Skocz do zawartości
viod

Forum strasznie sie kaszani

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce przeprosin ale chce żeby kto inny na tym nie ucierpiał.

Zauważyłem że jest bug związany z liczeniem postów (10 największych gaduł dziś), polega on na tym, że napisałem ileś tam postów, wylogowuje sie, wracam po jakimś czasie (tego samego dnia) i nie ma mnie na tej liście

1353905[/snapback]

taaa.... i wchodzisz tylko dlatego na forum żeby być na liście największych gaduł??? bo dla mnie to akurat nie jest najważniejsze.. i nie o to chyba tutaj chodzi żeby nabijać jak najwiecej postów <_< <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Nie o to mi chodzi żeby miec najwięcej postów, chce żeby panowie admini i moderatorzy zauważyli co sie dzieje na forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był juz taki jeden, co podniecał sie tym, że napisał najwięcej postów tamtego dnia... Na dobre mu to nie wyszło. Nie bedę pisał kto.

 

 

Fakt, ze ten bug znaleziony przez Grzecha 1990 jest mało istotny, znaczy tak mi sie wydaje. Dobrze jednak, że napisał o tym na forum, zawsze to lepiej wiedzieć takie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Chyba wszyscy chcą aby forum było dopracowane w każdym szczególe, bez problemów... Może by tak usunąć nie których użytkowników co nie okazują aktywności przez jakiś czas (jakieś 5, 6 m-cy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale macie problemy. nie zauwazyliscie, ze forum sie kaszani takze przez was? piszecie bzdury, inni odpowiadaja na te bzdury i juz forum jest do [ciach!].Zanim zaczniecie kogos krytykowac zastanowcie sie nad soba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa gdzie jest mooj avatar... aaaaa. gdzie sa wszystkie avatary ?? to tylko u mnie czy cos sie dzieje ??

1365353[/snapback]

Zostały tymczasowo usuniee wraz z ze zmianą koloru na b&w - nie musze chyba pisac powodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

Aaaa gdzie jest mooj avatar... aaaaa. gdzie sa wszystkie avatary ?? to tylko u mnie czy cos sie dzieje ??

1365353[/snapback]

Nie tylko tobie nie pokazuje avatarów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ... Nie popieram ... Wg mnie troszke sie przesadza ... to ma byc pamiec a nie popisy kto sie bardziej uzalobni...Dla mnie zwykla czarna wstazeczka na logo by wystarczyla tylko przez dluzszy czas... ktorys servis tak mial... nie jest nachalne a przypomina i zmusza do zastanowienia bo sie bardziej rzuca w oczy... no ale nie moja to decyzja moze sie myle

Edytowane przez killua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ostatnio z nudów przeglądałem liste użytkowników... po 5 stronach odechciało mi sie bo co widzie ilość postów: 0, a są to ludzie co się zarajstrowali w 2002 albo 2003 roku, niektórzy 2004, może by tak ich wywalić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z nudów przeglądałem liste użytkowników... po 5 stronach odechciało mi sie bo co widzie ilość postów: 0, a są to ludzie co się zarajstrowali w 2002 albo 2003 roku, niektórzy 2004, może by tak ich wywalić??

1372483[/snapback]

a może ktoś lubi sobie tylko poczytać posty???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Mozna by bylo zrobic porzadek z baza danych. Wywalic konta ziomali co juz rok nie logowali sie i maja 3 posty np .

808392[/snapback]

viod: to przypominalo by zakladanie plastra na dziure w Titanicu ;P

808436[/snapback]

Wybaczcie że nie zauważyłem/czytałem* (niepotrzebne skreślić :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mimo iz podczas logowania zaznaczam "zapamietaj mnie" forum mnie nie pamieta ;) i musze za kazdym razem gdy wchodze tutaj wpisywac nazwe uzytkownika i haslo, troche to irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę że się późni trochę zegar forumowy ;)

Napisałem sobie posta (nie tego) po północy, a tu jeszcze wyświetla że 23:58 ;)

Może trzeba nakręcić, albo wahadło wyregulować? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...