Skocz do zawartości
BLaDDe

karta do około 500-520 zl...

Rekomendowane odpowiedzi

Z taktowania niby wynika , ze to ultraII , w calej sieci szukalem i nie znalazlem nic na temat FX5600UltraII od creativa . Nie jestem pewien czy Creative wogole takie karty robil ? Bo z tego co pamietam to byl taki okres , ze creative zaprzestal produkcji grafik i chyba dopiero teraz znowu rozpoczal ? (poprawcie mnie jak sie myle)

 

EDIT: a najprosciej by bylo jakby alighator sciagnal radiator i zobaczyl jakie ma gpu :D

Creative od jakichś dobrych 3-4 lat nie produkuje kart graf.

 

To co się ukazuje jako creative, to karty MSI z nalepką creative na wentylku i w innym opakowaniu, a reszta to jest dokładnie to samo

 

Dziwne jest to, iz creative kosztuje mniej niz msi 8O

tak bylo z 4ti4200 (roznica na korzysc creative okolo 100 zl) i tak jest tym razem. Link do testu tej karty podalem na poprzedniej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za takie sama kase (a nawet mniejsza bo 500zl ) mialem radka 9500@pro , z najnowsza revisja chipsetu - spokojnie kreci sie rdzen na 400 . wiec az taka super atrakcja to ta oferta nie jest .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.hexus.net/content/reviews/revie...XJsX3BhZ2U9Mg==

A jakie my otrzymaliśmy wyniki i na jakim sprzęcie napisałem na samym początku.

Acha jeszcze jedno pamięc poszła nam na 900 a rdzeń dopiłowalismy do 450.Niestety kiedy chciałem dalej kręcić mój kolega zaczął kręcić głową:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko:

Czy oplaca sie kupic za 300zl karte Radeon 9600??(niestety nie wiem jakiej firmy jeszcze)

Wiem ze karta nie najwyzszych lotow ale w tej cenie moze bylaby dobra?

Oczywiscie wezme ja pod warunkiem ze nie bedzie SE i szyna pamieci bedzie 128-bitowa (tego tez jeszcze nie wiem).

Co sadzicie?

Aha no i czy zasilka JNC 300W nie bedzie miala problemu z tym?

Z gory dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko:

Czy oplaca sie kupic za 300zl karte Radeon 9600??(niestety nie wiem jakiej firmy jeszcze)

Wiem ze karta nie najwyzszych lotow ale w tej cenie moze bylaby dobra?

Oczywiscie wezme ja pod warunkiem ze nie bedzie SE i szyna pamieci bedzie 128-bitowa (tego tez jeszcze nie wiem).

Co sadzicie?

Aha no i czy zasilka JNC 300W nie bedzie miala problemu z tym?

Z gory dzieki za odpowiedzi.

Jesli nie SE to bierz od razu :) Zasilka wytrzyma .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie dostaniesz r9600nonse za 300zl.? 8)

No ja mysle , ze kolo jego domu przejzdza codziennie TIR z dostawa do sklepow komputerowych i pewnie dzisiaj wykopal taka wielka dziure... I jak TIR na nia nadzieje to radek wypadnie z transportu i on ja przypadkiem znajdzie :D :lol: A , ze TIR bardzo szybko przejedzie to nie zdazy go biedak dogonic , zeby oodac karte :D Proponuje troche poszerzyc dziure na polnoc to moze jakis modowalny 9800SE na Pro wypadnie :D 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie dostaniesz r9600nonse za 300zl?

Kolega kolegi chce sprzedac 8) (tylko boje sie ze bedzie to SE,wtedy nie biore).

R9600 ma taktowania pamieci 400Mhz, a jakie sa zazwyczaj czasy dostepu do pamieci w tych kartach(nie pro,xt)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde widze wadzicie sie juz 3 strony .. mozna zapytac tak z czystej ciekawosci do jakich wnioskow doszliscie z tą kartą za 520 zeta ;]  8O

WW> Przyszła odpowiedź z ESC

 

WW> jakie ma taktowania (rdzeń i pamięć) ?

 

Witam,

 

400/800mhz

 

a więc jest to Ultra II Panowie - nic tylko kupować !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za takie sama kase (a nawet mniejsza bo 500zl ) mialem radka 9500@pro , z najnowsza revisja chipsetu - spokojnie kreci sie rdzen na 400 . wiec az taka super atrakcja to ta oferta nie jest .

I co się z nią stało? :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...