Skocz do zawartości
Niemiec

Olsztyn AMD Team -8poz i gonimy innych ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nieśmiałe pytanie. Czy ktoś oprócz mnie liczy na poważnie w OAT :?: :evil:

Wczoraj były 72 jednostki, z tego 68 moich. uff...AR się niebezpiecznie zbliżył, to wrzuciłem służbowe jednostki z tygodnia.

Dzisiaj jest 65 sztuk, z tego 63 moje weekend'owe z firmy. Będzie coś jeszcze :?:

A może zamknąć interes tak, jak to zrobił birdman z The B Team :?: :evil:

Zaczynam już mieć tego powoli dość, chyba zacznę oszczędzać służbową energię. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja licze, ale nie bylo mnie wiec komp pewnie stal wylaczony. osatnio oddaje jednostki jak jest taka potrzeba a na pewno nie oddaje w poniedzialki, bo to nie ma sensu. od wrzesnia znow powinnismy liczyc w miare normalnie, przynajmniej mam taka nadzieje.

 

BTW mamy nowy certyfikacik:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jest ludziska?? jak wy liczycie, ze takie zalosne wynika sa?? rok szkolny sie zaczal a liczenei dalej jest do doopy... :(

No, tak jak mówiłem, chyba trzeba ogłosić out of service, bo powoli to wszystko staje się mało zabawne. :evil: Jeszcze, co prawda, nie zacząłem oszczędzać energii w pracy, ale dojrzewam.

Ze składu OAT i wykazanych liczących komputerów (teoretycznie :twisted: ) na stronce shantillas'a wynika, że osiągi powinniśmy mieć porównywalne ze świętej pamięci The B Team, a tu doopa blada. :evil:

Panowie, do roboty. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobra. Staty u FiDA będą wyglądać ciekawiej. :P

Nie chce mi się dzisiaj sprowadzać Was ponownie na dwunaste miejsce. Zbieranie jednostek z tylu komputerów i przygotowanie ich do transmisji jest bardzo upierdliwe i wystarczy mi taka robotka raz na tydzień.

W poniedziałek znów się Was postawi do pionu. :wink:

BTW, a może ktoś z naszych olewaczy, widząc staty, opamięta się i zacznie liczyć na poważnie :?: :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...