Skocz do zawartości
Mleczu

Duron 1600 jak odblokować cache

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przeczytałem juz setki postów odnośnie odblokowania L2 w duronach applebred ale niestety zobaczyłe mopis na procku i z tego wynika ze zadnej przeróbce sie nie podda niewiem nie znam sie na tym poradzcie mi coś jezeli wiecie :) oznaczenia procka :

DHD 1600DLV1C

MIUHB 0403UPMW

T836585A42760

 

poradzcie :) da sie coś z nim zrobić z tego wynika ze jest z tego roku 2004 ,wiec niewiem czy coś na nim zadziała będe wdzięczny jezeli coś odpiszecie :) dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ja mam durnia 1800 mixib 0349mpmw i tak jak u kolegi TYLKO ostatni mostek l2 jest przeciety. Zbytnio nie wiem czy mam mostki pod laminatem czy na laminacie a nie chcialbym nic skrobac zeby nie stracic gwarancji jak to kurde wyglada??? Mostki u mnie na procku sa dosc ciemne (mialem kiedys starszego durona i wygladaly calkiem inaczej) nie orientuje sie dokladnie gdzie jest koniec mostka a gdzie poczatek :D ale napewno i z jednej i z drugiej strony sa takie zlote kropeczki, czy to wlasnie te krpki mam laczyc???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez jakis cienki olowek i pomaz troche ten mostek co jest przerwany, wez najlepiej lupe i miej pewna lape zeby nic innego nie umazac jak sie uda to ok jak nie to trudno moze lakierwm bedzie lepiej, moj duronek 1400 byl wpierw lakierem zrobiony i w koncu cos ten lakier odpadl no to ja go olowkiem maznalem i jest ok :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiem jak to zrobic lucas 666, ale pytanie brzmialo czy mam laczyc te zlote kropki ktore sa troche bardziej przesuniete na zewnatrz , miedzy nimi sa inne kropki (po jednej z kazdej strony) ktorych az tak dobrze nie widac chodzi mi o to ze nie wiem co mam polaczyc! Czy te wężej (laczylem juz i nic) czy te zlote kropki? :?: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiem jak to zrobic lucas 666, ale pytanie brzmialo czy mam laczyc te zlote kropki ktore sa troche bardziej przesuniete na zewnatrz , miedzy nimi sa inne kropki (po jednej z kazdej strony) ktorych az tak dobrze nie widac chodzi mi o to ze nie wiem co mam polaczyc! Czy te wężej (laczylem juz i nic) czy te zlote kropki? :?:  :roll:

Te zlote zostaw w spokoju, musisz polaczyc te blizej siebie co sa pod laminatem (czarne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...