Skocz do zawartości
Slayer

Andrzej Golota- czyli powrót jajcarza :D

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo było od początku ;) Pochwalić chciałbym komentatorów dzięki którym uśmiałem się bardzo. Życzę Wam i sobie miłego dnia - 7:13 :lol: Remis, a Don wystawi rewanż i będzie kaska niezła :/ Wiedziałem że będzie jakiś przekręt :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze znowu chcialbym upomniec pana speedy'iego - lamiesz regulamin

ENDRJU, zabij asfalta!!!

Po 2 ustawilem sobie budzik na 02-30 wlaczylem oczywiscie walk jeszcze nie bylo o dziwo usnalem zanim co kolwiek ktokolwiek zaczal sie bic :) - nie zaluje ze usnalem bo jestem wyspany a walka widze zaczla sie przed siodma ;)

 

Ogolnie nawet nie wiem czy mam ochote o 12 ogladac powtorke - jakby byl nokaut to bym obejzal a tak to kij im w oko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że walka owszem była wyrównana, ale zazwyczaj w takich przypadkach tytuł przypada obrońcy i gospodarzowi. Ale jak słusznie zauważyliście dla Dona następna walka to dopiero będzie sukces medialny. Będą się zabijać aby z nim kontrakt podpisać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile bylo w profesjonalu na remis?

dobre pytanie.. ale pewnie sporo...

nie wiem jak w profesionalu , ale w STS było 26 zeta!!!! teraz z perspektywy czasu mysle że można było postawic 100 na remis i było by dziś do wyjęcia ok 2600 :-))) ..nawet te 10 zł postawić tylio na tą walke że będzie remis :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO przekret jak nie wiem :?

 

1. bukmacherzy skasowali mega krocie - rzadko kto remisy obstawia - moze odpalili cos dla kazdego z sedziow ;)

2. don king ma zapewniony kolejny show i kase w rewanzu

3. golota po takim "come-back" nie mogl wygrac pasa - takie rzeczy to tylko sie dziaja w "rocky'm"

4. nie chcieli by byrd byl poszkodowany i stracil pas wiec dali remis

 

kazdy jest zadowolony - druga walka w rewanzu dopiero okaze kto jest lepszy

 

obiektywnie patrzac - byrd bawil sie z andrju jak chcial - niestety byl szybszy, zwinniejszy i bardziej "gibki" ...

 

wlasnie ogladam powtorke w tvn - wczoraj przy walce o 5 rano otwieralem jeszcze z kumplem flaszke :lol:

ledwo co widze na oczy bo tyle co do domu wszedlem - skonczy sie replay i ide spac :P

ok koniec recenzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. golota po takim "come-back" nie mogl wygrac pasa - takie rzeczy to tylko sie dziaja w "rocky'm"

4. nie chcieli by byrd byl poszkodowany i stracil pas wiec dali remis  

nie oglądałem, ale takie cuś tylko odpycha mnie od oglądania walki rewanzowej... Sędziowie zaczynają dawać punkty jak w łyżwiarstwie figurowym... Wiadomo kto wygra i już, a pamiętacie ostatnią walkę Michalczewskiego??? Polak wygrać ma w USA z amerykaninem??? w życiu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w TVN powtórka. Remis jak najbardziej zasłuzony, bo jak zobaczyłem 40 sekund przed końcem 12 rundy jak Andrzej się chwiał i dosłownie tulił się, żeby wytrzymać te ostatnie sekundy, to juz myślałem, że będzie z Andrzeja K.O. :( Jak był gong to aż na liny się położył- on już poprostu ostatkami sił walczył, ale DAŁ RADY!!! ANDRZEJ !!!!!!! DZIĘKUJEMY!!!!!!!! :)

PS- w moim odczuciu Andrzej mimo mniejszej szybkości był leprzy. Z twarzy dla czarnego zrobił miazgę, a sam zrobił się tylko trochę czerwony :oops: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO przekret jak nie wiem :?

 

1. bukmacherzy skasowali mega krocie - rzadko kto remisy obstawia - moze odpalili cos dla kazdego z sedziow ;)

2. don king ma zapewniony kolejny show i kase w rewanzu

3. golota po takim "come-back" nie mogl wygrac pasa - takie rzeczy to tylko sie dziaja w "rocky'm"

4. nie chcieli by byrd byl poszkodowany i stracil pas wiec dali remis  

 

kazdy jest zadowolony - druga walka w rewanzu dopiero okaze kto jest lepszy

 

obiektywnie patrzac - byrd bawil sie z andrju jak chcial - niestety byl szybszy, zwinniejszy i bardziej "gibki" ...

 

wlasnie ogladam powtorke w tvn - wczoraj przy walce o 5 rano otwieralem jeszcze z kumplem flaszke :lol:

ledwo co widze na oczy bo tyle co do domu wszedlem - skonczy sie replay i ide spac :P

ok koniec recenzji.

Eeee co ty gadasz. Jaki przekret ? Duzo ludzi ocenilo na remis ta wlasnie walke. Wedlug amerykanskiej strony www Fightnews punktacja powinna wygladac tak: 116:112 dla Andrzeja. Wg. agencji prasowej 114:114, mysle wiec ze wynik byl uczciwy i zadnych przekretow nie bylo. Zwazywszy na to, ze Gołota mial w planach walke z kim innym, i jego przygotowanie nie bylo 100% pod Byrda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o to ze kazdy inny wynik to bylaby sensacja ...

patrz p.3 i p.4 z tego co napisalem

 

oczywiscie to tylko moje zdanie.

 

golota przegrac nie mogl bo pozegnalby sie z boksem - wygrac tez mu nie dali bo po takim come-back to by byla za duza sensacja vide "rocky 16".

 

takie mam odczucie - ale jezeli chodzi o sam przebieg walki to bylo ciezko wylonic zwyciezce - obawialem sie ze byrd jako master wygra to na punkty.

choc niekoniecznie bo michalczewskiemu mistrzowi wygrac tak nie dali ...

 

echhhh popierzone to wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o to ze kazdy inny wynik to bylaby sensacja ...

patrz p.3 i p.4 z tego co napisalem

 

oczywiscie to tylko moje zdanie.

 

golota przegrac nie mogl bo pozegnalby sie z boksem - wygrac tez mu nie dali bo po takim come-back to by byla za duza sensacja vide "rocky 16".

 

takie mam odczucie - ale jezeli chodzi o sam przebieg walki to bylo ciezko wylonic zwyciezce - obawialem sie ze byrd jako master wygra to na punkty.

choc niekoniecznie bo michalczewskiemu mistrzowi wygrac tak nie dali ...

 

echhhh popierzone to wszystko :)

GNZ uważam tak samo, Byrd z naszym praktycznie robił co chciał, teraz King dopiero zrobi kasę :/ (jak ktoś oglądał film biograficzny Don King: Król boksu, to wie co mam na myśli). Widziałem że to był jeden wielki przekręt - szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o to ze kazdy inny wynik to bylaby sensacja ...

patrz p.3 i p.4 z tego co napisalem

 

oczywiscie to tylko moje zdanie.

 

golota przegrac nie mogl bo pozegnalby sie z boksem - wygrac tez mu nie dali bo po takim come-back to by byla za duza sensacja vide "rocky 16".

 

takie mam odczucie - ale jezeli chodzi o sam przebieg walki to bylo ciezko wylonic zwyciezce - obawialem sie ze byrd jako master wygra to na punkty.

choc niekoniecznie bo michalczewskiemu mistrzowi wygrac tak nie dali ...

 

echhhh popierzone to wszystko :)

GNZ uważam tak samo, Byrd z naszym praktycznie robił co chciał, teraz King dopiero zrobi kasę :/ (jak ktoś oglądał film biograficzny Don King: Król boksu, to wie co mam na myśli). Widziałem że to był jeden wielki przekręt - szkoda :(

eh jakby robil z nim co chcial to golota juz w 1 rundzie by lezal :/ bez przesady ja nieodczulem zeby byrd jakos szczegulnie dominowal, napewno te jego uniki byly swietne ale co z tego jak endrju nieodczul jego ciosow :/ .

update: i jeszcze jedno jestem pelen podziwu dla Andrzeja za to ze niereagowal na zaczepki byrda, ja siedzac przed telewizorem niezle sie wkurzalem patrzac na jego glupie miny i proby wymuszenia falu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...