Skocz do zawartości
Puffy

Praca licencjacka z informy HELP!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie adresy do gotowych prac licencjackich z informatyki na tematy zwiazane z tworzeniem strony w html i grafice komputerowej?Nie dla mnie ale moja żona pisze aktualnie jest jedyna dziewczyna na tym kierunku trzeba czegos na czym moznaby sie wzorować :? :?: :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to smieszne, jak tak ma wygladac pisanie pracy (potrzebny gotowiec) to niech lepiej sobie daruje :/ smutne ale prawdziwe

Jak najbardziej popieram, ktoś może nie być zorientowany w kształcie jaki ma praca przyjąć, ale od tego jest promotor, poza tym można zajrzeć do dowolnej pracy nie związanej z tematem, natomiast jeżeli ktoś szuka gotowca bo "nie wie o czym pisać", to porażka.

baaaaaaaaardzo smutne :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary!

Jak ona chce później pracować?! NIGDY W ŻYCIU NIE SKOPIOWAŁEM NA UCZELNI JAKIEJKOLWIEK PRACY. NO COMMENTS!

Czy choćby ksiązeczka pt. "Kurs HTML. Jak stworzyć własdną witrynę WWW" nie jest jej znana? Wydał ją Axel-Springer. Cena 9.80.

Ja jestem lama w HTML, a w 15 minut znalazłbym potrzebne książki.

 

Ludzie nie róbcie siary!!! PLEASE!

 

Kolego, jesteś na tweaku dłuzej ode mnie i nie umiesz żonie lektur poszukać?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...