Skocz do zawartości
Niemiec

Olsztyn AMD Team -8poz i gonimy innych ;]

Rekomendowane odpowiedzi

co prawda ja ani nie 'olsztyn' ani nie 'amd'

ale moje gigaherze licza dla was ;p

 

pytanie koncowe: zmienilem mail (konto) w trakcie liczenia jednego z tokenow.. czy policzony token bedzie sie liczyl juz na konto team'u?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8000 ładnie wygląda. :P Pierwsza dziesiątka też jest fajna. :P Właśnie wyplułem 140 jednostek.

Powinno nam to na kilka dni dać oddech od ścigaczy z Cool&Trendy =].

I tu, Panowie, odezwa:

Liczmy dzielniej :!:

Dla niedosłyszących się wydrę:

LICZMY DZIELNIEJ :!:

 

Cobyśmy nie skakali z miejsca na miejsce jak żaby w błocie. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, licze dla was od dzisiaj bartool mnie zwerbowal ;)

Bede liczyc 24h na dobe no chyba ze bede gral (wtedy off) lub film ogladal (to wtedy na low)...

Teraz mi pokazuje okolo 2h20 minut na jednostke :] na LOW, ide spac zaraz to zwolnie MHz zajmowane przez inny soft :P

I mam prosbe, zrobcie cos z menu bo u mnie wyglada tak:

Dołączona grafika

 

 

Jest jakies ograniczenie jednostek przeliczonych a trzymanych jeszcze na dysku? (w polu Ready to transmit jest liczba) bo bym chcial recznie wysylac co by wiedziec ile dziennie licze.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie :D

Wyslalem przed chwila 2 wu (od polnocy sie liczyly) i wlasnie idzie trzecia :) Czyli wychodzi jednak niecale 3h na jednostke.. ale spox, zaraz wrzuce seti na komp siostry jeszcze :D

Da rade pod ta wasza paczke seti podpiac jeszcze SetiSpy co bym mogl kontrolowac co sie dzieje na drugim kompie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja zapuscilem juz kompa siostry i liczy ;) na LOW zeby jej bardzo nie przeszkadzalo (narazie nic nie wie ;P) ale zawsze.. wiekszosc czasu to tam sie sciaga z p2p i przeglada www albo jakis pasjans czy filmy to lux :>

 

Aha, jak ustawic zeby sie setidriver uruchamial odrazu w tray'u i nie pokazywal okienka wogole? A najlepiej to zapodajcie jakis opis jak to puscic jako usluge go gdzies slyszalem ze mozna... :)

 

Mozna dopisac przy mnie na liscie teamu "Athlon 1GHz, k7s5a, 256 ddr" i tez 24h/dobe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja licze dla OLSZTYN TEAMU :D

 

ile wam liczy jedna WU ? bo mi gdzies 3godz i 15min :] na LOW Priority (podczas gdy komp jest troche obciązony-winamp -caly czas,p2p,i kilka progsów)

 

jestem ciekaaw jak P4 sie przy tym spisują

 

duzo syzbciej liczy po przełączeniu na HIGH ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, jak ustawic zeby sie setidriver uruchamial odrazu w tray'u i nie pokazywal okienka wogole? A najlepiej to zapodajcie jakis opis jak to puscic jako usluge go gdzies slyszalem ze mozna... :)

zeby okienko sie nie pokazywalo to musisz do skrotu w autostarcie dodac parametr

-min
czyli ma to wygladac mniej wiecej tak:

c:programysetisetidriver -min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...