Skocz do zawartości
Mr.Martin

Myszka optyczno-radiowa - zapytania?

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupilem sobie owa myszke firmy A4tecH i mam zwiazku z tym pare pytan

- czy podlaczac ja bezposrednio pod USB czy moze przez przejsciowke ( dolaczona) do PS2

- jak dlugo ladowac dodatkowe akumulatory w odbiorniku - az z myszki sie wyczerpia i wymienic je miedzye soba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlacz bezposrednio do USB to bedziesz miec wieksza rozdzielczosc.

 

A po co taki zabieg robic z akumulatorkami??

Nie mozesz poprostu raz na 2 dni albo codziennie na noc odstawic je na ladowarke zeby sie naladowaly?

Jezeli koniecznie chcesz cos takiego robic to laduj je z 8h.

To powinno wystarczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlacz bezposrednio do USB to bedziesz miec wieksza rozdzielczosc.

 

A po co taki zabieg robic z akumulatorkami??

Nie mozesz poprostu raz na 2 dni albo codziennie na noc odstawic je na ladowarke zeby sie naladowaly?

Jezeli koniecznie chcesz cos takiego robic to laduj je z 8h.

To powinno wystarczyc.

Co do akumulatorkow to sa to 1.2V 1200Mh NI-MH - jak mi woadomo NI-HM maja tzw efeket pamieci i nie nalezy jich doladowywac - tak jak w komorkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam starszy model myszki A4Tech i nie miałem ładowarki w odbiorniku - kupiłem sobie ładowareczke i 4 akumulatorki (bo te dołączone do myszki padły po pół roku) i jak się rozładują to wkładam naładowane a tamte w ładowarkę i już.

 

Aha - ładowarka ma dwie diody - czerwona (ładują się) i zieloną (można wyjąć). Proste :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam blat z MDFu i jest ok. podkladke najlepiej jednolita, jasna.

 

NIMHy nie maja efektu pamieci. ja swoje akumulatorki wkladam w ladowarke jak sie wyczerpia i wkladam w mysz nastepne.

 

co do podlczenia to mialem podlaczona mysz pod usb, ale jak komp nie byl dlugo restartowany i byl mocno obciazony to swirowala. teraz jest podalaczona pod PS2 i jak reka odjal a i spadku precyzji nie zauwazylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam blat z MDFu i jest ok. podkladke najlepiej jednolita, jasna.

 

NIMHy nie maja efektu pamieci. ja swoje akumulatorki wkladam w ladowarke jak sie wyczerpia i wkladam w mysz nastepne.

 

co do podlczenia to mialem podlaczona mysz pod usb, ale jak komp nie byl dlugo restartowany i byl mocno obciazony to swirowala. teraz jest podalaczona pod PS2 i jak reka odjal a i spadku precyzji nie zauwazylem.

Ni-MH maja efekt pamieci - LI-On juz nie maja tej wady i sa stosowane to najnowszych komorek

 

Czy nigdy nie przeladowaly ci sie akumulatorki w odbiorniku - nie wycielky czy cos innego ze tam za dlugo sie ladowaly ? ( powiedz miedzy jakim czasem zemieniasz te akumulatorki - mysz - ladowarka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos nie zauwazylem zbdnych wyciekow akumulatrokow :D

najdluzej to siedzialy w ladowarce jakis tydzien i wszysko chodzi.

aku zmieniam zaleznie od potrzeb. czasami potrafi sie wyczerpac komplet w ciagu dnia a czasmi i 7-9dni na jednym komplecie moge pracowac.

 

mysz mam od wrzesnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos nie zauwazylem zbdnych wyciekow akumulatrokow :D

najdluzej to siedzialy w ladowarce jakis tydzien i wszysko chodzi.

aku zmieniam zaleznie od potrzeb. czasami potrafi sie wyczerpac komplet w ciagu dnia a czasmi i 7-9dni na jednym komplecie moge pracowac.  

 

mysz mam od wrzesnia

Jak cos to zawsze monz akupic lepszej firmy w sklepie jakbyz tymi bylo cos nie tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na te nie narzekam. w cyfrowce trzymaja tylko troche mniej niz energizery 1800 a te z myszki to 1400, przynajmniej u mnie.

 

 

co do efektu pamieci to przed sekunda zapytalem google i jedne zrodla podaja, ze maja efekt pamieci a inne, ze nie wiec prawda jak zwykle lezy posrodku. na 100% jestem pewien, ze NI-CD maja efekt pamieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na te nie narzekam. w cyfrowce trzymaja tylko troche mniej niz energizery 1800 a te z myszki to 1400, przynajmniej u mnie.

 

 

co do efektu pamieci to przed sekunda zapytalem google i jedne zrodla podaja, ze maja efekt pamieci a inne, ze nie wiec prawda jak zwykle lezy posrodku. na 100% jestem pewien, ze NI-CD maja efekt pamieci.

Wielkie dzieki za pomoc

 

P.S Maja efekt tak ja starsze komorki ( pamietasz jak kazali ladowac dopiero po rozladowaniu komorki do konca)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...