Skocz do zawartości
wojwar

Maxtor DiamondMax 120 GB ? czy może Baśka 120 GB

Rekomendowane odpowiedzi

Hanu mozesz podac swoje wyniki z hdtach 2.7.

Ja narazie jestem w pracy , zrobilem na jakims slabym kontrolerze via , wyniki nastepujace :

12,1ms

93.8MB/s

max 64,8 min 31.0 av 49,7

 

Jak jest u Ciebie ?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to podobnie,jak podlacze do lepszego kontrolera to wzrosnie max burst speed z 93 na pewnie 100pare.Pierwsze wrazenie dysk zrobil na mnie bardzo dobre.

Zobaczymy pozniej , miauczenia narazie nie zaobserwowalem :).

Tylko dlaczego te dyski sa tak malo popularne w polsce ?.

Jak zamawialem ten dysk to sprzedawca wywalil wielkie oczy dlaczego biore hitachi a nie np maxtora czy samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ile byl ten hitachi?? bo ja za swoja baracude 7.200 7 120gb 8mb cache zaplacilem 420zl... Tez jest bardzo cicha nie to co WD 80 czy tam 120(sąsiad ma wd 80 8mb cache i to żęzi jak traktor)...wczesniej mialem jeden dysk samsunga 30gb chodzil pieknie przez 3 lata az...go sprzedalem :) (przetrwal nawet awarie zasilki :D ) do tego dołączyłem seagate 40gb U6...te dwa dyski sluzyly mi przez 3 lata. sprzedalem je i qpilem tą baracude...nigdy nie qpie dysku wd, dawno temu mialem wd 6,4 i po roku wyskoczyly bad sectory a do tego chrupal, pierdzial itp...

 

P.S moze ktos zapodac wyniki Hd tach 2.7 z samsunga 120?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ta mam seagate 40 Gb medalista i go zaraz wypiedziele przez okno bo mi spowalnia na maxa . mialem z nim takie cyrki ze bylo 1 500 mb /s

polecialem kilka razy wd clearem i powrocilo do normy ale tylko 50 % .reszta powiezchi talezy to zlom . z tego co tu obserwuje na forum to praktycznie wszytkim sie sypoa seagate od 15 ,30 40 60 80 Gb . nie polecam Seagate . pozatym cos sie stalo z Ultra Ata w dysku . w speed fanie mi wywala errory .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za hitachi 160gb zaplacilem dzis 560zl.I dysk jest tego wart.

Moglbys sie podzielic informacja gdzie go nabyles? Szukam wlasnie jakiegos dysku dodatkowego dla siebie bo niestety 120GB to na moje potrzeby stanowczo za malo, a po za tym nie chce juz Seagetow serii 7...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mnie zaraz szlag trafi. Zakupilem Samsunga 120GB 8MB cache, odpalam HDTach i co mam PORAZKE !!!!!!!

Read speed - random access time - 13.4, AVERAGE READ SPEED - 37758KB toz to gorzej niz zle !!!!!!!!!!! U was tez jest taka nedza ?!

Poza tym dysk pracuje cicho jesli sie nicn ie robi, jesli sie chce odpalic cokolwiek to okrasza nas pieknym drapaniem.

Co jest z tym dyskiem ?![/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...