Skocz do zawartości
cavarr

UEFA Euro 2004 (c) EA

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna kiszka od EA. Ja już nie mam siły do tej firmy. Robią coraz

większy chłam. Ciągną za ogon tą swoją paczkę i nic z tego dobrego nie

wychodzi. Sorry, ale jak zobaczyłem Undergrounda, to odechcialo mi się

całego NFSa (mimo, że 3-ka i 5-ka to bardzo udane gry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do nfs:u szczerze mowiac bylem zachwycony ... EA trafil idealnie w zapotrzebowanie na gre tego typu ........ rozwalila mnie w tej grze grafika i caly klimat - bodobalo mi sie strasznie ... juz sie nie moge doczekac nfs:u 2 ....... to moje zdanie na ten temat

 

a co do euro 2004 ..... macie wiele racji ze to chlam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Ea robiła dobre gry teraz to juz przegieli z tym euro co to w ogole jest ? przeciez to nie ma zadnej grywalnosci .Prawdziwa piła to PES3 a jak Konami wyda PEs4 to bedzie totalny nok -out !! |:) A jeśli ktoś pisze ze pes to lipa to sie chyba troszkę myli albo przegrywa na 3 poziomie po 3-0 bo nie potrafi troszkę pogrzebac w ustawieniach. Konami robi chyba jedne z najlepszych gier na swiecie weźcie np. serie metal gear solid . Szkoda ze Japońcy pokazali jak sie robi dobrą piłkę nozna . Pozdrawiam wszystkich .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Ea robiła dobre gry teraz to juz przegieli z tym euro co to w ogole jest ? przeciez to nie ma zadnej grywalnosci .Prawdziwa piła to PES3  a jak Konami wyda PEs4 to bedzie totalny nok -out !! |:) A jeśli ktoś pisze ze pes to lipa to sie chyba troszkę myli albo przegrywa na 3 poziomie po 3-0 bo nie potrafi troszkę pogrzebac w ustawieniach. Konami robi chyba jedne z najlepszych gier na swiecie weźcie np. serie metal gear solid . Szkoda ze Japońcy pokazali jak sie robi dobrą piłkę nozna . Pozdrawiam wszystkich .

W PES3 trzecia gwiazdka trudności ie ejst trudna :) No i zawsze ofrma przeciwników musi byc na najwyszym stoppniu bo wteyd jest najrealistyczniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Tak masz Racje ClareS 3 poziom to łatwizna ale mowie o tym, ze Ci którzy tak jada boleśnie na pes 3 pewnie przegrywaja na 2 poziomie a 3 to juz dla nich przepasc nie do przejscia i dlatego krytykuja tak ta gre . Ale wsio ryba kazdy gra w to co lubi ale jak moze podobac sie fifa po zagraniu jednego meczu w pesa to nie rozumiem :) zawsze grałem w fifki od 96 roku i zawsze czekałem na kolejna odsłonę . Lecz zawsze było kiszkowato najlepsza była chyba france 98 zreszta kazdy wspomina ją jako udaną . A co sie bede rozpisywał . Pozdrawiam All

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a moze ktos zarzucic czym sie steruje w tym euro, bo ostatnia fifa w jaka gralem to chyba 98 a moze 00, wiem ze sa klawisze "asd" i chyba"we" i nic wiecej mi nie przychodzi do glowy. Podobno jakies mega super zwody mozna robic jakimi klawiszami? Zaznaczam, ze nie jestem fanem takich gier ale jakos tak sie stalo ze gra trafila do mnie i wnerwia mnie ze nie moge Estonii na semi-pro pokonac. : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...