Skocz do zawartości
Niemiec

Olsztyn AMD Team -8poz i gonimy innych ;]

Rekomendowane odpowiedzi

damy rade ;] zabraklo nam tylko 10WU, zeby zalapac sie do konkursowje 10. zaliczylismy tez najwiekszy wzrost wsrod druzyn Tweaka w czasie tygodnia. musimy sie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> w garsc i liczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwie sprawy:

1.musialem wywalic system i niestety nie moge odpalic tej strony ktora umozliwi mi ponowne liczenie:)

nie wiem czemu, wszystko u mnie dzialo oki tylko nie moge sciagnac tego programu.....wrrrrrrrrrr

2.nie wiem co jest z tymi wu.robimu okolo 25 wu dziennie a z tego co widze to ja na swoim nie za szybkim kompie robie okolo 7 tak samo niemiec i pare innych osob,tak wiec 25 wu na dzien wydaje sie troszke malo.

moze bysmu zrobili tak ze kazdy zobaczy ile zrobil przez 24h np.jutro w piatek i potem zobaczymu czy wszystko sie zgadza jak kazdy napisze ile zrobil???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podeslij mi maila na gg (w profilu) to dostaniesz na maila progsa. serwer zmienil IP i cos jeszcze nie moze sie w sieci odnalesc :/

 

ja dzisiaj zrobilem 5WU i mam polowe 6. ktos mi niestety kompa na noc wylaczyl a i czasem brat przelacza na swoj system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie liczymy na :

duron 2250 mhz

duron 916 mhz

athlon 2300 mhz

duron 1400 mhz

barton 1830 mhz

athlon 2000 mhz

duron 1000 mhz

athlon 1800 mhz

athlon 2500 mhz

p4 3252 mhz

3x celeron 2400 mhz

mocy przybywaj :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu dzisiaj az tak slabo poszlo :/ lipa bo tylko 12WU przliczylismy, ale nie przejmujmy sie tym, bo 17 tez mielismy tylko14wu. trzeba ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> sie w garsc i liczyc, liczy i jeszcze raz liczyc. no i przydalyby sie dodatkowe gigahertze ;]

 

bardziej mnie martwi to, ze snap nie liczy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie liczymy na :

duron 2250 mhz

duron 916 mhz

athlon 2300 mhz

duron 1400 mhz

barton 1830 mhz

athlon 2000 mhz

duron 1000 mhz

athlon 1800 mhz

athlon 2500 mhz

p4 3252 mhz

3x celeron 2400 mhz

mocy przybywaj :wink:

Jak na taką ilość maszyn to strasznie cienko ja na 3 kompach wyciągam prawie po 20 wu w dobrych porywach :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie liczymy na :

duron 2250 mhz

duron 916 mhz

athlon 2300 mhz

duron 1400 mhz

barton 1830 mhz

athlon 2000 mhz

duron 1000 mhz

athlon 1800 mhz

athlon 2500 mhz

p4 3252 mhz

3x celeron 2400 mhz

mocy przybywaj :wink:

Jak na taką ilość maszyn to strasznie cienko ja na 3 kompach wyciągam prawie po 20 wu w dobrych porywach :twisted:
tylko ze nie wszyscy cały czas licza :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nonstop to chodzi tylko moj komp. reszt chodzi od powrotu ludzi ze szkoly do pojscia spac lub od rozpoczenia pracy do konca wiec licza tylko po kilka h na dobe ;/

dla dobra zespolu moj komp będzie od dzisiaj chodzil jak dlugo sie da ,lacznie z nockami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no dzisiaj tak daliscie czadu ze nie moglem wylaczyc kompa,poprostu musialem liczyc :D

 

ale mam maly problem poniewaz zamiast niebieskiego znaczka mam zielony i oprocz tego otworzyla mi sie dosowa zakladka"seti 1-transmit" i w tym oknie pisze ze nie moze polaczyc sie z serwerem i sprobuje za godzine??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalka - serwer padl

poczekaj troche czasami tak sie zdarza

dokladnie tak jak kolega mowi ;] dlatego w setidrv masz cache na 10 jednostek.

 

 

juz jestesmy na 97 pozycji i mamy 5 miejsce na calym tweaku pod wzgelem przeliczonej ilosci dzisiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...