Skocz do zawartości
cavarr

UEFA Euro 2004 (c) EA

Rekomendowane odpowiedzi

Zassałem, zagrałem (jedną połowę) i odinstalowałem.

Grafa piękna... i na tym koniec.

Mnówstwo cukierków, a z grywalności doopa :?

Ja nie wiem jak można w to grać, ta gra wygląda jakby robili ją ludzie nie do końca normalni.

A na dodatek wkurzające do bólu ograniczenia ustawień w demie, dosłownie nic nie da się ustawić :evil: .

Trzeba czekać na specjalnego patch znwowu, ale w tym roku nie ustawie się w kolejce po niego z wiadomych przyczyn 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki że napisaliście. To mi wystarczy. Jak widać panowie z EA Sports, albo nie chcą widzieć że ich produkt to kicha, albo są tak bardzo w siebie zapatrzeni, albo nie są w stanie skonstruować żadnej porządnej piły! KCET do pięt nie dorastają :lol::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:idea: A po co mają robić coś nowego skoro produkt sie sprzedaje.Jedni wolą PESa a drudzy FIFE i tyle, fifa nie traci poparcia,co więcej wyniki sprzedaży są coraz lepsze.

Oczywiście fifa mi sie nie podoba,ale skoro przynosi zyski,to niczego nie potrzeba zmieniać przynajmniej wg typków z ea. :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:idea: A po co mają robić coś nowego skoro produkt sie sprzedaje.Jedni wolą PESa a drudzy FIFE i tyle, fifa nie traci poparcia,co więcej wyniki sprzedaży są coraz lepsze.

Oczywiście fifa mi sie nie podoba,ale skoro przynosi zyski,to niczego nie potrzeba zmieniać przynajmniej wg typków z ea. :idea:

niech tak myślą dalej ... zobaczymy jak na tym wyjdą :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, w tej grze brakuje jeszcze tylko lukrowanych kogucików, waty na patyku i Rosiewicza - wtedy byłby pełny CYRK. Lipa nad lipy. Gniot jakich mało ostatnio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem chwilke... szału to ta gra nie robi... i wkurza mnie wciąż ten sam komentator nijaki John Motson czy jakoś tak... jak go słysze to mam wrażenie jak bym grał w jakąś Fife z przed kilku lat :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no szkoda ze komentatorzy ci sami... ale IMO grafa o niebo lepsza,bardziej dopracowane zachowania pilkarzy,bramkarzy oraz sedziow.. caly klimat UEFA EURO jest bardzo wyczuwalny...

mnostwo stadionow, nowe tryby gry... wdg mnie lepsza od FIFA 2004

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z pelna wersja, chodzi o to ze nie mam glosu w grze, we wszystkich innych grach mam a w tej nie. Wie ktos jak rozwiazac ten problem?

Dzwiek masz na SB 128 PCI moze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co w instrukcji na ten temat pisza?  :wink:

pisza cos takiego:

DirectX 9.0 Compatible Sound Card.

We also suggest you update your sound card and video card driver to the newest release from the vendor or chipset website.

 

i to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko jak sie zmienia grafe bo jakos nie widze zeby byly jakis ustawienia dostepne ??????????????

 

pozdr :)

my euro/settings/visual effects :roll:

my euro/game setting/ :?: Tam nic nie ma do zmiany grafiki, sa tylko ustawinia czasu trwania połowy meczu itd. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem z pełną wersją ... wychodzi mi do Windowsa po każdym spotkaniu, szału zaraz dostanę, sterowniki do Radeona 9000 niby nowe (chociaż może jeszcze nowsze są, muszę zobaczyć), directx też, co jest? Może słyszał ktoś o czymś podobnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...