez pojac ze zdarzy sie nie raz ze 30tu bedzie ciagnac i... ponadto w takim przypadku jeden ciagnie 2 mbit no i wtedy sie chwali na forum a drugi stron nie moze przegladac, co z tego ze jeden chwali a co z resztą, siedzi cicho... :lol: w neostradzie mam swoje i tylko moje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie router caly czas pokazuje 640/160 transfer bez zmian ale: jak wlaczam sciaganie pliku przez downloader windowsowy to zaczyna od ok 88kb/s i schodzi powoli do ok 66kb/s wiec moze to jest ta cala zmiana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...