Skocz do zawartości
Niemiec

Olsztyn AMD Team -8poz i gonimy innych ;]

Rekomendowane odpowiedzi

jest juz u was taki team :) obecnie naleza do niego:

Ja ze sprzetem z podpisu

bartool z duronkiem 5,5*166

kumpel z bartkiem 2500+

 

jutro powinny dojsc jeszcze inne kompy :)

 

 

powiedzcie mi jak zrobic gotowego packa z setidriverem typu odpakuj i uruchom.

 

zapraszamy wszystkich chetnych nawet tych z intelem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak odpalić seti drivera?? jak tak to odpal powpisuj wszystko pozaznaczaj i sciagnij tylko 1 jednostkę, spakuj to wszystko i wysylaj do wszystkich,

ja mam tutaj takiego : http://members.lycos.co.uk/fuxmen/strona/s...eti/setidrv.exe tylko ja tam sciaglem 2 jednostki[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja dodam:

Please note before joining or switching to a new group:If this is the first group you have ever joinedthen all of your current credit will be given to thisgroup, in addition to all new credit you receive.If you are currently a member of a group and are switching to another group, the new group will receiveall of your credits, the old groups total will be decreased byyour credit amount.Joining a group does not affect your personal creditstatistics in any way.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy, witamy :)

 

wg. moich wyliczen obecnie liczymy na:

d2083

d916

d1400

d1400

b1830

a2000

d1000

a1800

 

a-athlon; b-barton; d-duron; liczby w MHz

 

szkoda, ze nie wszystkie kompy chodza 24/7, ale zawsze przeliczaja kilka jednostek dziennie.

caly czas icze, ze Power By AMD dolaczy do nas swoje 2.5ghz mocy. inni niezrzeszeni tez moga sie przylaczyc ;]

 

 

W chwili obecnej mamy przeliczone 60W i od 14.04.04 awansowalismy o 71 pozycji z miejsca 202 na 131 i calyczas idziemy do gory jak burza. z tym tempem bedziemy mieli pierwszy certyfikat za 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba dzisiaj pobijemy kolejny rekord :)http://orion.setiatwork.com/cgi-bin/wkysta...?group=Tweak.pl

jest to bardzo prawdopodobne. licze, ze z dnia na dzien bedziemy liczyc coraz wiecej, bo jest nas coraz wiecej a i moj procek dostal 170mhz ekstra co pozwoli mi przeliczyc 1WU wiecej na dzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pieknie 100wu :D

nastepny certyfikat jest przy jakim progu??

jak dobrze pamietam to przy 250.

 

dzisiaj wrzucilem seti na 3 celki 2400mhz i pwiem, ze do seti to sie one nie nadaja,bo czas liczenia wynosi 4:30-5h na jednostke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...