Skocz do zawartości
Niemiec

Olsztyn AMD Team -8poz i gonimy innych ;]

Rekomendowane odpowiedzi

kto ca<span style="color:red;">[ciach!]</span>e jednostki?? jak szedlam grac w toce o 23 to bylo 14 oddanych a teraz sa 22  8O

Ja tam chyba z 1 czy 2 wysłałem wtedy ale nie 8.

A tak w ogóle to co radzicie, żeby sprawdzać ile wysłałem jednostek, bo w jednym kompie Hyper Threading i liczy 2 naraz i się w tym gubię, a drugiego kompa za bardzo nie śledzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie muszę, ale jestem po prostu ciekawy, a nie sledzę tego wcale tylko liczę jak się da, ale chyba najlepszym sposobem będzie do liczenia cacheowanie a potem wysyłanie hurtowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu zanim wlaczysz seti spy w setidriver daj opcje use setispy pozniej wlacz setispy wpisz swojego maila, i inne opcje w setup i juz powinno monitorowac, ajak nie to daj oba do autostartu i zapodawaj restart i powinno chodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz podawal maila to podaj

niemczuk@poczta.onet.pl to jest mail, ktory powoduje, ze liczysz dla naszego teamu. mozesz tez cacheowac jednostki i oddawacje wieczorem. jak bedziesz tak robil to przestaw desired cache size na 10 lub wiecej i odznacz auto transmit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jestemy jedna pozycje za uff...AR`em ;] za pare dni uff...AR bedzie jedna pozycje za nami :D

tylko trzeba sie wziac do roboty, bo niestety malo ludzi liczy :( a szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet wam idzie kurna u mnie bardzo nierówna forma raz 15 raz 30 WU co to ma być :D, pewnie mnie dogonicie ale nie tak łatwo, juz sie nie moge doczekac jak bedzie nowy projekt i bedzie moze nas wiecej i bedziemy od zera zaczynac, trzeba bedzie ludzi zalatwiac itd,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o shit to cza uciekac bo zaraz mnie wyminiecie wszyscy :D :D ciwkay jestem ile na tym bedzie liczylo ale pewnie z miesiąc :D sorry ale nie moglem sie powstrzymać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekwy jestem ile na kalkulatorze by liczylo pewnie z 5 lat :D a co do tego pentiuma to jaki ci czas przewiduje??

no co ty fuxmen ja szybciej przebieram paluszkami na moim Casio fx82 i jak mamchwile to se licze i tak przez 15h Wu wyliczam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba masz wspomagane-sprzetowo FFT (dyskretna transformata fouriera). na algorytmach mialem jak to sie liczy. dziekuje, nie. nie mial bym ochoty drugi raz tego sluchac, nie wspominajac o liczeniu :P

 

a w jednej probce to pewnie z kilkanascie-kilkadziesiat tysiecy razy trzeba to policzyc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekwy jestem ile na kalkulatorze by liczylo pewnie z 5 lat :D a co do tego pentiuma to jaki ci czas przewiduje??

no co ty fuxmen ja szybciej przebieram paluszkami na moim Casio fx82 i jak mamchwile to se licze i tak przez 15h Wu wyliczam!!!
ta za 15 h to moze z 1% byś policzył :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, to jest tragedia. teraz to juz tylko 30 jednostek :(

chyba rzeczywiscie wezme kalkulator i w wolnej chwili bede klepal, bo inaczej to nei dam rady :(

jak tak to może mała akcja "liczymy z Uff...AR`em" może każdy poda mu z jedno WU ? w końcu jest nas tak wiele że jedna jednostka nikogo nie zbawi :!::!::!::!::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, to jest tragedia. teraz to juz tylko 30 jednostek :(

chyba rzeczywiscie wezme kalkulator i w wolnej chwili bede klepal, bo inaczej to nei dam rady :(

jak tak to może mała akcja "liczymy z Uff...AR`em" może każdy poda mu z jedno WU ? w końcu jest nas tak wiele że jedna jednostka nikogo nie zbawi :!::!::!::!::!::!:

zamiast pomagac dla Uff...AR`a uciekac przed nami to moze pomozesz nam Go dogonic :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...