Skocz do zawartości
Niemiec

Olsztyn AMD Team -8poz i gonimy innych ;]

Rekomendowane odpowiedzi

malo nie... ale malo lczy dla nas ;]

Ja tam się staram codziennie chociaż kilka jednostek wysłać. Dziś już poszło 5 i jeszcze jedna się doliczy :D Może to nie jest dużo ale zawsze coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde jak pech to pech.

akurat dzisiaj przyszedl rachunek za prad i po dodaniu 2ch kompow (prawie 24/7) 140 zeta wiecej, wiec komp siostry juz nie bedzie caly czas chodzil :(

 

ale trudno, sprobuje werbowac wsrod znajomych. bez walki sie nie poddam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak chodzilo non stop to matula zauwarzyla, bo mam dom na dwie rodziny i zawsze mielismy mnije niz oni a teraz to ich przegonilismy dlatego teraz jak jstem w szkole to nie liczy tylko od szkoly do szkoly razem z noca

szkoda ze ten prad taki drogi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym sposobem jest długie siedzenie przy kompie. U mnie SETI liczy jak siedze przy komputerze poza druga maszyną, która czasem coś ściaga ale na niej też tylko wtedy liczy jak jest zajęta. Czasem jedynie jak pójdę na godzinkę na TV to zostawie na chodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlugie siedzenie w tygodniu odpada. pracuje i studiuje -> w domu spie ;)

ale sie OT zrobil.

wazne ze w nocy przekroczylem 500 jednostek i dzisiaj narazie wygrywam z chlopakami z Olsztyn AMD Team 7:4 :), ktorzy sa obecnie na zaszczytnym 69 miejscu.

 

ale oni zawsze pod koniec dnia biora sie bardziej do roboty. koniec koncow i tak razem liczymy dla tweaka :D

ku chwale portalu i forum! spocznij! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiec poznaliscie juz 2 moich sprzymierzencow. dzieki chlopaki :)

szukam dalej. zobaczymy kogo jeszcze da sie przekonac i jak bedzie z wytrwaloscia sprzymierzencow.

 

na 5 godzin przed koncem dnia zliczania mamy stan 19:16.

zobaczymy ile jeszcze wytrzymamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff.ar gdybym liczyl sam juz bym liczyl z toba ale mój team tez musi pnąć sie do góry dzisiaj przeskoczylem brzoze i za góra dwa dni przeskocze rafa i bedzie 22 miejesce D: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22:19. 3 jednostki prowadzenia, ale zobaczymy jak bedzie :)

musze sie pochwalic. prosilem kolege co by u siebie w pracy na kompie odpalil. dostalem shell'a zeby nie zawracac mu glowy :). 2*p3 600 24/7 jest ze mnia. dzieki patrys :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce byc niegrzeczny, opryskiliwy i wogole, ale wypierdzielac do siebie ;]

 

obecnie uf wygrywa 23:21 co biorac pod uwage wczorajszy wynik i tak daje nam przewage ;] niech tylko Kubasik posklada swoja machine do konca i PBA takze, to zobaczyce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec. powiedz tylko slowo, a zrobie watek uff...AR vs. AMD Olsztyn Team. po prostu nie chcialem nowego zakladac. wg oriona teraz jest 24:22.

zwerbowalem jeszcze jednego kolege, ktory ma xp1800+. pozdro natas.

jutrzejszy dzien pokaze czy nowi zawodnicy w moim team'ie nie rzucaja slow na wiatr i licza jak trzeba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jutro ;] ja czekam na wiatr przemiany w postaci zalmana 700a cu na Kubasikowym prcku. poza tym chyba nie chcesz mnie zmuszac do tego, zebym jeszcze bardziej procka wykrecal?? ona ma jeszcze >150mhz zapasu, ale jest to zapas na czarna godzine ;]

 

za 20 minut oddam kolejna jednostke ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Olsztyn AMD Team wezcie sie prosze do liczenia, bo na chwile obecna Uff...AR ma 8 WU a my tylko 2 i to 2 moje. jak tak dalej pojdzie to nam ucieknie. co sie z Wami stalo?? jeszcze 1WU ibedzie 3 certyfikat.

 

update

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki z olsztyna: co z wami?

ja wiem ze pozycja 69 jest fajna, ale to nie znaczy zeby juz nic nie liczyc ;)

 

my jestesmy na 59 8) i idziemy do przodu.

mam nadzieje, ze do konca dnia nadrobicie, bo nie bedzie zabawy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadles w miesjce gdzie kazde Wu dawalo wzrost pozycji a my jeszcze siedzimy w dziurze. poza tym nie wiem co sie dzieje z moja druzyna, bo narazie poszly tylko te WU co ja przeliczylem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no cos sie dziwnego dzieje. teraz przez 5 godzin temu mialem 20 jednostek, teraz 21 :roll:, moj domowy komp liczy caly czas, siostry od polugnia tez, koles takze i na 99% moj w pracy :?

moze cos nie tak jest ze zliczaniem jednostek i dlatego tez macie tak malo dzisiaj. o co chodzi?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...