Skocz do zawartości
global

Szybsza Neostrada TP za dotychczasową cenę.

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=info&p1=cennik

 

Dotychczasowi Klienci usługi Neostrada TP, uzyskają przedstawione w Cenniku wartości prędkości przesyłu danych określone w poz. 1., 2., 3., 4. do dnia 31 lipca 2004 r.

 

320kbps/64kbps -> 40kB/s download 8kB/s upload

640kbps/160kbps - > 80kB/s download 20kB/s upload

 

i koniec z bajkami :lol:

 

PS. jeszcze troche poczekamy, ale mam nadzieje ze zaczna od Katowic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to od kiedy będzie te neo+ szybsze??!!??

miało byc od 1maja

ooo, zaczyna sie, jeszcze dodaj ze od 0:00 a tu taki zonk 0:01 i nie ma szybszego neo :cry: :lol: :lol: :lol: neo ma byc szybsze do dnia 31szego lipca i nie wczesniej, czyli moze byc za 5 sekund moze byc za 2 miesiace :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest plotka ze userzy z gdanska maja juz szybciej - czy to plotka czy nie - dowiemy sie pewnie niedlugo

ja sie tam ciesze ze to wogole dziala - bo z neo mialem rozne problemy i predkosc mi w sumie zwisa - pod warunkeim ze calosc dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest plotka ze userzy z gdanska maja juz szybciej - czy to plotka czy nie - dowiemy sie pewnie niedlugo

ja sie tam ciesze ze to wogole dziala - bo z neo mialem rozne problemy i predkosc mi w sumie zwisa - pod warunkeim ze calosc dziala :)

mnie tez sie tak wydaje, jak juz gdzies pisalem, tepsa nie ma interesu w tym zeby tu cos spowalniac, zrobia tak szybko jak sie da bo i tak wczesniej czy pozniej zrobic musza a ze zostawili sobie termin to chyba jest oczywiste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak zrobia to co maja zrobic to powinno byc:

jesli teraz 640=512kbs

to z proporcji 640x640/512=800

a upload 400 - tak powinno byc na routerze adsl/status - dobrze rozumiem???

 

a ha jeszcze jedno - dzis w nocy nie mialem netu - drugi raz przez poltora roku jak mam neo - czyli moze cos robia???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak zrobia to co maja zrobic to powinno byc:

jesli teraz 640=512kbs

to z proporcji 640x640/512=800

a upload 400 - tak powinno byc na routerze adsl/status - dobrze rozumiem???

 

a ha jeszcze jedno - dzis w nocy nie mialem netu - drugi raz przez poltora roku jak mam neo - czyli moze cos robia???

przeczytaj co pisalem wyzej, u mnie to samo od drugiej w nocy i teraz caly dzien, w nocy nie przyjmowalo hasla, a teraz haslo przyjmuje ale po wpisaniu stronki np w ie pojawia sie blank strona poprostu jakby netu nie bylo wcale (ale jest polaczenie 8O ) i tak ze wszystkim

 

Na pewno cos robia z tym ze nie wiem ktore z dzialan u mnie sa spowodowane tpsa a ktore wirusem, w sumie to jedno i to samo :twisted: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Wawie też jest jakiś problem z netem.

U mnie nie ma połączenia tzw. nie było przez 30min :)

Upload też ma wzrosnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yohsi - dobrze rozumiesz - tak powinno byc na TWOIM routerze - co firma/model to inaczej pokazuje - wazne ze transfer pasma uzytkowego to 64kb - a teraz bedzie 80kb [zapusc sciaganie czegos np. z nvidii i zobacz czy idzie po staremu czy o te ilestam procent szybciej]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yohsi - dobrze rozumiesz - tak powinno byc na TWOIM routerze - co firma/model to inaczej pokazuje - wazne ze transfer pasma uzytkowego to 64kb - a teraz bedzie 80kb [zapusc sciaganie czegos np. z nvidii i zobacz czy idzie po staremu czy o te ilestam procent szybciej]

A swoją drogą to nie trzeba zminić sterów do Sagema?

Wkońcu tam na miarce jest 640 Kbps. Nie trzeba tego zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam sagema - mam sprzet siemensa [jeszcze z pierwszej neostrady] bo mam centrale siemensa a nie alcatela jak 99% - wiec mnie klatwa sagema omija choc miewam czasem jazdy

ale nie, nie sadze zeby trzeba bylo cokolwiek przeinstalowywac

 

z dwoch powodow - a) modem robi to wszsytko sam na warstwie sprzetowej, B) tepsa nie zdecydowalaby sie na krok z ktorym moglby sobie przecietny user nie poradzic - a reinstalacja sterownika jest takim krokiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

----------Original Message----------

 

Dlaczego mimo oficjalnej informacji na głównej stronie www.neostrada.pl o przyspieszeniu usługi neostrada TP nie została zwiększona prędko?ć z dniem 1 maja 2004 z 512 kbps na 640 kbps?

 

 

shkielet

 

Witam

 

Przepraszam za długi okres oczekiwania na odpowiedź.Aktualnie trwają pracę związane z przejściem na wyższy transfer.Wkrótce zostanie zwiększona przepustowość lącza.Proszę o wyrozumiałoś i cierpliwośc.

 

Pozdrawiam

Radosław Kaczyk

 

 

jak by nie mogli tego zrobić przed 1 maja...żałosne..profesionalizm że żal odbyt ściska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE WEZCIE NA WSTRZYMANIE - CZY ONI MAJA OBOWIAZEK TO ROBIC - NIE - WIEC CIESZCIE SIE ZE ROBIA. A NIE OBOJETNIE CZY ROBIA CZY NIE ROBIA TO I TAK JEST NA NICH JECHANE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz taki kraj i taka mentalnosc ludzi, jestem pewien ze w innych realiach tez by narzekali, np w szwecji by mieli 8 mbit to by narzekali ze nie 10, albo znowu ze maja 8 i zwalnia do szesciu chociaz wykorzystuja np 1 itd itd :-)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się z tym "pogodziłem" że nie zwiększyli, czy to takie ważne? Przynajmniej dla użytkowników neo 512? Przecież te 16kB/s w tą czy w tamtą...;>, i tak dobrze że przynajmniej coś się zmienia i za tą samą kase będzie szybszy net, a po co wam teraz więcej? Idą wakacje więc będą imprezy, dziewczynki :D itd...:D Kto będzi siedział przy kompie non-stop w wakacje? Trzeba wykorzystać ten okres w inny sposób. Zresztą po co nażekać? Często na chatach na dc++ gadam z ludźmi i np: czechy,słowacja,niemcy i inni mają adsl512 za 40orjo, albo 256 za 30orjo, naprawde nie ma co się wkurzać na tp :>.

 

PS: "Q" po co Ci to 80kB/s? Wykorzystujesz chociaż maxymalnie to co masz w tej chwili? Www otwierają się szybko, a przecież z p2p nie korzystasz bo to nielegalne..:>

 

Wrzućcie na luz ludzie, nie ma się co stresować, ładna pogoda idźcie na browca czy coś..:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: "Q" po co Ci to 80kB/s? Wykorzystujesz chociaż maxymalnie to co masz w tej chwili? Www otwierają się szybko, a przecież z p2p nie korzystasz bo to nielegalne..:>

Jasne że tak ale oczywiście do celów edukacyjnych. :wink: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały, chyba ojro a nie orjo  :lol:

No i po co napisałeś tego posta? Jest zbędny, nic nie wnosisz nowego do tematu, regulaminu nie czytasz? :P. Jak zwał tak zwał każdy wie o co chodzi.

 

PS: Zostane moderatorem?:):>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz szans, moderator nie chce ale musi, a ty odwrotnie chcesz a nie mozesz i nie wiesz jak to sie robi i w ogole a to nie takie proste, kazdy moderator to zna aktualny sprzed 5 sekund kurs ojro :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...