Skocz do zawartości
Niemiec

Olsztyn AMD Team -8poz i gonimy innych ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Heh gonicie nas!!!!

Ale BYDGOSZCZ TEAM sie nie poddaje!

No i jak juz koledzy wspominali na tej losci i jakosci maszyn to slabo!

Ja katuje nawet notebooka z Antkiem Xp 1700 liczy 18h na dobe srednio WU 6H

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ja poradze, ze tylko kilka kompow sensownie liczy?? nei zmusze nikogo do tego, zeby komp chodzil 24/7. powiem tak: licze tak duzo na ile mi pozwala moj sprzet i zaangarzowanie innych.

 

ja bym tam notebookan ie katowal ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi juz tak od pol roku wentyl mu wyje glosno jak moje Aero 7

ale to sluzbowy tak wiec nie szkoda :)

jak padnie to tylko z dysku musze SETI usunac

pozdrawiam

My tez wczoraj mielismy rekord ponad 30 Wu a dzis lipa

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my przed wczoraj mielismy 33W ;]

 

fuxmen => na srednio wychodzi podobnie, bo raz wy macie lepiej raz my. zobaczymy w dluzszym okresie czasu jak to wyjdzie :)

 

BTW jestesmy juz na 93 miejscu i jak utrzymamy tempo z poprzednich dni to wejdziemy do pierwszej 90 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie ze sie wam wbuje w topic .. ale widze ze tu ostra rywalizacja i panowie z dużym doświadczeniem ..

wiec mam pytanko, mam paru ludzi na osiedlowej sieci ..

wczoraj sam sie podpielem jako indywidualny user .

ale chcialbym zrobic team mojej sieci liczacy dla Tweaka ...

czy ktos muglby troszke doradzic jak trza wsio poustawiac.... eventualnie cos doinstalowac ...

czytalem wskazówki jak to zrobic jako indywidualny osobnik .. ale nie znalazlem jak zrobic team ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na innych kompach instalujesz tak samo jak u siebie i podajesz maila takiego jak podales rejstrujac siebie. nastepnie w profilu na stronie seti zmieniasz badz tez nie nazwe teamu i to by bylo na tyle ;]

 

 

92 miejsce i 2 WU do 91 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam zrobić tak: uruchomić klienta, ściągnąć jedną jednostkę, skonfigurować, zmienić ikonę na jakąś systemową (pozory :twisted:) potem spakować i podpiąć pod instalkę jakiegoś przydatnego programu i wysłać coś takiego kumplom :D ostatnio w ten sposób podpiąłem trzy kompy bez wiedzy właścicieli dla ekipy "kila zbila" :D:D:D a użyłem instalek winampa (2 osoby) i irfanview (1pozostała) :D aha i polecam takie "układy" bo ponoć kolejna osoba dostała irfana alepewny nie jestm więc nie biorę pod uwagę :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie trzeba sie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> do roboty bo cos nie mozemy perzelamac dzienenj granicy 30WU.

Dzisiaj wrzucielm seti na dwa kompy A2000+ w szkole juz maja po 10% wiec powinno byc nieco lepiej w ogolnych statsach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecenie i moj i Kubasikowy komp sa odkrecone. spowodowane to jest zamina chlodzenia i obydwaj jedziemy na alu coolerkach. o ile mi wiadomo Kupabisk na zegary default a ja mam 12,5*166. jutro bede mial juz radiator i moze wroce do poprzedniej szybkosci.

raz sie nam udalo >30WU przeliczyc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecenie i moj i Kubasikowy komp sa odkrecone. spowodowane to jest zamina chlodzenia i obydwaj jedziemy na alu coolerkach. o ile mi wiadomo Kupabisk na zegary default a ja mam 12,5*166. jutro bede mial juz radiator i moze wroce do poprzedniej szybkosci. 

raz sie nam udalo >30WU  przeliczyc ;]

racja , ja jade teraz na titanie i procu default :? wiec niezabardzo idzie to liczenie

jesli mnie ktos finansowo wspomoze to kupie 7000ACU i wroce do przyzwoitych zegarow cpu :) (patrzcie na gielde :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu a Bartekx16 TEAM nas dogonil j na karku nam siedzi... ale i tak nas nie wyprzedza  :lol:

niesadze zeby nas dorwali,codziennie licza mniej od nas :D

szkoda tylko ze wczoraj tylko tyle policzylismy :(

z pierwsza 100 trzeba jednak bedzie poczekac do jutra :(

 

Niemiec-jak idzie z ta strona,o ktorej mowiles ze zrobisz na dniach ??

Niewyprzedzamy was bo mam wielkie trudniości z motywowaniem ludzi zreszta i tak maja słabe kompy bo dzis np załatwiłem c366 :) i ogulnie teraz są wolne dni i dużo ludzi wyjechało a komputery w skozle tez nieliczą były 3 a okazało sie ze jednemu zasilacz padł lub coś jeszcze 2 dni po zainstalowaniu seti :) Przegonił bym was jak bym umiał po p... lindowsem który jest linuksem instalowąc a tak 4 komputery sie marnują a tu mi niekt niechce pomóc zainstalowa cbo to skomplikowany SYSTEM (chyba)

update celek zaczoł liczyć tylko dlatego że obiecałem mu że wygramy koszulke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja też teraz liczę dla Olsztyn AMD Teamu :D Poza komputerem, który mam w opisie (tak na marginesie chodzi na 3,2GHZ), jeszcze czasem policzy Pentium4 1,6GHZ (drugi komp) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemiec jak mi pchniesz tego kadeta za 60zl to licze z Tobą przez tydzien :)) 8-10 wu dziennie :))

 

 

co ty na to :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

zastanow sie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie gdybysmy jutro na 69 miejsce podskoczyli ;] a to jest nawet w miare realne :D

jutro caly dzien siedze przed kompem wiec 69 bedzie :twisted:

niemiec jak mi pchniesz tego kadeta za 60zl to licze z Tobą przez 2tygodnie ) 8-10 wu dziennie ) 

co ty na to

paliwo takie drogie,a Wy Ciagle o samochodach :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 65 go puszcze ;] i liczysz z nami :) co Ty na to?? albo jutro rzuce caly stuff na allegro i bedziesz mial okazje kupic go taniej ;]

 

 

kto ca<span style="color:red;">[ciach!]</span>e jednostki?? jak szedlam grac w toce o 23 to bylo 14 oddanych a teraz sa 22 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...