Skocz do zawartości
noose

mIRC + ident + neo = :|

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;]

Szukalem na googlach cos nie cos o ident'cie i znalazlem jakis tam maly prgoramik. Zainstalowalem i odpala sie on przy starcie kompa ;] skonfigurowalem go (w sumie nie trzeba bylo :P) tak jak jest http://identd.dyndns.org/identd/ tu ;] ale nie chodzi ;(

 

* Ponowne łączenie #1 warszawa.irc.pl (6667)-Please wait while we process your connection.-Noose Nickname is already in use.-You (unknown@*.neoplus.adsl.tpnet.pl) are banned from this server: wymagany ident (expires@never)-Closing Link: ^Noose[unknown@adf54.neoplus.adsl.tpnet.pl] (K-lined: wymagany ident (expires@never))

to "Please wait while we process your connection." wyskakuje od identd.... a w logach nie mam polaczenia :? co zrobic :?: macie jakis gotowy sposob na podlaczenie sie do irc'a bez tego badziewia :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shit, to cos masz zle...

:lol:

Generalnie powinno dzialac tak jak napisalem, mirc robi identserver i przez 113 (according to 3ho) to leci. Wywal ten prog dodatkowy i zaznacz checkbox'a w mircu w opcjach gdzies nazwanego "ident server" ;)

Jeszcze co oznacza przekierowany port? Z czego na co przekierowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, ze powinienes szukac na tym przekierowaniu. Odopwiedz servera jest identyczna jak by port byl zamkniety wiec zle jest cos w przekierowaniu. W obie strony jest przekierowany oczywiscie? Potestuj jakos porty, jak nie 113 to inny i potem zrob tak samo. Ja stawiam na ten port.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...