Skocz do zawartości
arthi

Tak niemcy robia interesy

Rekomendowane odpowiedzi

Niemcy to maja glowe do interesow, koles napisal ze opakowanie podwyzszy wartosc karty, tylko pytanie o ile moze podniesc... 40 euro 50... a podobno tylko Polacy sa naiwni!

 

PS. jakby ktos niezbyt byl z niemieckim ten tego..., to tlumacze jeszcze raz, na aukcji do kupienia jest samo opakowanie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam tanio pudelko po p.glownej Shuttle na nforce2 ( !!! ;) ) + duzyyy karton od grafiki MSI fx 5200ultra za 90euro... ale to nie wszystko... jako gratis dodaje pudelko od klawiatury! Ale to jeszcze nie wszystko... dodaje takze super pudelko od myszki i 3 podarte koperty z okienkami! :)

 

Tak na serio to ciekawe czy jakis glupi to kupi (chodzi o aukcje na ebay) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak nei robie interesow, ale dzieki za pomysl. mam pudelka od:

epoxa 8rda

winfasta a310td

twinosow

lanu

liteona

2*od blokow wodnych

mj1000

glosnikow 4.1

 

ktos zainteresowany??

 

 

 

 

a teraz serio to po cholere ktos daje 50E za pudelko??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mi robili problemy jak oddałem przyjaraną kartę grafiki bez pudełka. Zaczęli się rzucać przyjmą tylko komplet jak to jest w napisane w gwarancji. Ale po paru minutach im przeszło i wymienili kartę na nową.

 

Może stąd taki popyt na pudełka :lol:

 

Z drugiej strony stawiasz na oknie pudełko od R9800XT sąsiad widzi i nie pogada... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mi robili problemy jak oddałem przyjaraną kartę grafiki bez pudełka. Zaczęli się rzucać przyjmą tylko komplet jak to jest w napisane w gwarancji. Ale po paru minutach im przeszło i wymienili kartę na nową. 

 

Może stąd taki popyt na pudełka :lol: 

 

Z drugiej strony stawiasz na oknie pudełko od R9800XT sąsiad widzi i nie pogada... :lol:

Ewentualnie tak dbac o pudla zeby jak przyjedzie rodzina to zapakowac wszystko z powrotem i z lekka doza znudzenia rzucic " A kupilem sobie nowy sprzet, jeszcze nie rozpakowalem" :lol: :lol: :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam pudełko po monitorze samsung 957mb, bardzo duze moze sluzyc jako domek dla bezdomnych na dworcu. Jezeli zadzwonisz W CIAGU 5 minut dostaniesz dodatkowo 1mx1m steropianu + 1m tasmy GRATIS!!!!!!! CENA->-> jedyne 80E... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam pudełko po monitorze samsung 957mb, bardzo duze moze sluzyc jako domek dla bezdomnych na dworcu. Jezeli zadzwonisz W CIAGU 5 minut dostaniesz dodatkowo 1mx1m steropianu + 1m tasmy GRATIS!!!!!!! CENA->-> jedyne 80E... :lol:

Ty sobie uwazaj, nie rob mi tu konkurencji bo swojego kartona z lodowki nie sprzedam :evil: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe ja mam identyczne pudelko i karton.

ktos zainteresowany ???? only 3 ojro hehe

 

A na powaznie, moze tam na ebaby sprzedajacym jest wlasnie polak albo turek co zadaje sie z polakami z za Odry ??? :wink: bo jak wiadomo pomyslowsc naszych rodakow nie zna granic.... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...