Skocz do zawartości
noose

Co powiecie na taki hostnig ?

Chcialbys takie konto ??  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcialbys takie konto ??

    • Tak
      21
    • Nie
      20


Rekomendowane odpowiedzi

jakie sa parametry serwera? jak z obsluga czy jest jakis admin przy nim 24/7?na jakim laczu stoi i czy pojedynczym od jednego isp czy od roznych kilka laczy? jakie zabezpiecznie pradowe ma serwer ups itp.?czy serwer stoi w kraju czy w np. usa?czy masz oprogramowanie typu cPanel i fantastico na serwerze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oferta nie najgorsza i ta znizka dla forumowiczow :P a takie pytanko czy jak na poczatek wezme sobie np 2 wersje to czy bedzie mozna po jakims czasie przeskoczyc na wyrzsza??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwer:

p4 2.8GHz, 512MB ramu, plyta Intel.

lacze

100Mbps/100Mbps

zabezpieczenia UPS'y

serwer stoi w san jose :]

 

oprogramowanie zamiast cpanel jest direcadmin (bezpieczniejszy i szybciej chodzi). spolszczenie niedlugo. sheep juz nad tym pracuje :] (nigdzie nie ma :( ).

 

co do przeskokow na inne konta, to juz indywidualnie (na wyzsze na pewno sie da ;) )

 

jeszcze nie ruszylo.... tzn ruszylo, ale jest nadal bol z domena (nie chce sie rozpropagowac :? ).

 

 

jest tez mozliwosc zrobienia wlasnego pakietu, ale to juz sprawa indywidualna (jezeli pakiety sa za male to wtedy skladasz wlasny :] ).

 

pozdrawiam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to niezle ceny rzeczywiscie:d chcialem otworzyc konkurencyjna firme ale nie chce juz bo za duzo bym musial kosztow ponosic a z ceny tak zchodza takie firmy jak wasza ze nie mam szans...moze za ostro chcialem pujsc i kupilem serwer do szafy rackowej ale koszty utrzymania go w serweroni niesamowite rzedu 1600 pln na miesiac .... wiec to zdecydowanie nie oplacalny biznes jeszcze do tego zus i podatki 700 na miecha zus licencja fantastico i cPanel 1000$ dozywotnia i wogole nie wiem na czym tu zarobic mozna. a co najlepsze powinno byc taniej bo z wlasnym serwerem w koncu a nie dedykowanym aha i jeszcze jedno wsumie moge wpakowac niby 6x146 gb do macierzy ktora ma serwer ale jakie to koszta 6hdd po 146 gb... mozna ale kiedy to sie zwroci poza tym skad zlapac 4380 klientow na konta 200MB moze jakbym mial sporo to by sie oplacalo ale musialbym najpierw miec klientow tyle zeby wyjsc na 0 a czyli miec przychod rzedu conajmniej 1600+700=2300 a to by bylo po waszych cenach prawie 290 kont skad ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> tak duzo liczbe klientow na poczatek a co najlepsze przy tylu nic bym nie zarabial tylko na 0 bym wychodzil :? wiec chyba sobie odpuszcze dywagacje na temat firmy hostingowej...szkoda :twisted:

moze mnie oswiecicie jak to sie Wam moze oplacac w punktu widzenia ekonomi gdybyscie mnie oswiecili bylbym wdzieczny...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos mnie oswieci w temacie hostingow jak ksztaltuje sie oplacalnosc bo z moich wyliczen wielokrotnych wychodzi ze nie da sie prowadzic firmy hostingowej przy tak ksztaltujacych sie cenach chyba ze nie placac podatkow(oczywscie moge sie myslic) moze ktos mi wyjasni jak to mozliwe zwlaszcza ze serwery dedykowane maja male hdd 80-120 GB przewaznie wiec malo kont mozna stworzyc...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge Cie oswiecic :]

 

serwery dedykowane nie kosztyja duzo (widzialem od 100$ w gore) + cpanel/directadmin etc za 30$ (wszystko miesiecznie).

wychodzi Ci 130$ => jakies 500zl.... (mowie o serwerku celeron 2.4GHz :P).

w tym jest na ogol dysk 80GB i tyle :] dyski mozesz sobie dokupywac za np 100$ / sztuka (oplata jednorazowa) i sobie powiekszasz serwer i powiekszasz.... :] tak mozna :]

po za tym, najlepiej jest zrobic sie oddzialem jakiejs firmy, a nie zakladac osobna. zatrudniasz sie na umowe zlecenie (jezeli jestes uczniem/studentem) i nie masz wiekszych problemow :]

 

pozdro

 

 

 

btw. domenka sie rozpropagowala :] ostatnie poprawki do stronki i ruszamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wytlumacz mi gdzie tu Twoj biznes,przeciez jak robisz na umowe zlecenie to jestes zleceniobiorca a nie biznesmenem ktory ma wlasna firme i dzialalnosc???jak faktury wystawisz jak jestes zleceniobiorca?jesli na tamta firme to jestes zwyklym akwizytorem tamtej firmy glownej,nabijasz im klientow...podajesz im gotowy sposob na zarobek a oni moge przejac wszytko bo tak naprawde wszystko prawnie klienci itp jest ich bo Ty nie mozesz zawierac umow bo nie masz firmy nie wystawisz faktury nie wrzucisz wydatkow (na serwer dedykowany itp) do kosztow dzialalnosci bo przeciez jej nie masz?wszystko co mozesz zrobic to dobrze tamtej firmie....jezeli myslisz ze jestes biznesmenem i masz firme to sie myslisz tak nie dojdziesz do firmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dla wszystkich jest promocja ( tzn dla pierwszych 50 osob ktore kupia konto... :] a jeszcze troche tych osob zostalo ]:-> ) ...

 

Kazdy kto sie zmiesci w tej 50 ... dostaje nielimitowana ilosc maili, baz, subdomen, kont ftp itp.

Taka okazja sie nie powtorzy!

O promocji... w newsach na www.thc.net.pl

 

Zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio znalazłem darmowy serwerek. To co oferują:

- 100MB webspace

- 300GB bandwidth/month

- full FTP access

- php + mysql

- you're allowed to have downloads

- popup ads (or google ads on request)

- more bandwidth or space on request

 

Fajne nie? Właśnie przymierzam się do testów prędkości... Jest jeden problem - popupy - ale cóż, właśnie dlatego jest za darmo... Aha - pojemnośc konta mozna powiększyć!!

 

Miałem nie podawać adresu, ale: http://dhost.info/index.php

 

 

Update - niestety na razie mam wolne łącze - zamieniłem na astercity 256kbps i dopiero na wrzesień planuję lepszą taryfę... Także z serwera wyciągnąłem średni transfer 30KB/s czyli max z mojego łącza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... nasze konta sa profesjonalne ;) :P ... i np profesjonalna firma nie moze sobie pozwolic na popupy ... Po za tym, mysle... a raczej jestem pewny ze bedzie ograniczenie rozmiarowe co do plikow.

 

 

I jeszcze jedno... oni nie maja ASP i .NET ]:->

 

Co do lacza... ja wyciagnalem przy sciaganiu krasnala z thc.net .... 198kb/sek :] i to tez byl max mojego łącza :D

 

ps: myslisz ze za miesiac tez bedziesz mial na tym serwerze 30kb/sek ?? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Varrol: porownaj ich oferte a nasza.... :] po za tym tutaj masz full PL support :]

pozdro :]

 

btw, u nas nie ma reklam :D

Ale czemu są te limty? :>
Te limity?? 8O Male sa?? 8O

Wiesz... dla mnie logiczna sprawa jest to ze sa limity... ( w dodatku nie sa male... juz troche kont zalozylismy i jeszcze nikt nie narzekal.... btw ... nikt nie wykorzystal z tego nawet 1% na razie ... ).

 

a mi stronka http://dhost.info/ nie dziala :lol: czyzby przekroczyli limit ? :> :wink: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Varrol: porownaj ich oferte a nasza.... :] po za tym tutaj masz full PL support :]

pozdro :]

 

btw, u nas nie ma reklam :D

Ale czemu są te limty? :>
Te limity?? 8O Male sa?? 8O

Wiesz... dla mnie logiczna sprawa jest to ze sa limity... ( w dodatku nie sa male... juz troche kont zalozylismy i jeszcze nikt nie narzekal.... btw ... nikt nie wykorzystal z tego nawet 1% na razie ... ).

Bo narzie istniejecie z tydzień, no dwa, więc ludzie jeszcze nie zdążyli wykorzystać.

Dla mnie limity nie śa logiczne bo śa to pewne ograniczenia :P.

 

12GB - 12000MB - 12.000.000KB

 

I teraz tak, biore najwyższy pakiet, 12GB, czyli według moich wyliczeń 12.000.000KB, teraz chce otworzyć profesjonalny serwis, np: komputerowy ;), takie TwojePc ma główną, która zajmuje 112KB, ale powiedzmy dla prostrzych rachunków moja będzie miała 100KB (TYLKO STRONA GŁÓWNA), a do tego tzreba doliczyć, że ktoś będzie wchodził na podstrony, które będą miały taką samą jak nie większą wielkość, plus jakiś download, ciekawszych plików.

 

Więc liczymy:

12.000.000Kb : 100KB = 120.000 odwiedzin na miesiąc, czyli 4.000 na dzień, ale to tylko główna strona, a doliczyć trzeba reszte, więc dla profesjonalnego serwisu te limity są za małe, zresztą skoro nikt ich nie wykorzystuje to po co je macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo narzie istniejecie z tydzień, no dwa, więc ludzie jeszcze nie zdążyli wykorzystać.

Dla mnie limity nie śa logiczne bo śa to pewne ograniczenia :P.

 

12GB - 12000MB - 12.000.000KB

 

I teraz tak, biore najwyższy pakiet, 12GB, czyli według moich wyliczeń 12.000.000KB, teraz chce otworzyć profesjonalny serwis, np: komputerowy ;), takie TwojePc ma główną, która zajmuje 112KB, ale powiedzmy dla prostrzych rachunków moja będzie miała 100KB (TYLKO STRONA GŁÓWNA), a do tego tzreba doliczyć, że ktoś będzie wchodził na podstrony, które będą miały taką samą jak nie większą wielkość, plus jakiś download, ciekawszych plików.

 

Więc liczymy:

12.000.000Kb : 100KB = 120.000 odwiedzin na miesiąc, czyli 4.000 na dzień, ale to tylko główna strona, a doliczyć trzeba reszte, więc dla profesjonalnego serwisu te limity są za małe, zresztą skoro nikt ich nie wykorzystuje to po co je macie?

Nikt na razie ich nie wykorzystuje ...

Najpierw stworz taki serwis... gdzie bedziesz mial 4.000 odwiedzin dziennie.... Po za tym nie wiem czy zauwazyles na stronie... ale jest tam napisane cos takiego: "Nasze pakiety są za małe dla Ciebie?? Napisz, co Ciebie interesuje. " ... mozna sie z nami bardzo latwo dogadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BiAłY: pokaż mi hosting bez limitu.

 

Noose/Sheep:

1.Dlaczego podajecie w różnych miejscach domenę thc.net jeśli jej nie macie?

2.Ciekawe czy ten uptime przez ostatni rok liczyliście.

3.Dlaczego regulamin to tylko zbiór zakazów?

4.Trochę rażą literówki.

5.Strona jakby z szablonu, dla mnie jest to bardzo odpychające.

6.FAQ [pomoc] strasznie nieczytelne.

7.Może jednak podacie dokładną charakterystykę łącza? Każdy może napisać 100mbps.

8.Trochę mnie rozśmieszyło to co napisał Noose o sobie, z tym moderatorem na tłiku.

 

Jak coś jeszcze znajdę to napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O żesz w mordę kopane!

Strona hostingu przeznaczona tylko dla IE?!

Zaraz specjalnie zainstaluje Mozille aby zobaczyć czy tam też nie działa poprawnie.

 

--

Uff... Pod FireFoxem działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BiAłY: pokaż mi hosting bez limitu.

 

Noose/Sheep:

1.Dlaczego podajecie w różnych miejscach domenę thc.net jeśli jej nie macie?

2.Ciekawe czy ten uptime przez ostatni rok liczyliście.

3.Dlaczego regulamin to tylko zbiór zakazów?

4.Trochę rażą literówki.

5.Strona jakby z szablonu, dla mnie jest to bardzo odpychające.

6.FAQ [pomoc] strasznie nieczytelne.

7.Może jednak podacie dokładną charakterystykę łącza? Każdy może napisać 100mbps.

8.Trochę mnie rozśmieszyło to co napisał Noose o sobie, z tym moderatorem na tłiku.  

 

Jak coś jeszcze znajdę to napiszę.

1) nie podajemy domeny thc.net tylko nazwe hostingu. a to roznica ;)

2) uptime jest zapewniony przez ISP. aktualny uptime -> www.thc.net.pl/uptime.php

3) nie jestes pierwszym ktory mowi, ze zamaly ten regulamin ;) do poprawiki ;)

4) wiem :D poprawie :P

5) strona jest robiona przez nas - gwarantuje, ze nie jest z szablonu ;)

6) co proponujesz by bylo bardziej czytelne ??

7) na serwerownie 2Gbps na nasz serwer jest 100Mbps. lacze doprowadza nam ADVANCED INTERNET TECHNOLOGIES.

8) mam sie czym chwalic :]

 

a co do opery.... musze w koncu zainstalowac i poprawiac to :? na mozilli pracuje wiec mi sie wydawalo, ze opera tez bedzie dobrze interpretowac ta stronke :?

 

Ten skrypt pływający też mi coś przypomina ;]

Ciekawe co :Plóm: :P :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12GB - 12000MB - 12.000.000KB

[...]

Więc liczymy:

12.000.000Kb : 100KB = 120.000 odwiedzin na miesiąc, czyli 4.000 na dzień, ale to tylko główna strona, a doliczyć trzeba reszte, więc dla profesjonalnego serwisu te limity są za małe, zresztą skoro nikt ich nie wykorzystuje to po co je macie?

a terez drobne poprawki ;)

1 MB - 1024 kB - prawda :?:

a wiec :]

12 GB = 12 288 MB = 12 582 912 kB

 

po za tym zapominasz, ze ludzie jak odwiedzaja strone > 1 pobieraja grafike itp z cache'u.....

 

 

po za tym wychodzi 4 194.304 odwiedzin dziennie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a terez drobne poprawki ;)

1 MB - 1024 kB - prawda :?:

a wiec :]

12 GB = 12 288 MB = 12 582 912 kB

 

po za tym zapominasz, ze ludzie jak odwiedzaja strone > 1 pobieraja grafike itp z cache'u.....  

 

 

po za tym wychodzi 4 194.304 odwiedzin dziennie :)

To marginalne różnice :P.

Ps: Może kupie u was ten najtańszy pakiet jako hosting dla szkoły :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...