Skocz do zawartości
Niemiec

Olsztyn AMD Team -8poz i gonimy innych ;]

Rekomendowane odpowiedzi

cosik nam forma spada...wczoraj wynik marny dzsiaj tez mniej wiecej taki sam wychodzil... ale oddalem 40 pakow to jakos to bedzie wygladalo ;]

 

 

stronka zostala przeniesiona i dziala na szybszym servie...

adres: www.oamdt.prv.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio mało liczę na moim athlonku bo mam problemy z zasiłką często sie resetuje wiec z niego oddaje 3 jednostki na tydzien :/ ale juz na dniach będzie coś leszego ale za to zaprzęgłem AMD K6-2 (5x100 na 128 ramu cl2)ktory robi koło 12h dziennie :D co daje 0,5 jednostki na dzien ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba miałem farciora, albo mi procesory powariowały. Właśnie wrzuciłem coś koło 420 jednostek. :P

Jak się zdziwiłem, gdy wczoraj obejrzałem sobie wyniki liczenia. Na moich służbowych sprzętach przeliczone

wszystko już w sobotę rano. :!: 8O

Sprawdzałem po datach plików. Dwa dni komputery stały sobie bezproduktywnie. Miałem kiedyś kilkadziesiąt

"błyskawicznych" jednostek, ale nigdy w takich ilościach. 8O

Wyszło tego razem jakieś 500 sztuk, przy transmisji, niestety, nie zaliczyło wszystkich.:(

Ale co tam, pobiliśmy dzienny rekord, wskoczyliśmy na ósme miejsce (przed FiDO i Chaosa) i przekroczyliśmy 10k. :P :P :P

To mi się podoba. :P :P :P

 

Pa, pa Cool&Trendy =], teraz to już chyba definitywnie. :twisted:

 

Aha, Niemiec, zmień tytuł topic'a. Mógłbym, co prawda, teraz sam to zrobić, ale Ty tu przecież jesteś prezesem. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ty mi tu z respect'em :?: :wink: Ja nic nie zrobiłem, zrobiło się samo. :P Też doznałem szoka. Poza tym oprócz tych moich 420 wpłynęło jeszcze 232, także nasz sukces, że tak powiem, ma wielu ojców.

BTW, a co to uff...AR się ostatnio nie odzywa :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez się właśnie zastanawiam ;]

może dzisiaj uda mi się kopnąć go w reset =]

<uf...AR, uf...AR zgłoś się!>

-------

gratuluje pobicia rekordu dziennego i oczywiście certyfikatu na 10kilo :}

-niedlugo nasza pora na 10k- [:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o nas to wyczerpałą się chyba motywacja.

początkowo myśleliśmy, że liczymy do końca września, pózniej stwierdziliśmy, że doliczymy do 10k i koniec. Mi się znudziło.

Kompa w chacie wyłączam jak wychodzę do pracy (z testów wynika, że mój + komp-router zżerają ponad połowe energi zużywanej u mnie w domku). Teraz liczę w pracy 24/7 + 4 kompy w pracy w kadrach :). po 10k odinstaluje i i tam serwisy seti, bo te kompy co mamy w pracy są nieprzystosowane do ciągłego obciążenia (dell gx270) :( - w całej budzie temepratura wysoka, trudno stwierdzić jaka bo płyty są tak genialne, że za żadne skarby nie da się odczytać tempertury :(.

Mój komp liczył non-stop od kwietnia i jak przyszedlem po uropie był zdechły. zawitał do mnie serwisant, popatrzył na kondenstatory, co wyglądały jak róże o świcie i wymienił płytę ;]

 

więc nie macie się o co obawiać 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiam czy nie pora przejsc na boinc, bo mamy kupe przewagi, z dolu nikt nam nie zagrozi a na gore cholernie duzo potrzebaby bylo liczenia i to juz w tej chwili nie ma sensu. ja to chyba do konca miesiaca bede liczyl i zmienaim platforme liczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiam czy nie pora przejsc na boinc, bo mamy kupe przewagi, z dolu nikt nam nie zagrozi a na gore cholernie duzo potrzebaby bylo liczenia i to juz w tej chwili nie ma sensu. ja to chyba do konca miesiaca bede liczyl i zmienaim platforme liczenia.

Nooo... chyba masz racje... bedzie trzeba przejsc na bionca ( czy jak to sie tam pisze...) podobno bawniki tam szaleja... trza bedzie im dokopac :D

 

a tym seti jest spadek formy nie tylko u nas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby nie ma ufo, ani obcych... a jak sie otworzy jaka kolwiek prawie gazete to wszedzie szkoly z nauka jezykow obcych... to w koncu sa czy ich nie ma?

bo na chlopski rozum... jak sie ucza ludziska tego jezyka to znaczy ze sa:>

(moze my liczymy ukrywanie obcych/ufo, a nie odkrywanie?) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie. właśnie wklepałem

sudo emerge unmerge setiathome
i tym samym zakończyłem liczenie na moim kompie. zaraz odinstaluję u siostry, jutro w pracy. Dziękuję wszystkim za liczenie, było miło :)

Osiągnęliśmy 10K 8O

 

Dołączona grafika

Jeśli ktoś z teamu chce konto żeby dalej liczyć to walić na gadu.

 

Dziękuje całemu AOT za rywalizację w dobrej atmosferze. Szacuneczek :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze odchodzisz. gratuluje wyniku i wspanialej walki do samego konca. mam nadzieje, ze jeszcze kiedys bedziemy liczyc jak nie przeciw sobie to razem pod jednycm szyldem.szkoda, ze odchodzisz. gratuluje wyniku i wspanialej walki do samego konca. mam nadzieje, ze jeszcze kiedys bedziemy liczyc jak nie przeciw sobie to razem pod jednycm szyldem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie i ciekawie było:

a) być po stronie uf...AR'a :)

B) mieć za przeciwnika/wroga :wink: OAT :)

 

 

właśnie wyłaczyłem seti u siebie

pozdrwaiam i wielkie dzienki dla FiDO, który narobił się przy tym najwięcej :), i innych.

 

eo[:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...