Skocz do zawartości
Niemiec

Olsztyn AMD Team -8poz i gonimy innych ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Niemiec dziala :) Teraz zakamufluje to na kompie siostry i swieto ;) Wyslalem kolejne jednostki :)

Gdzie sa jakies statystyki liczone REAL-TIME co bym wiedzial czy moje jednostki sie napewno dodaja?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u każdego będzie inna różnica w liczeniu - musisz sam u siebie sprawdzić  :wink:

no nie :)

 

ale roznica 1min u ciebie a 2min u mnie a franka 3 czy 5min 15min i 25min :) podaj moze jaka jest u ciebie reoznica, albo mniej wiecej jaka moze byc u mnie , mam bartonika 3300+

 

dzieki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki ludzie, stronka zupdejtowana, wywalilem pare smieci i juz szybciej sie wczytuje. Jesli chodzi o blad na stronie...z menu to wina lezy po winie mojej jak i przegladarek przez ktora otwieracie. Na IE i operza jest dobrze ale na innych lipa...a zreszta wywale to logo friko gdzies indziej :P

 

Jesli chodzi o liczenie, najszybsze jest seti stash, liczy srednio 10min szybciej od drivera :) ale wolniej oddaje wu ale on jakos lepiej dysponuje procem bo nie zamula jak driver na priorytetach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe spoko jak bys jeździł na rowerze to byś wrócił na tory a tak to se polerzysz wykolejony :Phehehe spoko jak bys jeździł na rowerze to byś wrócił na tory a tak to se polerzysz wykolejony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na orione update wynikow robi raz na godzine wiec sie nie martw. napisz jaki masz kolor ikonki od seti. jak niebieski to gitna orione update wynikow robi raz na godzine wiec sie nie martw. napisz jaki masz kolor ikonki od seti. jak niebieski to gitna orione update wynikow robi raz na godzine wiec sie nie martw. napisz jaki masz kolor ikonki od seti. jak niebieski to git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te dupki cool trendy nas przegonily :/

Panowie konkurencja jest godna więc nie jedźmy im :)

booster spokojnie napewno mcflyowi sie wymsknelo :)

a swoja droga jak mogliscie nas przegonic?????????? 8O

:evil: :twisted: :D 8)

i tak zaniedlugo bedzie po Was :D

ufoludki są po naszej stronie :P :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem,że nieuniknione nadchodzi,ale gdyby któraś z ekip uciekła daleko to co by to była za rywalizacja.zobaczcie ile ekip kończy liczenie "Fido..." ,"the B team".bez nas będzie nudno dlatego się Was trzymamy :D,a że tak skaczemy po pozycjach to zabawniej,ale pamiętajcie to tylko zabawa,dlatego nie stresujcie się tak.troszke loozu.

przeprosiny przyjęte ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze 4% i jednostka pojdzie :)

p.s. sorrki ze w 2 :P

ile ci liczy jedna wu na tym Antku 1400 ?

przypuszczam, ze ze 4-5h
koło 4h :)

ale zakladając ze nic nie mam zarzucone czyli czyścioch.

choc teraaz znow pare minutek zysku bo kolejne MHz osiągnolem (ten athlon to najdziwniejszy procek jakiego widzialem-nie idze na standartowych ustawieniach,wiesze sie, a to co w podpisie to luuuuuzik) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...