Skocz do zawartości
BLaDDe

karta do około 500-520 zl...

Rekomendowane odpowiedzi

w topicu oi oszustach namierzyłem to !

 

ESC / GDAŃSK  

 

Wszystko byloby fajnie (bo ceny maja niskie) gdyby czlowiek ktory siedzi tam za lada (taki blondynek maly - jak ktos byl to wie) nie zachowywal sie jak ostatni CHAM !!! Nie zyjemy juz w czasach PRLu i jak nie chce prowadzic sklepu to nie musi. To jak koles potraktwał raz mnie a raz czlowieka stojacego przede mna w kolejce nie daje sie wyrazic w cenzuralnych slowach... Zastrzegam ze nie oczekuje od sprzedawcy "wazeliny" tylko profesjonalizmu i kultury. Niestety nic tak nie odpycha od sklepu jak chamstwo sprzedawcy.

 

hmmm mi sie wydaje że sprzedawca jest raczej miły :)

Dobrze ze to napisales bo daje to wiele do myslenia. Zwykle biadolenie klienta wokol ktorego nie skakano i biedak nie poczul sie przez to doceniony bo po to przyszedl chyba, niemal kazdy sprzedawca ma 5 razy tyle pretensji do klientow niz oni do niego a niestety klient fochy pokazywac moze do woli i grymasic bo mu sie wydaje ja place ja zadam, placi za towar a nie za skakanie, kultura jest gratis a jak jej nie ma to mozna jedynie zmienic sklep a nie wymagac, zreszta to jest bardzo rozciaaaaaagle slowo, czasy PRLU? to jest wlasnie smieszne ze sprzedawca ma sie czolgac i nie wiadomo co robic zeby sprzedac np karte za 150 z zyskiem 20 zlotych bo jak sie nie usmiechnie to klient nie kupi np radiatorka za 15 zlotych, Profesjonalizm i kultura? Buahaha To moze jakby zarabial 10.000 zl a nie 1.000 zl, nie te pensje nie ten kraj, nie ci ludzie, nie te obyczaje, biedny sprzedawca ma tanczyc jak mu zagraja bo przyszedl klient i moze kupi dyskietke... a jak nie jest kulturalny i profesjonalny (co to w ogole znaczy?) to na forum sie znajdzie a co on z tego ma? najnizsza pensje w kraju hiper godziny i hiper wyzysk i rozne odskoki od normalnosci typu podjedz wylacz alarm o 3 w nocy i po garbie od szefa no roznych klientow, czasami i wscibskich i upierdliwych ktorzy oczekuja jedynie kultury i profesjonalizmu bo kupic i tak nic nie kupia przynajmniej nie tu a w markecie bo tam co prawda profesjonalizmu nie maja ale maja 3 grosze taniej i ktos twierdzi ze klienci szukaja profesjonalizmu? Kompletne biadolenie, 99% klientow szuka niskiej ceny a profesjonalizm i kulture maja gleboko w D... o profesjonalizmie zaczynaja biadolic dopiero wowczas kiedy sa juz pewni ze tam nie kupia i ot cala filozofia, gdyby mogli kupic 50 zl taniej to by sie dali pozabijac, jak w realu pozabijali, skopali zdeptali.... byleby miec taka mozliwosc... a tu ktos sklep opisuje na forum z powodu braku kultury i profesjonalizmu?, to jest wlasnie dla mnie jakis PRL... uwazam ze to powinno trafic pod rubryke mam zal do konkretnego czlowieka chociaz i to jest smieszne a nie pretensje pod adresem sklepu Czasami to sprzedawca powinien dac kopa w xxx klientowi. A tu cytuje napisano: "jak nie chce prowadzic sklepu to niech nie prowadzi" w tym sek ze on niczego nie prowadzi, poprostu pracuje jak wszedzie, takie pretensje to mozna miec do szefa, a juz co to ma wspolnego z oszustwem - tematem postu pod ktorym to zostalo zamieszczone? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Buahaha To moze jakby zarabial 10.000 zl a nie 1.000 zl, nie te pensje nie ten kraj, nie ci ludzie, nie te obyczaje, biedny sprzedawca ma tanczyc jak mu zagraja bo przyszedl klient i moze kupi dyskietke..."

 

powiem ci ze jesli chce wydac 1 zeta to oczekuje ze sprzedawca bedzie miły... i mam bardzo głęboko ile on zarabia.. dla mnie to on moze nawet za zupe tam pracowac!! nei o to chodzi! ja kupuje on sprzedaje! jak jest niemiły to na bruk! takie bezrobocie a ten gosć nie szanuje swojej pracy i moich pieniedzy z których jesgo szef robi mu zupe!!

...a chciałem o kartach poczytać :!: ..

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie mi sie wydaje że ten gość z esc (blondyn) to właścicel sklepu, z tewgo co obserwuje ten sklep , zaczynali praktycznie od dyskietek, a teraz mają najniższe ceny w trójmieście.

 

ja tam ten sklep lubie, i jak sprzedawca bedzie niemiły na maxa to niech bedzie , pójde tam bo cena niższa no i bliżej sklepu nie mam, a balta sucks :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ESC sklep jest spoko z czystym sumieniem polecam,miał chłopak zły dzięn i tyle.Każdy z nas takie miewa,więc w czym problem??

Co do wyników 3 Dmarka 2k1 powiem wam,ze ja na Radeonie 9700Pro/Barton 13,5x166/512DDR no name mam 1400.

W jaki sposób na 4Ti da się zrobić 1300??

Czegoś nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba.Da się nawet łyżką zaorać pole,pytanie tylko do czeko służy łyżka...:):):)

Któregoś pięknego dnia po wykręceniu wszystkiego co się da na maxa budzimy się i stwierdzamy,że wali nam się sprzęt.OC ma swoje plusy i minusy.To jak z żyłowaniem silnika samochodu.Na ustawieniach fabrycznych przejedzie 500.000km ale można dać mu kopa i przejedzie 5 razy mniej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale nie chce zakładać nowego tematu bo bez sensu mam pytanie napiszcie mi za ile moge sprzedać GeForce 4 ti 4200 64 mb agp x8 Leadtek Winfast A250 LE TD 64 MB DDR gwarancja do września to nie jest moja karta ale powieżono mi abym zainteresował sie i ją sprzedał na allegro bym ją wystawił poradźcie cene 450 zł to bedzie za dużo ?? z góry dzieki i sory za podpiecie i zmiane tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba.Da się nawet łyżką zaorać pole,pytanie tylko do czeko służy łyżka...:):):)

Któregoś pięknego dnia po wykręceniu wszystkiego co się da na maxa budzimy się i stwierdzamy,że wali nam się sprzęt.OC ma swoje plusy i minusy.To jak z żyłowaniem silnika samochodu.Na ustawieniach fabrycznych przejedzie 500.000km ale można dać mu kopa i przejedzie 5 razy mniej:)

przy dobrym chłodzeniu wytrzymałość i żywotność niepowinna spaść, generalnie moja karta chodzi cały czas na default, ale jak sie trzeba pochwalić to pojedzie wyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultra 2, http://pl.europe.creative.com/estore/produ...prod=451&page=1

 

Ona jest tansza bo nie ma chociazby radiatorkow na pamieciach i gier takich jak MSI, Battlefield, C&C Generals, Unreal II, ale w koncu kazdy placi za karte a nie stos gier

 

Creative

 

http://images.europe.creative.com/artwork/...B_FX5600U_c.jpg

 

MSI

 

http://benchmark.pl/artykuly/recenzje/gefo...x/zdjecie-5.jpg

 

cytat z benchmarka z testu MSI:

 

Na zdjęciu po lewej nowa kość NV31, cała opakowana w metalową obudowę. W zasadzie chyba nie ma potrzeby dodatkowego oznaczania kart z wersji 2 (zresztą wszystko wskazuje na to, że nVidia będzie chciała aby poprzednie modele Ultra szybko znikły z rynku). Wystarczy, że dowiemy się jakie mają fabryczne częstotliwości taktowania. Żaden z modeli FX 5600 Ultra revision 1 nie potrafi pracować z częstotliwościami 400/800 MHz, zatem karta która ma taki zegar, z całą pewnością będzie Ultrą II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co bedzie sie lepiej sprawowalo: ten GeForce 5600 Ultra od Creative'a (z esc, ten za niecale 600zl, bo widze ze ten ultra 2 z gainwarda jest tam za niecale 900zl) czy Radeon 9600Pro od Gigacube'a? Ten drugi kosztowalby mnie jakies 570zl.

 

PS. Kolega od ktorego mialem kupic R9600 (pisalem pare postow wczesniej) sie niestety rozmyslil :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jestem już w posiadaniu tejże karty co widac w podpisie :lol: i mogę juz nieco powiedzieć, nie będzie to za duzo bo akurat testowalem ja raptem dwie godziny i musialem wychodzic :cry: .

 

Jest to ultra II bezapelacyjnie, o czym pewnie swiadczy chocby ze sterowniki 53.xx nie rozpoznaly jej 8O w sumie dziwne dopiero 56.xx no i oczywiscie taktowanie 400/800.

Jest to wersja BOX/blizej OEM, czyli pudelko jak na zdjeciach w srodku ekono opakowanie, stery, instrukcja, gra GunMetal, poprostu ekonomiczne minimum i bardzo dobrze.

 

Poczatkowe testy ster 56.xx 3dmark2001se wszystko nonO/C vsync: on, 13.1k na 200x10 (2000mhz), 3dmark3 - 3.5k

 

Cichy wentylator.

 

Dwa lata gwarancji.

 

Brak radiatorkow na pamieciach :cry:

 

Pamięci Hynix 2,5ns

 

Za krotko by powiedziec cos konkretnego, jednakze cena jest bardzo przystepna, mialem ti4200, mialem 5200 teraz 5600 - pierwsze wrazenie nie uwzgledniając ceny to 4+, uwzgledniajac cene 5+, jest lepsza (przynajmniej dla mnie) od ti4200 i 5200 to moge powiedziec na pewno, w porownaniu do 9600pro, ciezko powiedziec, po dodaniu radiatorkow, jest miejsce na mocowania, mozna ja pewnie jeszcze niezle krecic. Pierwsze wyniki benchmarkow tez nie wiele mowia, bo na pewno da sie wiecej, mam ogromne wątpliwosci co do spasowania tych sterownikow 56.xx z ta kartą.

 

PS czy sa gdzies do kupienia takie radiatorki jak w MSI? chcialbym kupic jakiegos "gotowca"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję,że bedziesz bardziej zadowolony od 4TI:)

Twoje wyniki zarówno 2k1 jak i 2k3 są bardzo obiecujące:)

I trochę odwagi panowie,niw wszystko co nam się wydaje zbyt tanie,musi od razu być złe:)

powodzonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szok, 400@470 wiecej nie pozwalaja stery pamiec 800@875 i... i nic jak niekrecona, pokrecilbym ale wracam pozno i rano wstaje totez raptem mam moment czasu (zamiast snu), od poniedzialku dopiero :twisted: a zamowilem radiatory juz 8 sztuk na bga i chyba niepotrzebnie :cry:

 

Moja pierwsza ocena byla niesluszna, spowodowana obecnoscia Sassera

 

pierwsze wrazenie nie uwzgledniając ceny to 4+, uwzgledniajac cene 5+

drugie wrazenie nie uwzgledniajac ceny po usunieciu wirusa (w sumie nadal nie wiem czy nie wplywa nadal na system) wynosi 5+, uwzgledniajac cene 6-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szok, 400@470 wiecej nie pozwalaja stery pamiec 800@875 i... i nic jak niekrecona, pokrecilbym ale wracam pozno i rano wstaje totez raptem mam moment czasu (zamiast snu), od poniedzialku dopiero  :twisted:  a zamowilem radiatory juz 8 sztuk na bga i chyba niepotrzebnie  :cry: 

 

Moja pierwsza ocena byla niesluszna, spowodowana obecnoscia Sassera

 

pierwsze wrazenie nie uwzgledniając ceny to 4+, uwzgledniajac cene 5+

drugie wrazenie nie uwzgledniajac ceny po usunieciu wirusa (w sumie nadal nie wiem czy nie wplywa nadal na system) wynosi 5+, uwzgledniajac cene 6-

Eeee co masz na myśli ? Brak wiekszego przyrostu wydajności czy jak ? :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem na mysli - stabilną prace i podkreslam to nie bez powodu bo ma to dla mnie ogromne znaczenie a dla niektorych (wlasciwie to sporo jest takich) stabilna praca polega na przejsciu 3dmarka i zaliczeniu wyzszego wyniku, dla mnie na pracy non stop 24 godziny/dobe, takie ustawienia nie robią na niej wrazenia po dlugiej grze np w farcry, a nie ma nawet radiatorow (jeszcze :-))

 

Aligathor krecic nie zamierzam poprostu robie to z czystej ciekawosci, zawsze jade na standardach lub lekkim O/C, suma sumarum bardziej stawiam na stabilnosc niz wydajnosc a tu o/c jest raczej zbedny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczatkowe testy ster 56.xx 3dmark2001se wszystko nonO/C vsync: on, 13.1k na 200x10 (2000mhz)"

Coś za dużo troszke :wink:

Rozumiem jeszcze na driverach 44.03 ale to i tak byś musiał podkręcić... ja mam tyle bez zadnego OC i procu 10x200... na ORB'ie przy takich sterach i procku wynik w normie... a twój hemm troszke przesadzony jak zero OC i stery jakie mówisz...

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7801500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz pisalem zeby sie nie sugerowac tymi wynikami mialem Sassera na pokladzie wiec nie wiadomo czy nie mial on wplywu na wyniki, raczej tak bo powychodzily mi tez inne dziwne wyniki stad wczesniej wplynelo to na ocene karty jak zapewne zwrociles uwage :-)

 

Zauwazylem przed chwilą pewną nurtującą mnie rzecz, 3dmark podaje fillrate dla ultry2 1400 a powinno byc 1600, wiec co on z kosmosu sobie te wartosci bierze? przeciez 1400 wychodzi przy 350 MHz a tak karta nie dziala na pewno wiec tu niby testuje a sie okazuje ze to pic na wode fotomontaz bo rozpoznaje karte jako ultre to i podaje wartosci ultry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na waszym miejscu dał bym sobie spokuj z tym Fx 5600 ultra czy nie ultra - nieważne! Ta karta jest i tak słaba w tym co będzie się coraz częściej pojawiało w grach - w PS 2.0. Przecież Radeon 9600 Pro kosztuje już 6 stówek a w tym całym PS 2.0 jest dużo lepszy! Ludzie przejżyjcie na oczy , podkręcanie podkręcaniem ale architektury GPU tego FX-a nie zmienicie i tak będzie on kulał w PS.

 

Dokładnie przeglądnijcie TEN test - Radeon 9600 Pro miażdży tego FX w DX9 , a na nim będą się opierać nowe gry!!!(wiem wiem Ameryki nie odkryłem :D )

W tej cenie wybór może być tylko jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak kuleje PS... ale i tak patrząc na te testy [ wiekszość ] nie jest źle... a pozatym my teraz nie debatujemy o tym co kupić tylko bawimy sie nowymi zabawkami i tyle... :wink: Pozatym ja dopłacam różnice cen w sklepie i mój FX5600U rev II jest duzo wiecej wart niż ten R9600 wiec jak bede zmieniał karte na lepszą lepiej wyjde na oddaniu FX'a 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na waszym miejscu dał bym sobie spokuj z tym Fx 5600 ultra czy nie ultra - nieważne! Ta karta jest i tak słaba w tym co będzie się coraz częściej pojawiało w grach - w PS 2.0. Przecież Radeon 9600 Pro kosztuje już 6 stówek a w tym całym PS 2.0 jest dużo lepszy! Ludzie przejżyjcie na oczy , podkręcanie podkręcaniem ale architektury GPU tego FX-a nie zmienicie i tak będzie on kulał w PS.

LOL, glupoty gadasz takie jak w tym tescie, wlasnie przegladam ten test i nie jestem zwolennikiem zadnej z firm dlatego potrafie byc neutralny, a tu? ten test jest przesmierdniety na wylot ati, ja bym sie wstydzil cos takiego zamiescic, autorowi testu zalezalo chyba na skopaniu fxa a test to chyba nie test mozliwosci kart tylko mozliwosci px2 tych kart (a to potezna roznica) bo kazdy test opiera sie na px2 zupelnie jakby to byl caly swiat 8O a naprawde nie jest i w grach to mocno wychodzi. Poza tym sprawdzam krok po kroku kazdy test i powypisywane są tam kompletne glupoty chyba zlosliwie bo inaczej tego nazwac nie mozna, ja mam na 400/800 (a oni testowali na? nie wiadomo nawet na czym bo w jednym miejscu 350/350 dalej 400/400 dalej 450/880, ktora ultra jest dla nich ktora? jak zwykle w tym tescie 0 fachowosci)

 

np Chameleon Mark

 

drawing style real at 1600x1200

299f / 4.156s = 71.9442 fps (vs w tescie 42,4 kl/s)

 

 

drawing style real at 1024x768

299f / 2.485s = 120.322 fps (vs 78,4 kl/s)

 

Right Mark to samo, nie powiem juz ze o tym co i jak testowali w tym Rightmark nie ma jednego slowa, poprostu rightmark Just Do It...

 

ale do rzeczy

 

u mnie srednio przy testach pixel - 53 kl/s u nich 17 kl/s :evil:

 

Vertex im wyszlo 3 klatki LOL to ja nie wiem co oni zrobili bo co ja tam nie zrobie odnosnie vertexa to wychodzi 50 razy wiecej niz im i w ogole taki wynik jak 3kl/s to chyba jest niemozliwy do osiagniecia

 

Testy przeprowadzil na 45,23 przeciez to w ogole nie sa stery dedykowane fxom...

 

Ale w ogole w Rightmark jest multum opcji wiec ja nie wiem jak mozna nie podac co sie testuje

 

Zaraz bede sprawdzal kolejne testy i wiem ze powychodzą takie same glupoty bo jak ktos zamiast cos zrobic rzetelnie z takim podejsciem robi jakis bez sensu test to nie mnie nie zdziwi tu juz nic.

 

Suma sumarum nikt nie powiedzial ze fx5600 ultra rev ii jest karta lepszą od 9600 pro i na tym polu nie ma sensu sie spierac, czesto to 9600pro przegrywa w wielu wielu grach wzgledem il klatek, nie wiem czy karte kupuje sie do testowania px2, z px2 dziwnym trafem na podanej stronie to kazdy test jakby nic poza tym nie bylo innego 8O Piszemy tutaj ze ta karta jest poprostu dobrą pozycją do rozwazenia za 549 zlotych a 6 stowek to wiecej o 10%, to juz jest roznica, nie mozna porownywac karte z karta tu jest jak w autach, Mercedes to nie BMW ceny podobne mozliwosci rozne a i tak kazdy wybierze to co mu odpowiada bo nie da sie jednoznacznie powiedziec ze Mercedes jest gorszy a moze odwrotnie BMW, kazdy wie swoje i tyle i to samo z FX5600U2 i R9600Pro, jednemu odpowiada to drugiemu to...Ati tez ma problemy analogiczne jak fx5600 z px2 np z grami, wezmy 500 losowo wybranych gier pograjmy na tym i na tym i zobaczymy wowczas czy px2 to wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...