Skocz do zawartości
noose

Co powiecie na taki hostnig ?

Chcialbys takie konto ??  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcialbys takie konto ??

    • Tak
      21
    • Nie
      20


Rekomendowane odpowiedzi

co wy chcecie od tego thc - jak ktoś ma firme to niech sobie kupi domene mi się thc.net podoba - pozdrawiam no to może konta.pl :)

zajete.. www.top100.pl kliknij sobie jakas firme.. tam zapewne bedzie zakladka domeny.. i sprawdzaj czy wolna/zjaeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thc jest mlodziezowe, zadna powazna firma nie chce miec czegos takiego w adresie internetowym.

 

pozdr

a ile razy trzeba pisac, ze jak jest firma to bierze domene wlasna :?: juz mamy kilka firm, wiec nie widze problemu.... chyba naturalne jest, ze jak firma bierze hosting np w home.pl to nie chce miec adresu NAZWA.home.pl tylko NAZWA.pl itp....

 

jak dla mnie sprawa nazwy / domeny jest zamknieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile razy trzeba pisac, ze jak jest firma to bierze domene wlasna :?: juz mamy kilka firm, wiec nie widze problemu.... chyba naturalne jest, ze jak firma bierze hosting np w home.pl to nie chce miec adresu NAZWA.home.pl tylko NAZWA.pl itp....

 

jak dla mnie sprawa nazwy / domeny jest zamknieta

no wlasnie... i z tego powodu nastepne nasze domeny to beda:

-feta.pl

-kwas.pl

-i inne

 

MeHow ma racje... thc jest mlodziezowe... trzeba wejsc na wyzszy poziom...

:twisted: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie czytasz na kasarcie :?: wlasnie latam.

 

btw, to ze mozna poczytac /etc/passwd to nie jest blad, jakbys nie zauwazyl. jak nie bedzie +r to nie bedziesz mogl sie zalogowac, wiec nie wiem o co mu biega. a z configami juz mam poprawione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie czytasz na kasarcie :?: wlasnie latam.

 

btw, to ze mozna poczytac /etc/passwd to nie jest blad, jakbys nie zauwazyl. jak nie bedzie +r to nie bedziesz mogl sie zalogowac, wiec nie wiem o co mu biega. a z configami juz mam poprawione

Kasartu nie czytam, mogę zaraz oblukać. A co do /etc/passwd to wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... Kazdy ma prawo do urlopu :D Na forum ktore czyta praktycznie kazdy kto sie zaczyna interesowac THC napiaslem zeby konkretnie pisac na maila, bo na GG zadko bywam.... a sheep aktualnie nie jest dostepny... Po za tym rozmawialismy na GG. Wszystko o co sie Pan pytal mozna bylo znalesc na stronie lub na forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście każdy ma prawo do urlopu. Tylko, że jeśli dzwonie pod jedyny numer jaki jest dostepny na stronie i ktoś mówi mi, żebym skorzystał z oferty innej firmy to możliwości są tylko dwie:

 

1. Firma ma już tylu klientów i bije takie kokosy, że nie zalezy jej na kolejnym pojedyńczym kliencie.

2. Facet jest delikatnie mówiac nierozgarnięty i nie ma pojecia o interesach.

 

Znalazłem jeszcze jednego buga na stronce. Po rejestracji i kliknieciu na link do panelu administracyjnego stronka sie nie otwiera bo w linku jest https:// - zamiast http://

 

Wracając jeszcze do sposobu kontaktu. Chcę coś kupić - nie mam czasu na rycie po forach i przekopywanie sie przez offtopicowe linijki głupawych uśmieszków i dziwnych textów. Wole zadzwonić i pogadać konkretnie. To tak samo jakby zdenerwowana ekspedientka w sklepie spożywczym nie chciała cie łaskawie poinformować co ma i za ile tylko odsyłała na jakieś forum.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke sie zmienila nasza oferta... mysle ze na lepsze...

http://www.thc.net.pl/oferta.php?konto=porownaj

 

z nastepnych zmian... nie ma juz znizki dla forumowiczow ( 25% )...

 

kolejna zmiana... w koncu zdecydowalismy sie jaka domene wykupujemy... wlasciwie to bedziemy ja juz miec na dniach:

www.iuk.pl ( link nie dziala z oczywistych powodow ;) ) ...

 

Zostanie stworzona nowa strona... na ktorej bedzie cos na zasadzie pododdzialu z thc.net ... ale na stronce bedzie tez kilka innych rzeczy...

 

"paru" osobom moze sie spodoba...

... ale to wszystko za jakis czas. Na razie tylko bedzie mozna po zakupie konta... skorzystac z domenki login.iuk.pl ...

 

... zamierzamy takze zmienic design strony... oraz poszerzyc informacje na temat naszych uslug... oraz zrobic porzadny dzial FAQ... i to chcemy zrobic jak najszybciej...

 

 

adit: ja dodam jeszcze linki do 2 rankingow :D

http://www.webhostingtalk.pl/ranking.php

http://www.hyperspin.com/ranking.php?type=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...