Skocz do zawartości
..::SNAP::..

Przewaga Barwkomp'a 10965 UW TOPNIEJE

Rekomendowane odpowiedzi

ja w imieniu grupy mówię i "zaprawdę powiadam wam" :P :D NIGDY

Walka BARWKOMP vs TWEAK jest walką odwieczną i nigdy się nie skończy no chyba że będzie juz przewaga nie do odrobienia, choć wszystko jest możliwe.

Roluje sobie tylko :-)

 

 

-----------

no do piątku będzie to juz z 15 000 przewagi ;-) dobra okazja zeby cos za zdrowie druzyny sie napić :-D ehh po to zaczolem liczyc by niewiernym pokazac :-) miszyn komplit :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Tweaków nie przejdę bo BARWKOMP team po prostu jest lepszy.

a jakies argumenty?

nasz jeden serwis liczy lepiej niz wasze zjednoczone 3 (czy ile tam was)

masz argumenty jak kobieta "bo tak"

Cy ja napisałem "bo tak" ??

Poza tym nie muszę tego w żaden sposób argumentować. Barwkomp to w przenosni mój dom, moi kumple z którymi jestem zżyty i dlatego uważam że jesteśmy lepsi.

Grupa SETI to nie model jakiegoś urządzenia gdzie można pisać o konkretnych argumentach - to uczucie, a uczucia nie uargumentujesz.

Nie będziesz przecież się kłócił na argumenty z obcym człowiekiem czyja matka jest lepsza bo to kretynizm. Wiadomo że Twoja jest najlepsza. Tak samo można traktować rodzinne miasto, rodzinny klub sportowy i cociażby rodzimą grupę SETI :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne są ich manewry (Barwnikow) jak by robaki mieli w przyrodzeniu, wypisują, zapisują, znowu się piszą, oczopląsu można dostać. I o to chodziło byłemu Tweakowi co teraz nagina w Barwkomie kiedy pisał, że lubi jak coś się dzieje w teamie i na forum.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snap może byś usunoł z teamu

217) Leo inactive 0 0 -

218) Destiny inactive 0 0 -

219) Van Zan inactive 0 0 -

220) AnotR inactive 0 0 -

221) szporax inactive 0 0 -

normalnie mam syndrom van Zana co patrze na staty tacy ludzie psują obraz teamu zapisują się a potem nie liczą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snap może byś usunoł z teamu 

217) Leo inactive 0 0 - 

218) Destiny inactive 0 0 - 

219) Van Zan inactive 0 0 - 

220) AnotR inactive 0 0 - 

221) szporax inactive 0 0 - 

  normalnie mam syndrom van Zana co patrze na staty tacy ludzie psują obraz teamu zapisują się a potem nie liczą :(

nie chce mi sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne są ich manewry (Barwnikow) jak by robaki mieli w przyrodzeniu, wypisują, zapisują, znowu się piszą, oczopląsu można dostać. I o to chodziło byłemu Tweakowi co teraz nagina w Barwkomie kiedy pisał, że lubi jak coś się dzieje w teamie i na forum.

Pozdrawiam

ależ się przyczepił no no :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dość o tym co było. Czasem samo z siebie wychodzi to jak w tym kawale

Siedzi dziad na przeciwko baby, jak nie je.b.nie łyżką starą w łeb

Baba w krzyk, czemu bijesz on na to, jak se przypomnę, że bez cnoty ciebie wziołem, to mnie szlak bierze.

A wracając do tematu to na 22:00 znowu Tweaki górą :D

Czoł(g)em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cy ja napisałem "bo tak" ??

Poza tym nie muszę tego w żaden sposób argumentować. Barwkomp to w przenosni mój dom, moi kumple z którymi jestem zżyty i dlatego uważam że jesteśmy lepsi.

taaaa :D:D:D:D:D

 

jak to bylo w ali g .. EAST SIDE IS THE BEST .. :)

spoko ... skoro uwazasz ze ktos jest lepszy bo jest z Toba to spoko .. to ja bede uwazal ze plska jest najlepsza w noge bo jestem polakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby dorośli a jednak dzieci ;)

Chodziło mu raczej o taki patriotyzm lokalny/regionalny. Dla RadAg!'a najlepszą drużyną jest BARWKOMP a np dla Fido czy Chaos'a jest nią TWEAK.PL. I nie ma nad czym się tu rozwodzić.

 

I dla mnie to stwierdzenie jest prawdziwe - dla was nie musi. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiesz .. ja nie mowie ze ktoras druzyna jest najlepsza ... ja licze w tweaku bo na jego forum siedze .. nie twierdze ze jestesmy najlepsi ..

 

jestesmy dobzi i to widac bo pniemy sie w góre ładnie ... pamietam jak musialem patrzec na 123 pozycje a tera jzu pierwsza 20-tka .. i jeszcze sie pniemy :D to mi sie podoba .. jakbym byl pracownikiem barwkompu pewnie liczyl bym dla nich .. wiec nie rozumiem problemu ..

 

nie rozumiem stwierdzenia ze cos "jest najlepsze bo ja tam jestem"

snobizmem zajeżdza ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdyby się połączyć ? i spróbować przyłączyć do nowego teamu inne polskie ekipy ? taki POLAND TEAM mógłby nieco zawalczyć w ogólnej klasyfikacji nie sądzicie :?::?::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...