Skocz do zawartości
mechl!n

- TO się nazywa sprzedaż hurtowa -

Rekomendowane odpowiedzi

Nice, ale czy kolo czasem nie jest trochę teges?? Przyjmując, że towar jest legalnie otrzymany to nic do jego aukcji nie mam, ale jeśli przeciwnie...

Jeśli zgarnął to z jakieś hurtowni, czy TIR'a to zamiast poczekać trochę, to wywalił na sprzedaż zapewne w kilka dni po ;) I to w ilośchach hurtowych, przecież sprzedając potrochu, po te nawet 10 sztuk by więcej zarobił kasy niż jednocześnie sprzedając 1000 sztuk CD/CD-RW, DVD ; ]]]

Wiadomo, że jak jakiś TIR zaginie to ktoś chce się pozbyć towaru, więc wystawi go na aukcję, a więc zapewne policja bacznie obserwuje wszystkie podejrzane aukcje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy to odrazu ze podejzane aukcje - albo z tira :) pewnie koles ze sklepu jakiegos wyniosl

no upchał pare tysiecy napedow pod pachy i po kieszeniach po czym wyszedł ze sklepu nie zwracajac niczyjyje uwagi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge miec legalnie za 299zl LG...

moglbys jasniej, bo w twoim opisie nie widze nagrywarki, a za 300zl... mozesz zalatwic, plus ewentualnie cos dla ciebie? :D

upss :( nie dopatrzylem i 300zl to cena netto :(

Na pewno identyczne ?? (DVD+-R/+-RW/RAM) Ja nadal nie za bardzo wierzę w Twoją cenę... Jeśli bez RAM to ok. Jeden gościu licytujący te nagrywarki sprzedaje takie za 550 zł.

 

PS Kurde, licytacja nieźle idzie - już 125.000 za DVD-RW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagrywa plyty DVD-R/DVD+R z prędkością 4x (ok 5400 kb/s). Plyty DVD+RW rownież z prędkością 4x, Plyty DVD-RW z prędkością 2x

 

taki jest opis tej nagrywarki....aha a firma nie LG tylko Lite-on. Sorry za wprowadzienie w błąd, zle spojrzalem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge miec legalnie za 299zl LG...

moglbys jasniej, bo w twoim opisie nie widze nagrywarki, a za 300zl... mozesz zalatwic, plus ewentualnie cos dla ciebie? :D

upss :( nie dopatrzylem i 300zl to cena netto :(

Na pewno identyczne ?? (DVD+-R/+-RW/RAM) Ja nadal nie za bardzo wierzę w Twoją cenę... Jeśli bez RAM to ok. Jeden gościu licytujący te nagrywarki sprzedaje takie za 550 zł.

 

PS Kurde, licytacja nieźle idzie - już 125.000 za DVD-RW ;)

Juz 191000zl 8O 8O No ja bym to przebil ale nie mam drobnych... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to jest 3% od wylicytowanej ceny, więc :

 

 

190100.00 x 3% = 5703zł, za wystawienei dał z 30gr bo zaczynał od 10zł, tu policzyłem "tylko" te 1000szt nagrywarek, ale ma tam jeszcze coś za 80k i pare drobiazgów... No cóż nieźle się allegro obłowi na takim kolesiu, więc się nie dziwie, że go nawet nie sprawdzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze nie, zwlaszcza ze koszt takiej wysylki bylby ogromny (1 przedmiot, to prawie kilogram, x 1000 ekhmmmm hardcore :> )

 

osoba, ktora dala jak do tej pory najwyzsza oferte jest z warszawy, sprzedajacy o ile pamietam chyba tez ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem....

 

nap[isal, ze 260 zasztuke go urzadza, wiec przy 260 000 ceny koncowej zaplaci w sumie maxymalnie cos kolo 1400 pln

Niby czemu 1400? Przecież Allegro oprócz kasy za samo wystawienie pobiera 3% prowizji od końcowej ceny, więc:

 

260000 x 3% = 7800zł prowizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...