Skocz do zawartości
Slayer

Andrzej Golota- czyli powrót jajcarza :D

Rekomendowane odpowiedzi

A ja za tydzień wybieram się na galę boksu w D.G. na walkę Zegana o mistrzostwo świata. Jestem bardzo ciekawy jak to wszystko wygląda live  8)

Kurde, dlaczego to tak daleko ode mnie (Lublin) :evil:

Weź kucyk koszulkę tweak.pl (a co - niech wiedzą że my nie byle kto :lol: ) napierdzielaj fotki i zdaj relację :wink:

Postaram się specjalnie dla was coś wypstrykać. Wypromuje naszą piękną hale sportową :lol:

Może zachęci was to do przyjechania następnym razem, a wtedy wypilibyśmy "parę" browarków :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się specjalnie dla was coś wypstrykać. Wypromuje naszą piękną hale sportową  :lol: 

Może zachęci was to do przyjechania następnym razem, a wtedy wypilibyśmy "parę" browarków  :lol:

to będzie w tej nowej hali w parku? już to otworzyli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gołota Gołotą, a co kurde z naszym "Tajgerem" :( Normalnie mnie trzęsie jak sobie przypomnę :/

Wydaje mi się że musi jeszcze troszkę odpocząć od tego przekrętu. Ale jak zbierze siły i będzie głodny walki to napewno zacznie kąsać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gołota Gołotą, a co kurde z naszym "Tajgerem" :( Normalnie mnie trzęsie jak sobie przypomnę :/

Wydaje mi się że musi jeszcze troszkę odpocząć od tego przekrętu. Ale jak zbierze siły i będzie głodny walki to napewno zacznie kąsać ;)

ZEMSTA :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się specjalnie dla was coś wypstrykać. Wypromuje naszą piękną hale sportową  :lol:  

Może zachęci was to do przyjechania następnym razem, a wtedy wypilibyśmy "parę" browarków  :lol:

to będzie w tej nowej hali w parku? już to otworzyli?
tia, już dawno otwarta, oczywiście mówimy o walce Zegana, nie Gołoty :-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...