Skocz do zawartości
Gość Wintereq

Gigabyte GF FX 5900XT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wintereq

Witam

 

Chciałbym zaczerpnąć opinii użytkowników tej karty. Czy udało wam się przeflashować ją na GF FX 5900Ultra lub 5950Ultra? Czy ona dostępna jest w wersji z pamięciami 2.8 Samsung i tylko z nią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kazdy tak odradza fx5900xt to ja chetnie sie moge zkims zamiec jak ktos jest niezadowolony :) moja karta ma niezle osiagi ponad 15000w 3dm2001 i ponad 4,5 k w 2003 jest ktos chetny ,jakis niesczesliwy posiadacz 5900xt ;););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałbym zaczerpnąć opinii użytkowników tej karty. Czy udało wam się przeflashować ją na GF FX 5900Ultra lub 5950Ultra? Czy ona dostępna jest w wersji z pamięciami 2.8 Samsung i tylko z nią?

Poczytaj ostatni nr;PCWK :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałbym zaczerpnąć opinii użytkowników tej karty. Czy udało wam się przeflashować ją na GF FX 5900Ultra lub 5950Ultra? Czy ona dostępna jest w wersji z pamięciami 2.8 Samsung i tylko z nią?

Poczytaj ostatni nr;PCWK :D
No to pomogles znaczaco Winterowi. Nie mozesz tego napisac?

 

Nie probujcie go tez przekonac do ATI, ma juz przeciez FX 5900XT w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5900Xt @ 5950Ultra jest spox!! :-)

Mialem radka 9800se@pro i osiagi w markach jak i grach (painkiller, farcry) sa takie same (przynajmniej u mnie). Polecam!

no PS 2.0 tez pewnie taki sam ... jakosc grafy w grach na pewno identyko, LOL :roll: :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5900Xt @ 5950Ultra jest spox!! :-)

Mialem radka 9800se@pro i osiagi w markach jak i grach (painkiller, farcry) sa takie same (przynajmniej u mnie). Polecam!

no PS 2.0 tez pewnie taki sam ... jakosc grafy w grach na pewno identyko, LOL :roll: :lol: :wink:

Ty jesteś :lol:

Pozdrawiam.

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza... zostaw LPC. Moze on jest takim pedantem, ktory dostrzega piekno natury i grafiki lepiej niz zwykly smiertelnik :-D Nie gralem jeszcze w zadna gierke obsl. PS2 zeby mi trykala. A gram na full w 1280/1024. Mialem Radka i nVidie wiec mam porownanie.

Na jednej jak i na drugiej gralo sie dobrze.

I nie jestem taki jak ty - zeby sie smiac z innych kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...