Skocz do zawartości
Fredziu

Za mało w 3d mark?

Rekomendowane odpowiedzi

Karte ja podkrecam PowerStripem - jest wygodny i laytwy w obsludze.

 

A czy to malo ?

 

Troche - moj kumpel na Celeronie 300 - 128 SDRAM - GeForce 2 MX 400 ma 2500 - w 3D 2000 i 1000 w 3D 2001

 

Natomiast inny ma Athlona 1800+, 256 ddram 266 MHz - MSI KT3 Ultra2 - i ta sama karte i ma 5500 w 2000

 

Poproboj ze sterownikami do plyty glownej a talze do grafiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh obawiam się że zmiana sterowników nic nie pomoże jeśli masz karte firm pine,procomp i jescze kilka innych to prawdopodobnie masz wersje z 64 bit dostepem do pamięci zamiast 128 bit i to powoduje znaczne spowolnienie , podaj dokładnie jaka masz karte.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim systemie mam ponad 10,000 punktow. A co do GFMx to raczej sie nie mozna spodziewac wiecej. To jest ok karta do bura ale nie do grania.

Zreszta mozesz sobie porownac swoj wynik do wynikow innych uzytkownikow z podobnymi systemami i bedziesz wiedzial jak stoisz.

A co do programow do overclocking to ich jest sporo. Na przyklad Powerstip. Inne znajdziesz na www.guru3d.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehehehe

 

faktycznie cos mao tych punkcikow via 4in1 zainstalowane w biosie dobre ustawienia ?? ja na moim sprzeciku na gf2mx400 to w 3dm2k mam ponad 7500 niep dokladnie ile

 

 

sor Kaeres wiem ze mialem zrobic benchmarka temu mxowi ale jakos tak niemoge dostac go w swoj lapy ostatnim czasy jak bede go mial to wzuce ci rezultat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz za mało jak na ten konfig !!!!!!!!!!!!!!!!! powód jest taki albo taki hehe :wink: mianowicie.... VIA driver instalowałes ????????? podczas instalacji wybierz AGP in turbo mode czy jakoś tak , chodzi o to ze możesz nie miec właczone AGPx4 , to samo zrób z poziomu biosu ma byz AGPx4, ja na duronie 800 i gf2mx400 mialemm na 3dmarku2000 ok 5000, a na 2001 3000 tez na oko :wink: sparawdzic mozesz czy tak jest programikiem WCPUID

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim sprzęcie ( jak niżej widać ) wyciskam max 3600 punktów w 3d Mark 2000, a w 2001SE 1600. Czy nie mam za niskich wyników. jak i czym podkręcić grafę? (Najlepiej bez zmiany nap.)

najpierw zainstaluj stery od agp bo moim zdaniem w tym tkwi przyczyna co do asynchronicznosci ustawien to wydajnosc spada ale chyba nie az tak bardzo -ja na swoim konfigu mam w 3d marku 2001 3850 a w 2000 ponad 5000 takze cos jest nietak-narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehehehe

 

faktycznie cos mao tych punkcikow via 4in1 zainstalowane w biosie dobre ustawienia ?? ja na moim sprzeciku na gf2mx400 to w 3dm2k mam ponad 7500 niep dokladnie ile

 

 

:wink: :wink: :wink: na MX ??????

:lol: :lol: chyba w nocy hahahaaa :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehehehe 

 

faktycznie cos mao tych punkcikow via 4in1 zainstalowane w biosie dobre ustawienia ?? ja na moim sprzeciku na gf2mx400 to w 3dm2k mam ponad 7500 niep dokladnie ile

 

 

:wink:  :wink:  :wink: na MX ??????

:lol:  :lol: chyba w nocy hahahaaa :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:

nie wkur... ludzi bo wiem co pisze a i sam sie naucz pisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh obawiam się że zmiana sterowników nic nie pomoże jeśli masz karte firm pine,procomp i jescze kilka innych to prawdopodobnie masz wersje z 64 bit dostepem do pamięci zamiast 128 bit i to powoduje znaczne spowolnienie , podaj dokładnie jaka masz karte.

 

Pozdrawiam

Widziales kiedys MX z 128 bitowa szyna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziales kiedys MX z 128 bitowa szyna ?

GF2MX200 ma 64bit szynę i pamięci SDR

GF2MX/GF2MX400 mają 128bit szynę i pamięci SDR, lub 64 bitową szynę i pamięci DDR (na to samo wychodzi)

GF2GTS/Pro/Ultra/Ti mają 128bit szynę i pamięci DDR

Był też GF2MX100 z 32bit szyną, ale wszyscy na szczęście o nim zapomnieli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszce mała uwaga do przedmówców nie warto polecac komus instalowanie via service pack skoro piszący posiada płyte ecs k7s6a :lol: , raczejnalezaloby zainstalowac driver do agp sis'a jest on na cdromie od płyty głownej w katalogu vgaagp_VXD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osiagnalem na 1800xp(1530)@1825Mhz pewnie xp2300 wynik 8300punktow ale nornalnie mam puszczonego na 1805mhz i mam kolo 8150punktow w najblizszym czasie kupuje GF4 Ti4200 64ddr zobaczymy myske ze przejede bariere 10000 punktow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Nawet jesliby mial Gf2-mx200 to trochu malo ,kumpel na durku 700@950 i rivie tnt 2 M64 ma 1550 w 3D 2001

Raczej mało możliwe. Ja na swoim duraku i mojej starej rivie z wielkim trudem przekraczałem 1100 (a to już na magistrali >150) wiec wątpię by na default tyle wyciągał, (chyba że ta riva chodzi gdzieś rdzeń koło 170 a pamięci 190),i to bez artefaktów...

Nie mówię że to nie możliwe ale raczej mało prawdopodobne...

 

A co do wyników tego mx to rzeczywiście wszystko zależy czy on kręcony czy nie ...

Bo jak nie kręcony to nawet nie najgorsze. A jak kręcony to bardzo marne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim systemie mam ponad 10,000 punktow. A co do GFMx to raczej sie nie mozna spodziewac wiecej. To jest ok karta do bura ale nie do grania.

Zreszta mozesz sobie porownac swoj wynik do wynikow innych uzytkownikow z podobnymi systemami i bedziesz wiedzial jak stoisz.

A co do programow do overclocking to ich jest sporo. Na przyklad Powerstip. Inne znajdziesz na www.guru3d.com

Do biura to jest s3trio .... nie we wszystko trza w 1024 x768 grac !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...