Skocz do zawartości
Niemiec

Olsztyn AMD Team -8poz i gonimy innych ;]

Rekomendowane odpowiedzi

uff...AR tak z ciekawosci zapytam... ile kompow w sumie  Ciebie w teamie liczy :?:

na prawdę trudno mi to powiedzieć, wklejałem wszystkim zanajomym, koleś instalowal gdzieś w pracy, moja kobieta tez kogoś tam namowiła, nie mam pojęcia kto ile liczy i jak sie to skończy to nie będę wiedział do kogo się udać :lol:

 

to była pełna mobilizacja :)

 

UPDATE:

staty działają

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec: nazywaj to jak chcesz, może być i niedopatrzenie. Fakt to tylko niecałe 50 punktów przewagi, ale przewagi zdobytej jednego dnia dzięki skoordynowanej akcji pod kryptonimem "kloc" czy też inaczej "duza kupa WU" :lol:

 

Liczymy dalej i się żywcem nie damy łyknąć.

 

I skoro Niemiec nawołuje do przyłaczenia się do swojej druzyny, ja mowie chodźcie do nas, dla każdego nowego usera skrzynka bro gratis*

 

co do certyfikatu to nie bedziemy się chwalić, bo 1000 to każdy niemiec może mieć :wink:

 

* organizator zasrzega sobie prawo do zmiany nagrody, nie ponosi kosztów transportu, i wogóle cały regulamin może się zmienić bez powiadomienia zainteresowanych ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a teraz w statach ciekawy babol sie wkradł -> osoby mające 0WU policzone AWANSOWAŁY tak samo jak wszyscy poniżej 25 miejsca (czyżby ktoś zmienił team) ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a teraz w statach ciekawy babol sie wkradł -> osoby mające 0WU policzone AWANSOWAŁY tak samo jak wszyscy poniżej 25 miejsca (czyżby ktoś zmienił team) ????

tak! Kris dolaczyl do uff...AR'a :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a jakby ktos chcial bezstresowo zaczac liczyc odrazu w pierwszej dziesiatce, to zapraszam do The B Team; www.bteam.z.pl

:]

a co to za przyjemnosc, liczyc bezstresowo :D
mozesz skupic sie calkowicie na liczeniu i zapomniec o tym ze ktos cie sciga :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

birdman: no to najwieksza bzdura jaka slyszalem. do poki Niemiec nie zaczal sie odgrazac liczylem moim kompem, moim kompem w pracy i na siostry kompie (nie zawsze wlaczony). teraz nie potrafie powiedziec ile maszyn liczy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uf...AR hehehe jak to nie wiesz ile teraz kompow liczy? ja Ci powiem... tyle samo :]

hmmm... skoro wczesniej liczysliscie mnieje a teraz duuuuuuzo wiecej na tych samych kompach to cos mi tu smierdzi :roll: cziterzy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, wreszcie koniec dnia, który był dla obu naszych druzyn przłomowy 8)

nie był bym sobą jak bym nie zamieścił tutaj ładnego screen'a.

Dołączona grafika

raz na wozie, raz pod wozem. teraz wy gonicie. jak widać mamy 49 jednostek przewagi. ciekawe jak was to zmobilizuje. jeśli moja drużyna utrzyma to tempo wchodzimy do pierwszej 40stki juz jutro :D

 

pozdrawiam rywali w imieniu swoim jak i mojej druzyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważył ktoś może jak liczy teraz Barwkomp.DeeSeL nieźle ciągnie teraz.takim tempem to nas mogą łyknąć mimo starań najaktywniejszych uff...AR i OLSZTYN :wink: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie jeszcze trudno cos powiedziec, bo liczy nieregularnie.

 

w kazdym razie my nie powiedzielismy ostaniego slowa jeszcze i caly czas szukamy maszyn do liczenia :D (wlasnie kilka minut temu dzwonil do mnie koles zebym dal mu linka bo jest u kogos i bedzie kolejny komp 8))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dobrze. będą większe emocje :D

 

UPDATE:

kurcze, padl komp mojej siostry. chodzil jako 2100+, przez ostanie 3 dni 24/7 :(

w poniedzialek niose do serwisu plyte i pewnie z miesiac nie bedzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos za miast PLóMA lapiej jak bys wu podeslal dla nas :D (joke)

to taka troche analogia :) bo trzepiecie tu tych postów jak na plumkaczu albo na blurpie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

staramy się wszyscy z calych sił i nie gardzimy żadna nową maszyną :D

jakiś znajomy mojego kolesia dolaczył się z dwoma cyrixami i chce stronkę zespolu zrobić, zobaczymy co z tego wyjdzie, moze bedzie wiadmo mniej wiecej ile osob iczy i na czym :lol:

w przyszlosci planujemy forum, ale na razie straszny zapieprz na uczelni i w pracy wiec nie mam na to czasu.

a co do naszej przewagi to coś mi się wydaje, chłopaki coś mają w zanadrzu i zdrowo keszują, wiec nie ma się z czego cieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to co ze cas<span style="color:red;">[ciach!]</span>a i tak kiedys to oddadzą więc na jedno wychodzi, za to ja musze na linuxie knoppixie liczyć bo nie mam dysku :D :D :lol: ale zawsze cos tylko jak mi prad wetnie to bede musial wszystko od nowa zaczynać to co sie policzylo wiec szkoda, ale lcizy tak samo dlugo mniej wiecej jnak na windzie wiec nie jest źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...