Skocz do zawartości
BLaDDe

karta do około 500-520 zl...

Rekomendowane odpowiedzi

LOL, glupoty gadasz takie jak w tym tescie, wlasnie przegladam ten test i nie jestem zwolennikiem zadnej z firm dlatego potrafie byc neutralny, a tu? ten test jest przesmierdniety na wylot ati, ja bym sie wstydzil cos takiego zamiescic, autorowi testu zalezalo chyba na skopaniu fxa a test to chyba nie test mozliwosci kart tylko mozliwosci px2 tych kart (a to potezna roznica) bo kazdy test opiera sie na px2 zupelnie jakby to byl caly swiat 8O a naprawde nie jest i w grach to mocno wychodzi.  

Widzisz nie rozumiesz pewnej rzeczy.Ten test ma pokazac słabosc PS 2.0 na FX.Ten test skierowany jest do ludzi którzy kupuja grafe dla DX 9.0 i często bula za nia 1000zł i więcej.Taki test ma uświadamiac ludzi jak sabiutki jest w DX 9.0 FX.Zauważ ze nikt nie kupuje grafy za 600-1000zł żeby za pół roku ja sprzedac bo nowa gra XXX pod DX 9.0 nie pozwala wyswietlic efektów na FX albo że strasznie powoli chodzi.Co do R9600PRO i FX5600UltraII to wiadomo ze w niektórych grach pod DX 8.1 FX wypada lepiej ze względu na wyższe zegary.Moim zdaniem test jest jak najbardziej słuszny bo trzeba uswiadamiac ciemnote,i po przeczytaniu takiego testu kolo który kupi FX bedzie przynajmniej wiedział w co sie pakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem pewnej zeczy, natomiast RZeczy rozumiem doskonale i :lol: tutaj w tym podanym tescie to sa bardzo puste rzeczy, Fiat Siena jest tez boski bo ma 560L bagaznik a tam takie beznadziejne cieniarskie BMW tylko 460 i teraz dla mnie BMW to szmelc bo Fiat ma wiekszy bagaznik i tu jest to samo, podsumowanie calosci za jakis detal, nie mozna podawac poszczegolnych wad jako calosc. Calosc to jest calosc i albo sie testuje calosc albo wcale i drazy w jakims g bog jeden wie gdzie. Test ktory ma pokazac slabosc PS 2.0 jest jak pokazanie smaku banana poprzez jedzenie jego skory, to nie jest test, to jest nieporozumienie, facet bierze karty iles tam sztuk i zaczyna ich podsumowanie od D.py strony i na tym konczy, w rezultacie testuje ps 2.0 i nic wiecej... podany tutaj test jako argument kontra fx5600u2 ze sformulowaniem nie wazne czy u czy u2 co pokazuje tylko jak takie testy robia piane, bo wlasnie to bardzo wazne czy u czy u2. W uzytkowaniu codziennym karta fx5600u2 zapewni tyle samo wszystkiego co 9600pro i basta, po to sie kupuje karte a nie po to zeby miala 21 klatek bo fx5600 ma 17, 21 czy 17 to zadna roznica gra jest nieprzyjemna... Karta fx5600 ma slaby ps 2.0 to fakt ale to nie zmienia tylu rzeczy ile podal autor testu i w sposob jaki podal, w bardzo fantazyjny, wlasciwie to szczerze mowiac wbrew checiom autora to zmienia bardzo niewiele, bo gier z wykorzystaniem ps 2.0 jest na razie jak reka odjac a zreszta to jest historia a'la dx9 to nie jest tak ze gra jest w full ps 2.0... a kiedy beda gry wykorzystujace w pelni 2.0 i tak beda juz na tyle zaawansowane ze nie pojda nawet w sredniej ilosci detali ani na 9600pro ani na fx5600u2 a nikt nie kupuje fx5600 czy fx5600u2 zeby grac w gry 1600x1200 z fsaa x8 tylko pograc w obecne gry w high details w srednich rozdzielczosciach, dlatego takie testowanie to jest wielkie G... A ponadto nie rozumiesz kolejnej RZeczy ze test jest wyraznie cziterski i ogolnie I Love Ati Style skoro wychodzą czterokrotne roznice to moge tak powiedziec smialo.

 

A odnosnie FX 5600U2 nikt kupujac go za 549 zlotych w nic sie nie pakuje tylko dokonuje dobrego zakupu (moze kupujac 9600Pro dokona lepeszego), co to znowu za okreslenie z mostu - pakuje to sie kupujac w R9200 za 399 a nie FX5600U2 za 549...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odnosnie FX 5600U2 nikt kupujac go za 549 zlotych w nic sie nie pakuje tylko dokonuje dobrego zakupu (moze kupujac 9600Pro dokona lepeszego), co to znowu za okreslenie z mostu - pakuje to sie kupujac w R9200 za 399 a nie FX5600U2 za 549...

Za ta cene to jest okazja,ale w wiekszosci sklepów za UltreII wołaja 800zł (jeśli są) albo więcej, wiec to 549zł jest rozsadną ceną i dobrą alternatywa dla GF4TI, ale powtarzam w cenie 549zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ta cene to jest okazja,ale w wiekszosci sklepów za UltreII wołaja 800zł (jeśli są) albo więcej, wiec to 549zł  jest rozsadną ceną i dobrą alternatywa dla GF4TI, ale powtarzam w cenie 549zł.

Dlatego wlasnie testy maja sens jako calosc a nie czesc z czesci, za 800 to nawet bym nie spojrzal na te karte, podobnie w tamtym tescie, ceny nikt nie uwzglednil jakby jej nie bylo wcale :lol: Ale za 549 zl ultra 2 to fajna zabawka :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hee... widze dyskusja była i to całkiem zagorzała... no fakt za 800 zł nie ma co sie rozglądać za taką grafą... Ja za swoją dałem 600 zł a aktualnie w sklepie jest powyzej 800zł :wink: [ chyba przez ten głupi FireWire :D ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spojrzcie na to http://benchmark.pl/artykuly/zestawienie_G...wydajnosci.html dla mnie bechmark jest najprawdziwszy oni sa sprawdzeni i dobrze bardzo wiele opinii opiera sie na ich testach dlatego zobaczcie sobie 9600pro i fx5600 ultra 2 to raz, a dwa te wyniki na tej stronie sa mocne przeklamane znajde zaraz linka udowodnie aaa jeszcze jedno nie bedzie problemow z przesylka w tym ecs??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie problemow z przesylką, wysylaja kurierem, ja wplacalem na konto calosc z gory (chyba wymagaja) i otrzymalem za dwa dni karte, kreci sie niezle moja bez problemu chodzila bez zadnych dodatkow 450/900 dokupilem radiatorki oraz zmontowalem dodatkowe chlodzenie na 12v i kreci sie jeszcze wiecej (udalo mi sie dojsc do 524@941, ale normalnie sobie pracuje spokojnie 460/920)

 

Ja jeszcze dodam ze kiedy podlaczylem obraz pod tv zamurowalo mnie zobaczylem sliczny obraz, kladzie fx5200 ti4200 mxy wszystko co mialem z nvidii na lopatki nie wiem czy jest lepsze od ati bo nie porownywalem ale jest dobrze na prawde teraz przyjemnie sie oglada na tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oplaca sie kupowac ta karte : http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=27857720 tyle tych radkow 9600 pro jest ze szok maksymalnie moge wydac 600 zeta wiec mysle ze ta karta bedzie ok . Moze ktos powiedziec jakie ona ma pamieci z jakim czasem dostepu i czy dobrze sie kreci ? z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

ktos z tweaka sprzedaje 9500@9700 za 550 zl chyba, wiec ja bym nie bral tego 9600 tylko wlasnei ta karte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo robot, ostatni post przed Twoim byl 10 miesiecy temu... Mysle ze mimo szczerych checi to juz chyba nie pomogles w wyborze grafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo robot, ostatni post przed Twoim byl 10 miesiecy temu... Mysle ze mimo szczerych checi to juz chyba nie pomogles w wyborze grafy...

hehe ja dalej nie wybralem grafy ;) kurde 10 miechow temu kupa czasu :lol: Nie wiem czy brac tego radka czy nie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

lukecz blysneles inteligencja : maziboss "Wysłany: 06 Lip, 2004 18:08

Czy oplaca sie kupowac ta karte : http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=27857720 tyle tych radkow 9600 pro jest ze szok maksymalnie moge wydac 600 zeta wiec mysle ze ta karta bedzie ok . Moze ktos powiedziec jakie ona ma pamieci z jakim czasem dostepu i czy dobrze sie kreci ? z gory dzieki "

 

moja odp 06 Lip, 2004 19:37

 

MASZ JESZCZE COS MADREGO DO NAPISANIA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na moją kartę w opisie dałem za nią tylko lub aż 500zł a jest super.

Wiem że każdy mówi że lepszy jest R9550 ale ja nienarzekam gram w co chce i to nie na najmniejszych detalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano robot zwracam honor, rzeczywiscie zaliczylem zonka, ale dalbym sobie lewe jajo uciac ze gdy patrzalem na daty to byla roznica 10 miechow...

Browarek w ramach przeprosin Ci sie nalezy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na moją kartę w opisie dałem za nią tylko lub aż 500zł a jest super.

Wiem że każdy mówi że lepszy jest R9550 ale ja nienarzekam gram w co chce i to nie na najmniejszych detalach.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ta, pochwal sie jak pograłeś w farcraja :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlacze sie do topiku, ba sam bede musial kupic jakas karte. Widze na allegro sporo Gigabyte'ow R9600Pro (550zl) i to one wydaja mi sie byc najciekawsza oferta. Czy mozna gdzies tanio jeszcze FX5600UltraII dostac? Jakie mozliwosci doradzicie (nowe karty raczej)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o fx zapomnij chyba że lubisz pograć w starsze gierki :wink:

 

myśle że ten radek to dobra propozycja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na moją kartę w opisie dałem za nią tylko lub aż 500zł a jest super.

Wiem że każdy mówi że lepszy jest R9550 ale ja nienarzekam gram w co chce i to nie na najmniejszych detalach.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ta, pochwal sie jak pograłeś w farcraja :lol: :lol:

To Ty się pochwal jak grasz w far :cry: na R9550 or some thing... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na moją kartę w opisie dałem za nią tylko lub aż 500zł a jest super.

Wiem że każdy mówi że lepszy jest R9550 ale ja nienarzekam gram w co chce i to nie na najmniejszych detalach.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ta, pochwal sie jak pograłeś w farcraja :lol: :lol:

To Ty się pochwal jak grasz w far :cry: na R9550 or some thing... :lol:

na radku 9550xt wszystko chodzi na high albu ulta high. gdzies tam jest o tej karcie temat i tam są wyniki.

ja jeszcze nie grałem bo głupi brat nie chce przynieść :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o fx zapomnij chyba że lubisz pograć w starsze gierki :wink:  

 

myśle że ten radek to dobra propozycja

Skąd takie wnioski? Miales FX 5600 U rev.II? Co dla Ciebie w ogole znaczą starsze gierki? Jakos mam wszystkie najnowsze i wszystkie chodza wysmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o fx zapomnij chyba że lubisz pograć w starsze gierki :wink:  

 

myśle że ten radek to dobra propozycja

Skąd takie wnioski? Miales FX 5600 U rev.II? Co dla Ciebie w ogole znaczą starsze gierki? Jakos mam wszystkie najnowsze i wszystkie chodza wysmienicie.

starsze to takie które nie wykorzystują P.S 2.0

przykro mi ale to szmelc, a żeby nie być gołosłownym to mój kumpel ma właśnie tego fx 5600ultra. i naprawde nie wygląda to zaciekawie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te ktore wykorzystuja PS 2.0 to gry ktore mozna wyliczyc na palcach jednej reki, a cale wykorzystywanie ps2.0 to 0,5% calej gry, tak czy inaczej u mnie te z ps2.0 chodza rownie wysmienicie, wielkie halo ps2.0, udowodnij mi, podaj tytul, podaj rozdzielczosc, podaj detale, podaj screen z frapsa a najlepiej kilka, wtedy sobie pogadamy a nie gadaj ze kumpel ma i nie wyglada zaciekawie, btw ciekawiej od czego? od ti4200?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te ktore wykorzystuja PS 2.0 to gry ktore mozna wyliczyc na palcach jednej reki, a cale wykorzystywanie ps2.0 to 0,5% calej gry, tak czy inaczej u mnie te z ps2.0 chodza rownie wysmienicie, wielkie halo ps2.0, udowodnij mi, podaj tytul, podaj rozdzielczosc, podaj detale, podaj screen z frapsa a najlepiej kilka, wtedy sobie pogadamy a nie gadaj ze kumpel ma i nie wyglada zaciekawie, btw ciekawiej od czego? od ti4200?

nic nie musze udowadniać. każdy wie że fx to najbardziej nieudane karty nvidi, i najgorsze obecnie na rynku[w swojej kategori cenowej] to że kupiłeś sobie tą karte i masz zmiar jej bronić to twój problem. ja wyrażam tylko swoje zdanie. screnów nie dam bo kumpel dziś wyjechał.BTW ma pentiawke 2ghz a i tak mniejszy wynik w 3dmarku 2k1. a w 2k3 twojego fx zjada radek 9600pro więc nie wiem czym sie cieszyc :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie musze udowadniać. każdy wie że fx to najbardziej nieudane karty nvidi,

Nie kazdy, ja np. tego nie wiem więc operuj slowem ostrozniej, fxy sa nieudane i nikt temu nie przeczy, jednak nie porownuj fxa z fx5600u2 bo to roznica wieksza niz 9600 a 9600pro po O/C, ten (Creative) FXU2 za 539 to bardzo dobra karta, dla ciebie szmelc, ok - twoja sprawa, dla mnie np. caly twoj konfig to szmelc :wink:

 

i najgorsze obecnie na rynku[w swojej kategori cenowej]

FXy tak, jednak ten FXU2 Jest definitywnie lepszy niz jakis szmelc Palit Daytona Ti4200, w ogole Palit co to za firma nie wzialbym tego za darmo LOL

 

to że kupiłeś sobie tą karte i masz zmiar jej bronić to twój problem.

To nie jest moj problem i nigdy nie byl, to jest raczej moj powod do radosci i nie zamierzam jej bronic poniewaz nie utozsamiam sie ze sprzetem, wali mnie czy korzystam z Ati czy z Nvidii i nie ubolewam nad tym za bardzo, karta jest bardzo dobra w tym przedziale cenowym i jesli starasz mi sie wmowic jakies inne <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly to z gory ci mowie ze jest to daremne staranie.

 

ja wyrażam tylko swoje zdanie

.

 

Opisujesz karte ktorej nigdy nie miales w rekach, to swiadczy o tobie nie o mnie.

 

screnów nie dam bo kumpel dziś wyjechał.

Ahhh co za pech. Tak myslalem od samego poczatku wlasnie dlatego to napisalem bo wiem ze jestes bez pokrycia i nie spodziewalem sie raczej eureki.

 

BTW ma pentiawke 2ghz a i tak mniejszy wynik w 3dmarku 2k1. a w 2k3 twojego fx zjada radek 9600pro więc nie wiem czym sie cieszyc :roll:

Zjada? Pokaz mi gdzie zjada? Udowodnij to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.wiem że mój komp to szmelc , ale morrowind działa 8)

2.ja dostałem za darmo, w zamian za radka 9550 który gryzł sie z moją płytą :?

3.nic Ci nie wmawiam, jesteś rozumnym człowiekiem i kupiłes to co chciałeś.

4.karte miałem w swoich rękach. ba nawet była w moim kompie :)

winfaścik, ma zawaliste chłodzenie :wink:

5.chcesz to możemy poczekac na kumpla, będzie w poniedziałek

:?

6.na ORBIE?? :lol:

 

7 [k]PAX :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz jak nagle zmieniles kierunek.

 

1.wiem że mój komp to szmelc , ale morrowind działa 8)

swiadomie kupiles szmelc? u mnie dzialaja wszystkie gry, wszystkie bardzo komfortowo

2.ja dostałem za darmo, w zamian za radka 9550 który gryzł sie z moją płytą :?

Od kiedy w zamian to jest za darmo? a skoro radek sie gryzl to raczej nie swiadczy to za dobrze o tym radku co?

3.nic Ci nie wmawiam, jesteś rozumnym człowiekiem i kupiłes to co chciałeś.

dlatego kupilem to co chcialem a probujesz mi wciskac ciemnotę ze kupilem szmelc. Nie potrafisz byc za grosz obiektywny. Nie twierdze ze r9600pro to szmelc ale i nie zgodze sie ze ta urev2 to szmelc bo to bardzo dobra karta.

4.karte miałem w swoich rękach. ba nawet była w moim kompie :) 

winfaścik, ma zawaliste chłodzenie :wink:

Winfascik to nie jest Creative, o ile mi wiadomo Winfast nie mial w swojej ofercie zadnej Ultry rev.2, jedyna ultra to byl stary model 350/700 ja mam 400/800 ktora chodzi bez problemu 450/900 24 godziny stabilnie pod pelnym obciazeniem i bez dodatkowego chlodzenia, sprawa druga - w winfascie jest stary uklad Philipsa obslugujacy TV-OUT, w creativie jest wewnetrzy NV a jakosc zwala z nog, kolejna ogromna roznica, ultra a ultra rev 2 to inna technologia i winfast sie grzal creative zas duzo mniej, chlodzenie w creative jest bardzo ciche, ponoc jedno z najcichszych, wiec co tutaj chcesz porownywac w ogole? Roznice miedzy tym winfastem a creativem urev2 sa duze, niedostrzeganie ich to tak jak zrownac r9600 i r9600pro w tym samym rzedzie... a wlasciwie to czemu nie kupiles 9600 pro skoro roznica w cenie byla nie duza od 9550? Wychwalasz zalety ps2.0 a sam masz karte ktora nawet nie obsluguje dx9 nie wspominajac o ps2.0 i dlaczego w takim razie nie wziales kolejnej 9550 tylko ti4200? Zwatpiles w radeony?

5.chcesz to możemy poczekac na kumpla, będzie w poniedziałek

:?

Mnie kumpel do szczescia nie jest potrzebny ja chce zobaczyc screenshoty potwierdzajace zjadanie mojej ultra2 przez 9600pro i tym samym sie odwzajemnie

6.na ORBIE?? :lol:

Znam wyniki na orbie bardzo dobrze sa tak samo wyzsze jak i dwa razy wiecej nizszych, juz pierwsza strona to ~4600 przy baaardzo kreconych 9600 XT, Trzecia strona to juz 4300 wciaz dla mocno kreconych XT (porownaj cene XT z ta urev2 za 539zl kupioną juz troche temu...) Na stronie 17tej mam 3900 3dmarkow podobnie do mojej i wciaz sa tam mocno krecone karty i tez jest sporo XT, dalej - po stronie 17tej jest jeszcze hohoho 5 razy tyle wynikow w dol i dalej zdarzaja sie to byc XT i Pro! ale bierzmy pod uwage nawet ten rekord 4600 / 3900 to 18% to gdzie to cale kolosalne zjadanie? 18% to w praktyce taka sama roznica jak przesiadka z XP2000+ na XP1700+ praktycznie niezauwazalna. Test benchmarka jest w 800x600 w innych testach wraz z wzrostem rozdzialki roznica rosla na korzysc Urev2 nawet do 50%, porownajmy np ilosc klatek w Colinie 4 w 1600x1200?... Znalazles na orbie wyszczegolnione Ultry rev2? ja tam widze wszystko w jednym rzedzie a rozpietosc fx 5600 jest ogromna! Juz podany winfascik jest nieporownywalny a co dopiero zwykle fx5600 - ultr2 w orbie jest znikoma ilosc, pewnie mozna je zliczyc na palcach jednej reki wiec porownanie takie tez jest bez sensu, na pewno znalazlby sie ktos kto tez 4600 by z niej wycisnal, zawsze sie znajdzie maniak ktory wycisnie wiecej bo zamontuje lepsze chlodzenie itd o czym w orbie juz niestety nie napisze i co to ma niby byc wskaznik oplacalnosci zakupu karty? To tylko glupi syntetyczny test, z ktorego na dobra sprawe i tak nie wyniknie np. czy karta nie zacznie sie nagle gryzc z plyta i trzeba bedzie zamienic na ti4200 :wink:

Benchmarki to nie wszystko :wink:

I tak jak juz powiedzialem nie pisze tego zeby pokazac wyzszosc urev2 nad 9600pro czy odwrotnie, zapewniam cie ze da sie w obie strony, pisze to tylko po to aby zanegowac nieprawdziwe twierdzenie iz ta karta to szmelc, to absolutna bzdura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...