Skocz do zawartości
Niemiec

Olsztyn AMD Team -8poz i gonimy innych ;]

Rekomendowane odpowiedzi

a tam takie kurna podziekowania z[gluteus maximus]. my... liczylismy.. m.in.... na.. cyrixie 133;> rispekt dla nas;> uklony. sklony. przysiady :wink: OAT pokazcie tym wszystkim ufokom, ze ich widzimy;] ja zawsze wiedzialem, ze moja siostra jest z venus;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

EDIT>

dobra witajcie Kosmici :D co u was rodzinko - wracam w Boincu tyle że tym razem już będę liczył długo (tj przynajmniej pół roku bo tyle czasu minie do następnego formata)

 

zapomniałem powiedzieć -> The Space Conquerors

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze podsumuje 2 lub 3 tygodnie licznie BOINC'a:

 

jestesmy juz na 9 miejscu wg. RANKINGU i z kazdym dniem jestesmy coraz wyzej.

 

to sa wyniki poszczegolnych osob:

Nazwa kompa // osoba // ptk

duron // Niemiec // 2644.15

pc // thomas // 2063.60

amd // mol666 // 1120.34

bartool // bartool // 265.13

asgard-vx435tox // shantalis // 162.78

st15 // elektronik // 0.99

 

 

 

 

wszystkim liczacym dziekuje i licze na weksze zaangazowanie reszy ludzi z OAT, bo zglosily sie tylko te osoby :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co już nie liczymy starego dobrego seti?? czegoś tu nie kapuje :/ 8O

 

stare seti to przeszłość i lada moment zamkną ten projekt przecież cały czas liczy się te same próbki zero nowych a boinc to nic innego jak kontynuacja klasycznego seti z paroma udogodnieniami i nowym sposobie naliczania credytów zresztą w starym seti tweak jest na 9 miejscu w Polsce a w nowym nie licząc tribaru na 3 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amd to ja jestem NIEMIEC :D :D hehehe

i licze ile moge ale mi dwa kondzily spuchly i trochu wylewac zaczely wiec niedlugo nastapi niestety przerwa techniczna w liczeniu bo trza z ta plyta cos zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim OAT'owcom i nie tylko. :P

Oficjalnie oświadczam wszem i wobec, że dzisiaj definitywnie skończyłem liczenie czegokolwiek.

SETI powoli zamiera, BOINIC'a liczyć mi się nie chce - jakoś na mnie nie działa.

Poza tym szkoda mi kondensatorów na płycie. Właśnie skończyła mi się gwarancja na mobo.

W firmie ostatnio mi się nieco pogmatwało (przychodzi nowy sprzęt), zarobiony jestem na amen i nie mam za bardzo czasu na mieszanie jednostkami (kredytami, chyba, w BOINIC'u). W SETI było to znacznie łatwiejsze.

Na pożegnanie dałem dzisiaj popis możliwości nowego sprzętu i wrzuciłem 499 (miało być równo 500, ale jednej nie wiem dlaczego, nie zaliczyło) przeliczonych jednostek starego SETI. Postanowiłem wygrzać nowy sprzęt OPTIMUS'a (przecież wiadomo, że przed oddaniem do użytkownika końcowego dobrze jest trochę potestować :wink: ). No i użyłem SETI. Komputerki (PIV HT 3.0 GHz) zapierdzielały przez weekend aż miło i dały ładny wynik.

 

BTW, nie kupujcie nigdy OPTIMUS'ów, taki shit, że szkoda gadać. Mając coś takiego nie trzeba wcale żadnych kuchenek mikrofalowych, ani ogrzewania w domu. OPTIMUS w zupełności wystarczy. :twisted:

Na cztery nówki wyjęte z pudełek trzy powędrowały do serwisu, niezły osiąg, co :?: :twisted:

 

Podforum będę się dalej opiekował, jakby co trzeba walcie śmiało.

Pozdrowienia

Sikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie szkoda, ze odchodzisz. chcialbym Ci bardzo podziekowac za ogromy wklad, ktory dales dla zespolu. Gdyby nie Ty to nigdy nie doszlibysmy tak wysoko. Wielkie dzieki.

 

PS. Jak zmienisz zdanie to wiesz gdzie nas znalesc.

 

PS2. compaq to jeszcze wieksze beleco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...