Skocz do zawartości
noose

Co powiecie na taki hostnig ?

Chcialbys takie konto ??  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcialbys takie konto ??

    • Tak
      21
    • Nie
      20


Rekomendowane odpowiedzi

Oferta bardzo przyciagajaca... prawdopodobnie sie skusze. Okaze sie w przyszlym tygodniu... A teraz sie troche przyczepie :wink:

 

5) strona jest robiona przez nas - gwarantuje, ze nie jest z szablonu

- http://www.vastnet.co.uk/ podobienstwo jest :wink: (dla mnie to niewazne)

- na stronie glownej tresc nad obrazkiem z nazwa konta jest nie do przeczytania

- skrypt plywajacy ucina mi koncowki pod opera + malo to cos jest "user friendly"

 

... wiecej grzechow nie pamietam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noose: ja nie mówię, że strona jest z szablonu ale wygląda tak jakby była [ten serwer czy co to tam jest, można spotkać na prawie każdej stronie hostingowej]. Weźcie przykład z home.pl. ;p

 

A co do FAQ, to po prostu nie środkujcie tego i zróbcie większe odstępy.

No i tłikowy przewijacz newsów też można wywalić. ;]

 

--

Co sądzą pozostali o używaniu nazwy thc.net?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... nasze konta sa profesjonalne ;) :P ... i np profesjonalna firma nie moze sobie pozwolic na popupy ... Po za tym, mysle... a raczej jestem pewny ze bedzie ograniczenie rozmiarowe co do plikow.

 

 

I jeszcze jedno... oni nie maja ASP i .NET ]:->

 

Co do lacza... ja wyciagnalem przy sciaganiu krasnala z thc.net .... 198kb/sek :] i to tez byl max mojego łącza :D

 

ps: myslisz ze za miesiac tez bedziesz mial na tym serwerze 30kb/sek ?? :>

No rewelacyjny to ten serwer nie jest - dla jakiejś intytucji/firmy stronka na czymś takim, to byłby obciach i w ogóle wstyd, ale cóż przynajmniej jest darmowy. I do tego wyłączyli hotlinkowanie - akurat parę dni po tym jak dołączyłem - to po prostu skandal :]...

 

A komercyjny serwer też mam wykupiony pod stronke firmową... więc może się rozglądnę za innym serwerem - tylko musze się zorientować jak to jest z domenami w NASKu, bo nie mam żadnych danych jak to ustrojstwo podpiąć pod inny serwer...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oferty ciekawe, tylko jedna sprawa... marną macie domenę... otóż:

szukam jakiegoś dobrego hostingu dla kliniki ojca, ale bożesz ty mój, jakżesz to by miało wyglądać, www.abe.thc.net ? THC ? SZKODA, ZE NIE MACIE TAM .JARAJ_ZIOLO.NET . Bardzo zle postapiliscie wybierajac taka domene, gdyz bedzie odpychac wiele firm, ktore chcialyby u waz zalozyc konto. Po prostu nie przystoi im miec taki "dodatek" na koncu adresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowieku co Ci nie pasuje w THC? ze ty kojazysz to odrazu z substancja zawarta w Mariuhanie to twoj problem. THC - Tani Hosting Center - proSte "jak fiut nietoperza" :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MeHow: jak klinika to pewnie bogata, rozważ home.pl/netnova.pl/itp. Nie ma sensu szukać dobrego i taniego hostingu. Takiego po prostu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

voytar, ja mysle, ze noose wie co robi. Co do kliniki to nie jest zbyt duza ;] raptem sklada sie z 4, ze tak powiem oddzialow: chirurgia krotkoterminowa ogolna, chirurgia krotkoterminowa - ginekologia, mammografia, poradnia chorob piersi. Tak, wiec uzylem takiego skrotu myslowego ;) jak klinika :P . W kazdym badz razie noose, jak bedziesz mial juz inna domene niz thc, to mozna sie zainteresowac, bo na razie to jest to interesujace tylko i wylacznie dla dzieciakow, ktore chca miec fajny adres. Mi szczerze mowiac adres_strony.thc.net nie odpowiada bardzo, a bardzo, wiec przemysl to. Naprawde reklamy to nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzina ~09:00

URL http://www.thc.net.pl/krasnal-serv-2.6.exe

Ponawianie Yes

Plik lokalny D:krasnal-serv-2.6.exe

Wielkość pliku 25203476

Ukończono 25203476

Czas całkowity 00:03:15

Średnia prędkość 126.22 KB/s

Czas utworzenia 07/23/04 08:38:58

Czas ukończenia 07/23/04 08:42:17

 

W danym momecie moje łącze nie było obciażone. Zobaczymy co bedzie w puźniejszych godzinach..

Post edytowalem, wczesniej pisalem ze srednia predkosc pobieranie okolo 80kb/s mialem ustawiony taki limit, wiec go wylaczylem & pobralem plik jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja miałem przed chwilą 6kB/s. :D GetRightem zaczęło od 9kB/s, doszło do 37kB/s przy 5,5MB i zacżąło spadać, potem znowu rosnąć na 6,8MB, przy 7MB spadło do 4kB/s i skończyło na 42kB/s.

Z innych stron mam 60-70. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Całkiem fajna oferta, ale mam pytanka:

1. Jak jest dokładniej z tą zniżką 25% ? :lol:

2. Jaka jest ilośc miejsca na baze danych?

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Całkiem fajna oferta, ale mam pytanka:

1. Jak jest dokładniej z tą zniżką 25% ?  :lol:

Forumowicze dostaja 25% znizki ... co tu wyjasniac?

2. Jaka jest ilośc miejsca na baze danych?

ilosc miejsca bazy danych jest zawarta w pojemnosci konta....

 

Co do tekstow "nie mozna miec dobrego i taniego hostingu" i "drogi hosting to dobry hosting" ... heh... smiac mi sie po prostu chce... Staramy sie jak najbardziej obciac ceny... mamy szybki serwer ( sqj to potwierdzil ) ... ale tak czy siak ludzie musza narzekac. Typowi polacy.... jak jest drogo ... to jest zle... jak jest tanio to tez jest zle...

 

Co do naszych uslug... przewidujemy ze bedziemy miec zainstalowane php5 ... w planach sa nastepne promocje ( niespodzianki ofkoz ). Zamierzamy tez na dniach dodac do uslug same maile i konta resellerskie.

 

PS: MeHow: zaproponuj jakas domene ( xxx.pl ) ... i niech inni takze zaproponuja... Rozwazymy wszystkie propozycje... ( domene bedziemy rejestrowac na dniach ... )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na php5 :) mam nadzieję że będzie dostepne dla wszystkich taryf ;)

Nasze konta za niedlugo beda roznic sie tylko pojemnoscia i transferem... ;) wszystkie inne opcje ( oprocz domen ) beda nielimitowane... tak samo bedzie z php ... we wszystkich kontach bedzie ta sama wersja ...

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...