Skocz do zawartości
Thorgal77

TESTOWANIE RAMU PRIME95 o co chodzi z tym g..... ekhm ramem?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam częste zwiechy niewiadomo czym spowodowane........ jak juz nadmieniłem w innym moim poście ...... kumpel polecił mi program testujący PRIME95 ......dobra nic nie mowie bo sam duzo nie wiem :roll:

 

załącze obrazki (screen shots)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=688...vote=viewresult

 

tu jest link do mojego innego postu o podobnej tematyce i wszystko jest napisane -

 

 

PS..no wlasnie o to chodzi ze praktycznie wszystko jest OK a jednak jeszcze cos szwankuje --- tylko co ?? :roll: :( :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze napiecia zbyt mocno spadaja przy obciazeniu ?? ?? Np jak masz jakiegos Codegena to vcore z własciwego np 1.65V moze spac do 1.5V moze to jest problemem ? Jaki masz zasilacz ?

 

patrz wyzej - link tam caly moj sprzet opisany a zasilacz jest nowy i napewno to nie przez zasilacz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak wogóle to nforce ma problemy z 512MB pamięciami i chyba z twoimi TwinMosami się trochę gryzie może zmiana biosu pomoże????? i koniecznie spróbuj różne banki pamięci u kolesia na Slot3 leciały luzik na innych nie chciały 190 nawet stabilnie????!!!!!!!!!1 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZesc :D

 

Niewiem czy ma czy nie -- co do biosu to byl zmieniony na sammym poczatku ale zauwazam ze co jakis czas tak jakby sie resetuje bo pokazuje procek 1100 a powinien pokazywac 1800 i pisze ze cpu zostal zmieniony itd.... co do kosci ramu to wymienilem sie na tydzien kosciami ramu ( wlasnie mam od niego na probe ) i praktycznie niec a nic sie nie zawiesza - tylko niekiedy w grach wychodzi mi do windowsa i innde drobne tego typu sprawy.......co do bankow pamieci to tylko w pierwszym chodzi "normalnie" czyli tak jak teraz jesli wsadzilem do pozostalych dwoch to sie caly czas resetuje jesli chce do windowsa wejsc - wszystko sie pokolei laduje ale nie umie do windowsa wejsc :cry: [(pamieci mam ustawione na 200 )].................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to pamięci masz ustawione na 200, czy ty nie masz Epoxa na nforce bo już nic nie rozumię jeżeli nie kręcisz proca to powinny chodzić na 166(333) razem z fsb asynchronicznie bo takie ustawienie jest tylko wydajne i stabilne więc albo przestaw na 100% LUB 1-1 nie wiem jak to jest w twojej płycie., jest na forum chyba temat dotyczący Epoxa "Złote rady ......" tam zapytaj się o nalepszy bios i ustawienia napewno ci pomogą!!!!

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...