Skocz do zawartości
benek

W/C z Allegro - TEST !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Dwóch na jednego to banda... hmm.. grubego? Żart, oczywiście, ale nadal chciałbym posłuchać waszej opinii na temat chłonicy z fiata... z tego co wiem, gabaryty ma spore, ale jak tania i wydajna, to chyba się opłąca?

Powiem tak jak to mówią w jednym bardzo ambitnym programie którego powoli zaczynem mieć dosyć:

 

Jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, znaczy to, ze chłodzenie wodne niekoniecznie musi kosztować sporo, chłodnica z samochodu, pompka z akwarium i już oszczędzamy 300zł. Teraz przydałoby się jeszcze, żeby bloki wodne staniały i może sam bym się skusił, zwłaszcza, że jak Twierdzi autor artykułu instalacja i maintenance są znacznie łatwiejsze niż kiedyś...

 

Jedno co wciąż mnie martwi to ta wzmianka o akwarium w kompie, czy naprawdę takie rurki mogą pewnego pięknego dnia bez zapowiedzi pęknąć i zatopić mój ukochany komputer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jotmar-co sie stalo z twoim avatarkiem? :cry: :cry: :cry:

 

a tak wracajac do tematu

 

mam wrazenie, ze zle zrobilismy jadac po tym zestawie, jak po goownie :wink:

zestaw nadaje sie do biura, czy do domu, ale nie do extreeme oc, wtedy, to jush konieczna jest lepsha pompka, oraz chlodnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jotmar-co sie stalo z twoim avatarkiem? :cry:  :cry:  :cry:

 

a tak wracajac do tematu

 

mam wrazenie, ze zle zrobilismy jadac po tym zestawie, jak po goownie :wink:  

zestaw nadaje sie do biura, czy do domu, ale nie do extreeme oc, wtedy, to jush konieczna jest lepsha pompka, oraz chlodnica.

a co banan radośnie nie podskakuje ??

 

gratuluję bruce, bardzo rozsądna wypowiedź

mam ten zestaw i jak na pierwsze spotkanie z WC jestem zadowolony

od tego można tanio zacząć fajną przygodę z WC (ale nie extremalnym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sęk w tym, że chłodzenie powietrzem też się nadaje do domu i do biura, a i do OC nie jest najgorsze.

 

Cała rzecz z WC polega na tym, przede wszystkim, że jest wydajne i nadaje się wświetnie do hard OC. Do biura to ten zestawik za przeproszeniem się średnio nadaje, bo trzeba go jeszcze założyć, a chciałbym zobavczyć jak ktokolwiek w normalnym biurze stawia sobie przy biurku pojemnik z wodą ! Pracownik, który grzebie w firmowym komputrze to jeszcze pewnie z pracy wyleci, a zresztą kto by własną kasę dokłądał do firmowego kopmutera? Albo jaka firma inwestowałaby w chłodzenie wodne, skoro i tak firmowych komputerów się nie podkręca, i z jednym, dwoma wiatrakami są ciche.

Tak więc argument z biurem chyba świadczy o niczym.

 

Jednym słowem instalowanie chłodzenia wodą dla samego faktu chłodzenia wodą, to już chyba całkowity bezsens.

 

Jedyny faktyczny argument według mnie, to cisza, ale i tak trza jeszcze cichy zasilacz, chipset i kartę mieć, że o chłodzeniu dysków nie wspomnę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z recenzji : "

 

Więcej miejsca w komputerze

Blok wodny w porównaniu z radiatorem i wentylatorem zajmuje o wiele mniej miejsca. Dzięki temu zyskujemy dodatkową przestrzeń i jest "luźniej" w obudowie. "

 

 

a ja na to LOL ile tego miejsca zajmuje mi zalman? a poza tym jak wyglada, tak czy tak trzeba gdzies umiescic zbiornik z woda i pompka walnac rurki etc ana dodatek mozliwosc powodzi...

 

zgadzam sie ze na poczatek moze byc ok ale dla kogos kto powaznie podchodzi do tematu to to sie nie nadaje co najwyzej na chpset :)

 

finalnie - szkoda na to kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, najwięcej miejsca w komputerze sięrobi jak wymienić taśmy na okrągłe kable i spiąć kable z zasilania. Jeszcze więcej można uzyskać wyjmując zasilacz z obudowy, a już totalnie miejsca zyskujemy jak z obudowy wyjąc płytę główną i psotawić obok. Pytanie tylko, czy w ogóle jest sens? Na co komu miejsce nad procesorem? Przecież i tak nie ma tam żadnych witalnych komponentów, a dostęp do wszystkiego jest. Poza tym, kabelki idące od procesora zawadzają znacznie bardziej niż niejeden cooler, i jeszcze trzeba uważać, żeby nie zaczepić i nie uszkodzić...

 

Kolejny niekoniecznie prawdziwy argument...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, najwięcej miejsca w komputerze sięrobi jak wymienić taśmy na okrągłe kable i spiąć kable z zasilania. Jeszcze więcej można uzyskać wyjmując zasilacz z obudowy, a już totalnie miejsca zyskujemy jak z obudowy wyjąc płytę główną i psotawić obok. Pytanie tylko, czy w ogóle jest sens? Na co komu miejsce nad procesorem? Przecież i tak nie ma tam żadnych witalnych komponentów, a dostęp do wszystkiego jest. Poza tym, kabelki idące od procesora zawadzają znacznie bardziej niż niejeden cooler, i jeszcze trzeba uważać, żeby nie zaczepić i nie uszkodzić... 

 

Kolejny niekoniecznie prawdziwy argument...

to mial byc PS do mojego posta ale minie ubiegles :) a zgadzam sie z toba w 101% te 7m rurek tez trzeba gdzies upchnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sęk w tym, że chłodzenie powietrzem też się nadaje do domu i do biura, a i do OC nie jest najgorsze. 

 

Cała rzecz z WC polega na tym, przede wszystkim, że jest wydajne i nadaje się wświetnie do hard OC. Do biura to ten zestawik za przeproszeniem się średnio nadaje, bo trzeba go jeszcze założyć, a chciałbym zobavczyć jak ktokolwiek w normalnym biurze stawia sobie przy biurku pojemnik z wodą ! Pracownik, który grzebie w firmowym komputrze to jeszcze pewnie  z pracy wyleci, a zresztą kto by własną kasę dokłądał do firmowego kopmutera? Albo jaka firma inwestowałaby w chłodzenie wodne, skoro i tak firmowych komputerów się nie podkręca, i z jednym, dwoma wiatrakami są ciche. 

Tak więc argument z biurem chyba świadczy o niczym. 

 

Jednym słowem instalowanie chłodzenia wodą dla samego faktu chłodzenia wodą, to już chyba całkowity bezsens. 

 

Jedyny faktyczny argument według mnie, to cisza, ale i tak trza jeszcze cichy zasilacz, chipset i kartę mieć, że o chłodzeniu dysków nie wspomnę...

np w biurze projektowym, gdzie cisha i shybki proc sda bardzo cenione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie biuro, gdzie potrzebny jest wydajny komp, kupi sobie szybkie pentium 4 (2 - 2,53 GHz, które się mniej grzeje) i dobry i chichy cooler boxowy, albo coś cichego z tych droższych, a na pewno się nie będzie bawićw podkręcanie Athlona!

 

Spójrzmy prawdzie w oczy, przecież na Athlonie z chichym coolerem można pracować w biurze, nie przesadzajmy jakoby wszystkie wiatraki Athlona miały głośność Delty.

 

Facet mojej siostry ma komputer na Athlonie XP 1800+, bez dodatkowych wiatraków w obudowie, dodatkowo jest ona niedomknięta (panel boczny stoi oparty o obudowe) a wiatrak ma jakiś tani Colorfull (wyglądem przypomina spire z miedzianą podstawą). Komp pracuje prawie 24 h na dobę, a jest tak cichutki, że ja musze ucho przytstawić, żeby wiedzieć czy w ogóle jest włączony, bo diody są niepodłączone do obudowy, a naprawde nic nie słychać. Przy zamkniętej obudowie, to chyba bym wiedział dopiero jakbym monitor włączył...

 

Argument o biuro jest nieprawdziwy, WC w takim miejscu jest bardziej kłopotliwe niż pomocne, zwłaszcza tanie WC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię zgodnie ze swoją wiedzą, ale już na początku napisałem, że mało się wyznaje. Chłodnica w 4Max cool kosztuje 189zł + koszty przesyłki daje ponad 200zł. 

 

Napisałem z DOBRĄ chłodnicą, a za taką chyba można uważać ta z 4Max? To, ze chłodnice od fiata 125p można dostać za grosze to inna sprawa, a nawiasem mówią jak sprawuje się chłodnica od fiata, tudzież innego samochodu powiedzmy za 50zł? Bardzo chciałbym się dowiedzieć, czy jest gorsza, porównywalna czy lepsza od czterokrotnie droższej...

 

 

Nie, nie mozna tak uwazac !

DOBRA nie zawsze znaczy : droga (a taka jaest ta z 4MAXa)

Kup ta z LUBLINa i zaloz ze 2 wentyle, nawet 80mm, bedziesz mial DOBRA i okolo 100 zl tansza chlodnice.

Mimo ze ta z Maxa jest miedziana, to do piet nie dorasta samochodowej nagrzewniczce.

No chyba tylko tym ze da sie ja wsadzic do budy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak zakupiłęm ten zestaw z allegro z czystej ciekawosci i po załozeniu okazało sie ze jest naprawde cichy lecz temp w fuul load wynosiła ok 49 stopni (po całej nocy) i zapętlonym 3dmarku wiec dołozyłem do zestawu nagrzewnice od Żuka oczywiscie bez zadnych dodatkowych wentyli i temp w fuul load nie przekroczyła 44 stopni

Wc było załozone na axp 1800+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym zestawie nie ma bloku na GPU, a jakbyś chciał podłączyć to byś pewnie gwarancję stracił :P

U tego gościa dokupiłem bloczki na kartę i chipset. Skoro sam mi je sprzedał, to gwaracji chyba nie stracę :)

 

Cytat z recenzji : "

a ja na to LOL ile tego miejsca zajmuje mi zalman? a poza tym jak wyglada, tak czy tak trzeba gdzies umiescic zbiornik z woda i pompka walnac rurki etc ana dodatek mozliwosc powodzi...

Czy widziałeś kiedykolwiek Zalmana? :) Nie wydaje mi sie. Radiator + wentylator + ramię zajmują dosyć dużo miejsca, a dostęp do gniazd pod tym jest mocno utrudniony.

Ze zbiornikiem i rurkami jest duży problem, ale nie powinno się go trzymać wewnątrz, tylko gdzieś upchnąć za biurkiem. Ja wbrew zaleceniom producenta zmieściłem wszystko wewnątrz bigtowera 8)

 

zgadzam sie ze na poczatek moze byc ok ale dla kogos kto powaznie podchodzi do tematu to to sie nie nadaje co najwyzej na chpset :)

Na chipset KT333, GF256 (malo co sie tak grzeje) i Durona 1200 :)

 

finalnie - szkoda na to kasy

Tak, lepiej kupić zalmana który chłodzi gorzej i jest głośniejszy za tą samą cene :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy widziałeś kiedykolwiek Zalmana? :) Nie wydaje mi sie. Radiator + wentylator + ramię zajmują dosyć dużo miejsca, a dostęp do gniazd pod tym jest mocno utrudniony. 

 

Tak, lepiej kupić zalmana który chłodzi gorzej i jest głośniejszy za tą samą cene :P

 

uahahahhaha, zalmana to burdzyk widzial jak ty jeszcze o wc nie slyszales kolego, a to ze kupiles ten zestaw na allegro to juz jest sczyt lamerstwa dla mnie, to nie o to chodzi ze lepiej kupic zalmana ale jakosc tego sprzetu jest taka ze nie warto imho dac za niego zlamanego grosza, ja teraz tez buduje wc ale chce miec na kilka lat a nie do wiosny jak ty, rotfl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W tym zestawie nie ma bloku na GPU, a jakbyś chciał podłączyć to byś pewnie gwarancję stracił :P

U tego gościa dokupiłem bloczki na kartę i chipset. Skoro sam mi je sprzedał, to gwaracji chyba nie stracę :)

 

Cytat z recenzji : "

a ja na to LOL ile tego miejsca zajmuje mi zalman? a poza tym jak wyglada, tak czy tak trzeba gdzies umiescic zbiornik z woda i pompka walnac rurki etc ana dodatek mozliwosc powodzi...

Czy widziałeś kiedykolwiek Zalmana? :) Nie wydaje mi sie. Radiator + wentylator + ramię zajmują dosyć dużo miejsca, a dostęp do gniazd pod tym jest mocno utrudniony.

Ze zbiornikiem i rurkami jest duży problem, ale nie powinno się go trzymać wewnątrz, tylko gdzieś upchnąć za biurkiem. Ja wbrew zaleceniom producenta zmieściłem wszystko wewnątrz bigtowera 8)

 

zgadzam sie ze na poczatek moze byc ok ale dla kogos kto powaznie podchodzi do tematu to to sie nie nadaje co najwyzej na chpset :)

Na chipset KT333, GF256 (malo co sie tak grzeje) i Durona 1200 :)

 

finalnie - szkoda na to kasy

Tak, lepiej kupić zalmana który chłodzi gorzej i jest głośniejszy za tą samą cene :P

 

taaaa jak sam nie widziales zalmana i nie slyszales to nie gadaj mi tu bzdur :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

tak sie sklada ze mam zlamana 6000alcu i wentyla wcale nie mnam na ramie tylko na szybie z boku i wcale nie jest glosny bo ty chyba sunonow nie widziales ani nie slyszales a jak nie to znajde ci video review zlamana 6000cu i tam uslyszysz czy to jest glosny wentyl hahahahahah

 

ja za zalmana dalem 120 zeta w momencie kiedy sie tylko pokazal na rynku wiec nie mow mi ze jest drogi zwlaszcza ze teraz jest ponizej 90 zeta

 

a co do chlodzenia... to poniewaz mam celerona 1Ghz na 1.2 puszczonego sprawuje sie nieznaczniej lepiej od coolera boxowego intela co swiadczy ze intel daje dobre chlodzenie do swoich procow a inna sprawa jest to ze ciezko jest wyciagnac proca ktory daje 25W ciepla 5 st powyzej temp otocznia w idle i 12 w work i wcale nie mam obaw ze jak mi pier...olnie woda na kompa to jestem 2000 zeta w plecy

 

no niech ci bedzie ze masz utrudniony dostep do pci ale jak chcesz cos wkrecic to i tam musiz wykrecic srubki to ta jedna wiecej cie nie zbawi a poza tym ile pci ma zajete normalny uzytkownik 1,2? ja mam 3 bo jestem power user :mrgreen:

 

kolega Holman ma AMD XP na zlotym zalmanie i nie nie narzeka gorsze byly coolery co kosztowaly po 80 zeta i byly z miedzianymi rdzeniami (np spire )

 

a w zalmanie za wyglad tesz sie placi i ja go wlasnie dlatego kupilem a jak dobrze pamietam to na miedzianym koles wyciaga na durniu skreconym z 1G na 1.2 ponizej 50 st to slabo co?

 

napisalem swoja opinie bo widzielm jusz rozne zestawy do WC i czytalem opinie innych i gadalem z ludzmi i nie przekonasz mnie do tego zestawu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uahahahhaha, zalmana to burdzyk widzial jak ty jeszcze o wc nie slyszales kolego,

Jeżeli widział to niech nie wypisuje bzdur, że zajmuje mało miejsca. Po wyjęciu zalmana i włożenia tego bloczku zrobiło się luźno. Fakt rurki trzeba było gdzieś upchnąc...

 

a to ze kupiles ten zestaw na allegro to juz jest sczyt lamerstwa dla mnie,

Za cenę taniego zalmana można kupić zestaw wydajniejszy od drogiego zalamana. Hmm, czyli uważasz wydawanie mniejszych pieniędzy na wydajnieszy cooler "lamerstwem"?

 

to nie o to chodzi ze lepiej kupic zalmana ale jakosc tego sprzetu jest taka ze nie warto imho dac za niego zlamanego grosza, ja teraz tez buduje wc ale chce miec na kilka lat a nie wiosny jak ty, rotfl

Tzn. w czym będzie lepszy? Jak dla mnie wystarczy zmienić zbiornik na jakąś chłodznicę i będzie ok. Dopłacę ~30 PLN, a i tak wyjdzie mi taniej niż w 4maxie i niewiele drożej niż gdybym sam miał robić bloki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a to ze kupiles ten zestaw na allegro to juz jest sczyt lamerstwa dla mnie,

Za cenę taniego zalmana można kupić zestaw wydajniejszy od drogiego zalamana. Hmm, czyli uważasz wydawanie mniejszych pieniędzy na wydajnieszy cooler "lamerstwem"?

 

dlaczego przeinaczasz moje slowa, przeczytaj to co napislaem dokladnie, imho ten zestaw jest dla malo wymagajacych, jesli taki jestes milej zabawy zycze

 

Tzn. w czym będzie lepszy? Jak dla mnie wystarczy zmienić zbiornik na jakąś chłodznicę i będzie ok. Dopłacę ~30 PLN, a i tak wyjdzie mi taniej niż w 4maxie i niewiele drożej niż gdybym sam miał robić bloki.

 

ja nie kupuje w 4max bo tam jest drogo, sam skladam z poszczegolnych elemantow, ale kupuje elementy dobrej jakosci zeby mi troche posluzyly, nie bede mowil jakie bo nie o to chodzi zebym sie chwalil tutaj, pewnie za pol roku postawisz posta : "ojej zalalo mi plyte co mam zrobic?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaa jak sam nie widziales zalmana i nie slyszales to nie gadaj mi tu bzdur  

Mój zalaman leży w szafce... Nie twierdzę że to zły cooler. Wg. mnie ma najlepszy stosunek wydajności do cichości wśród "coolerów powietrznych" :). Polecam każdemu kto boi się/nie ma czasu bawić w wc.

 

tak sie sklada ze mam zlamana 6000alcu i wentyla wcale nie mnam na ramie tylko na szybie z boku i wcale nie jest glosny bo ty chyba sunonow nie widziales ani nie slyszales a jak nie to znajde ci video review zlamana 6000cu i tam uslyszysz czy to jest glosny wentyl hahahahahah

Zalman nie jest głośnym wentylatorem. Jest "głośnym" coolerem jeżeli weźmiesz pod uwagę chłodzenie wodne (nawet najtańsze z allegro).

Pisałem o normalnym montowaniu zalmana.

 

ja za zalmana dalem 120 zeta w momencie kiedy sie tylko pokazal na rynku wiec nie mow mi ze jest drogi zwlaszcza ze teraz jest ponizej 90 zeta

Ale to prawie tyle samo co za wc z allegro....

 

a co do chlodzenia... to poniewaz mam celerona 1Ghz na 1.2 puszczonego sprawuje sie nieznaczniej lepiej od coolera boxowego intela co swiadczy ze intel daje dobre chlodzenie do swoich procow a inna sprawa jest to ze ciezko jest wyciagnac proca ktory daje 25W ciepla 5 st powyzej temp otocznia w idle i 12 w work i wcale nie mam obaw ze jak mi pier...olnie woda na kompa to jestem 2000 zeta w plecy

Mój procek wydziela 50W ciepła :) Z zalmanem (na maxa) miałem problemy ze stabilnością. Teraz nie mam.

BTW wiesz o ile Zalaman CNPS6000CU przekracza specyfikację dot. maksymalnego obciążenia podstawki? Jak Ci wyrwie proca też stracisz 2000. Wiem jakie jest ryzyko i jestem na nie gotów.

 

a poza tym ile pci ma zajete normalny uzytkownik 1,2? ja mam 3 bo jestem power user :mrgreen:

Racja... Mi przeszkadzało w dostępie do wtyków na płycie :(

 

napisalem swoja opinie bo widzielm jusz rozne zestawy do WC i czytalem opinie innych i gadalem z ludzmi i nie przekonasz mnie do tego zestawu

Nikogo nie będe przekonywał do WC, ale Ty nie zniechęcaj nikogo do produktu, którego nie używałeś. Jeżeli chcesz chłodzić powietrzem Zalman to dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię zgodnie ze swoją wiedzą, ale już na początku napisałem, że mało się wyznaje. Chłodnica w 4Max cool kosztuje 189zł + koszty przesyłki daje ponad 200zł.  

 

Napisałem z DOBRĄ chłodnicą, a za taką chyba można uważać ta z 4Max?  

 

To, ze chłodnice od fiata 125p można dostać za grosze to inna sprawa, a nawiasem mówią jak sprawuje się chłodnica od fiata, tudzież innego samochodu powiedzmy za 50zł? Bardzo chciałbym się dowiedzieć, czy jest gorsza, porównywalna czy lepsza od czterokrotnie droższej...

HAHA!!! ja mam chłodnicę od Fiata 125P - oprócz upalnego lata w ogóle nie trzeba żadnego wiatraka - zresztą poszukaj mojego kompa w "modyfikacjach" i zobaczysz jak to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zbiornikiem i rurkami jest duży problem, ale nie powinno się go trzymać wewnątrz, tylko gdzieś upchnąć za biurkiem. Ja wbrew zaleceniom producenta zmieściłem wszystko wewnątrz bigtowera  

 

Fakt rurki trzeba było gdzieś upchnąc...

no 7m rurek piechota nie chodzi to nie ramie zalmana co sie w budzie nawet mini zmiesci 8) ja nie mam ochoty rozwijac tych rurek po calym pokoju

a IMHO wlasnie straciles gwarancje za uzytkowanie niezgodne z zaleceniami producenta

 

nie zapominaj ze wiekszosc ludzi nie ma bigtowerow tylko co najwyzej midi a tam upchnac cale WC nawet dakie porzadne z niezla chlodnica nie jest proste ale sie da zrobic - vide www.overclocking.com.pl tam jest art na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego przeinaczasz moje slowa, przeczytaj to co napislaem dokladnie, imho ten zestaw jest dla malo wymagajacych

Sorki. Ciężko mi zrozumieć zdanie 5-krotnie złożone...

Tak, jest to zastaw dla "malo wymagajacych". Co chciałeś za tą cene?

 

sam skladam z poszczegolnych elemantow, ale kupuje elementy dobrej jakosci zeby mi troche posluzyly

Przy moich zarobkach kupuję to na co mnie stać. A poszczególne komponenty rzadko kiedy mają >2lata. Często wymieniam, przez co cały czas mam gwarancję i jest to w miarę wydajne...

 

pewnie za pol roku postawisz posta : "ojej zalalo mi plyte co mam zrobic?"

To to ja wiem: kupić nową :)

EOT, bo chyba się oddalamy od tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uahahahhaha, zalmana to burdzyk widzial jak ty jeszcze o wc nie slyszales kolego, a to ze kupiles ten zestaw na allegro to juz jest sczyt lamerstwa dla mnie, to nie o to chodzi ze lepiej kupic zalmana ale jakosc tego sprzetu jest taka ze nie warto imho dac za niego zlamanego grosza, ja teraz tez buduje wc ale chce miec na kilka lat a nie do wiosny jak ty, rotfl

Zalman jest efektywny, efektowny i cichy

Jest tez ciezki ponad specyfikacje (np 6000Cu), duzy i niewygodny

Wiem co mowie, przed WC mialem juz kilkanascie wiatrakow

 

I ja sie pytam:

Od kiedy kupowanie gotowego produktu jest lamerstwem???

Czy bulki i chleb tez sam pieczesz???

Nie? To szczyt lamerstwa!!!

A jak jestes taki pro to sam sobie zrob takiego Zalmana!!!

 

Co do tych kilku lat ... co Ty mozesz wiedziec co bedzie za kilka lat??

Robisz zestaw na kilka lat nie zastanawiajac sie, ze moze (duze szanse) on juz za rok nie bedzie pasowal.

 

Ja tam mam prawie taki sam zestawik jak gg plus w obwodzie akwarium 16l przez wymiennik ciepla

Dziala dobrze

 

A do wiosny pewnie bede mial juz agregat 8)[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest chyba tekst sponsorowany - kto mocuje rurki do bloku przy pomocy opasek na kable??  8O

Film z THG widziałeś? Wg. mnie do chłodnicy jest tak przymocowany wężyk.

Ja przy pomocy tych opasek przymocowałem blok do chipsetu :)

Tak, wiem: "kiedyś się urwię i zaleje płyte, bla bla bla..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHA!!! ja mam chłodnicę od Fiata 125P - oprócz upalnego lata w ogóle nie trzeba żadnego wiatraka - zresztą poszukaj mojego kompa w "modyfikacjach" i zobaczysz jak to wygląda

fajna "buda" i sam pomysl - ale z ta klawiaturka na pomaranczowo to przesadziles 8O

BTW przydala by sie fotka tego bloku z procka - bo jakos nie zuwazylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest chyba tekst sponsorowany - kto mocuje rurki do bloku przy pomocy opasek na kable??  8O

Film z THG widziałeś? Wg. mnie do chłodnicy jest tak przymocowany wężyk.

Ja przy pomocy tych opasek przymocowałem blok do chipsetu :)

Tak, wiem: "kiedyś się urwię i zaleje płyte, bla bla bla..."

Powodzenia życzę z takim podejściem - chyba że masz nadmiar kasy i lubisz przez własną głupotę rozp*** sobie sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...